İçeriğe geç

Maslak Kurye

Maslak Kurye
Maslak Kurye

Maslak kurye uygulamalarımızla gerek Maslak içinde gerekse Maslak ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Maslak, Sarıyer içesine bağlı bir mahalle olup çok sayıda gökdelene, iş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Yine İstanbul Teknik Üniversitesinin ana yerleşkesi, Harp Akademileri burada bulunmaktadır. 1990’larda ufak bir köy iken mahalle, kısa sürede çok büyük bir değişime ve gelişime uğramış, hale de aralıksız değişimini sürdürmektedir.

Atatürk Oto Sanayi’ye de ev sahipliği yapan Maslak’ta hem kurumsal hem de bireysel olarak en fazla duyulan ihtiyaçlardan birisi kuryedir. Maslak kurye uygulamalarımızla bizler yıllardır bölgede aktif rol oynuyor, en yakın mesafelerden en uzak mesafelere kadar taşımacılık yapıyoruz.

Amacımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bunun için özveriyle çalışıyor, çağrı merkezimizde ve kuryelerimizde her biri alanında deneyim sahibi, yetişmiş personeller bulunduruyoruz. Düzenli eğitimlerle teknolojinin bütün olanaklarını kullanabilen, yeni adres bulmada, trafikte yol almada mahir personellerimizle gönderilerinizi en güvenli şekilde muhafaza ediyor, dakikalar içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Bütün süreci takip edeceğiniz yazılım sistemi ve bilgilendirme ile aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmasına mahal vermiyoruz.

Kurye hizmetlerimiz ilk yola çıktığımız andan itibaren yoğun ilgi görmektedir. Bunda hizmetlerimizin sağladığı avantajların büyük payı vardır. Başlıca avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  • Hız: Gerek Maslak gerekse bütün İstanbul’da insanların en çok yaşadıkları sorun hızlı olamamaktır. Özellikle trafik hız konusunda büyük engel olmakta, yoğun trafikte en yakın mahalleler arasında dahi gidip gelmek saatler alabilmektedir. Oysa pek çok ihtiyacın dakikalar içinde sonlandırılması gerekmekte, aksi taktirde ihtiyacı karşılamanın bir artısı kalmamaktadır. Bizler her noktaya dakikalar içinde ulaşıp teslimat yapabiliyoruz.
  • Zaman: Zamanı verimli kullanmak isteyenler için Maslak kurye hizmetlerimiz en ideal seçeneklerdir. Kuryelerimiz taşınması gereken paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle ilgilenebilir, daha fazla üretebilir, işlerinizi zamanında halledebilirsiniz. Arta kalan zamanınızı sevdiklerinize, hobilerinize ya da istirahatinize ayırabilirsiniz.
  • Güvenilirlik: Firmamız kurumsal olarak yoluna devam etmektedir. Bu yönüyle en değerli gönderilerinizi dahi rahatlıkla tarafımıza emanet edebilirsiniz. Paketleriniz güvenli şartlarda, özel alanlarda taşınmakta, herhangi bir bozulma, kaybolma, hasar alma gibi olumsuzluklarla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir.
  • Maliyet: Maslak kurye hizmetlerimiz son derece ekonomiktir. Kalitesi ve diğer avantajları da dikkate alındığında nakliye masraflarınızı minimum seviyeye indiriyor, bölgemizin en uygun fiyatlı hizmetini sağlıyoruz.

Maslak Kurye Hizmeti

Maslak’ta Motor Kurye ihtiyaçları çok farklı biçimlerde olabilmektedir. Bütün taleplere karşılık vermek adına bizler alternatif kurye çeşitleriyle karşınızdayız. Kurye modellerimizin tamamı aynı kalitede ve güvenilirlikte olup vaat edilen teslimat süreleri ve buna bağlı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir.

Aynı gün içinde teslim edilmesi yeterli olan gönderileriniz için normal Maslak kurye modelimizi seçebilirsiniz. Böylece gönderinizin belirteceğiniz adresten alınıp teslimat adresine teslim edilmesi en fazla 180 dakika sürecektir. Hızlı Maslak kurye modelimizde teslimatlarımız 60 ila 90 dakika arasında, acil Maslak kurye modelimizde 45 ila 60 dakika arasında yapılmaktadır. Mesai saatleri dışındaki gönderi ihtiyaçlarınız içinse Maslak gece kurye modelimiz hizmetinizdedir. Çoğu kez vaat edilen sürelerden daha kısa sürede teslimatlarımız gerçekleşmekte, bütün süreç kontrolünüz altında olmaktadır.

Firma olarak her hususta olduğu gibi Maslak kurye fiyatları konusunda da ayrıcalık sunuyoruz. Gönderinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye, seçeceğiniz kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyor, telefon ile net fiyat bilgisi alabilmenizi sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp