İçeriğe geç

Hızlı Kurye

Hızlı Kurye
Hızlı Kurye

Hızlı kurye dünyanın en kalabalık metropollerinden birisi olan, sürekli gelişimine ve değişimine devam eden, nüfus artışının aralıksız sürdüğü İstanbul’da çok fazla tercih edilmektedir. Dünyadaki benzer şehirler gibi İstanbul’un da en büyük sorunlarından birisi trafiktir. Azımsanamayacak trafik ile her gün insanlar günlerinin büyük bir kısmını yollarda geçirmek zorunda kalmakta, en yakın adresler arasında dahi araçla ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir.

Hızlı kurye uygulamalarımızda motosikletlerin kullanılması birçok avantaj sağlamakta, İstanbul trafiğinin rahatlatılmasına olduğu kadar en acil ihtiyaçlara hızlı çözüm bulmayı da sağlamaktadır. Arabalara alternatif olarak çok yoğun kullanılmaya başlayan motosikletler gerekli önlemler alındığı taktirde güvenli taşıma sağlamakta, yoğun trafikte rahatça hareket etmeye yardımcı olmakta, birkaç mahalle öteye değil, şehrin en uzak noktasına dahi dakikalar içinde ulaşmaya yardımcı olmaktadır. Firmamız bu alanda çok uzun yıllardır çalışmalarına devam etmekte, aynı gün içinde ürünlerinizi istediğiniz adreslere teslim ediyoruz.

Paket gönderiminde en önemli husus hızdır. Oysa bugün geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın mahalleler arasında dahi bir paketin ulaşması günler alabilmektedir. Oysa insanların çoğu kez ihtiyaçlarına erişmek için sadece dakikaları olmaktadır. Gelişen teknolojiye, iletişime ayak uydurmak isteyen kurumlar ve bireyler hedef kitleleriyle çok kısa sürede iletişim sağlamaya çalışmakta, bunun için de Kurye hizmeti uygulamamız tam aradıklarını sunmaktadır.

Firma olarak hızlı Motor Kurye modelimizde paketlerinizi olabildiğince kısa sürede teslim alıp teslimat adresine ulaştırıyoruz. Bunu yaparken gerekli bütün güvenlik önlemlerini alıyoruz. Bunun için yaptıkları işte deneyimli, farkındalıkları yüksek, kendilerini sürekli geliştiren, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci amaç olarak görüp hareket ediyoruz.

Hızlı kurye modelimizde çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda paketinizin teslim alınacağı adrese en yakın kuryemizi yönlendiriyoruz. Dakikalar içinde paketi teslim alan kuryemiz teslimat adresine doğru hareket ediyor ve teslimatını yapıyor. Bölgelere göre hızlı kurye uygulamalarımızda 60 ila 90 dakika arasında istenilen adresler arasında taşımacılık yapıyoruz.

Hızlı Kurye Kurye

Hızlı kurye ihtiyaçlarına kaliteli bir karşılık sunmak isteyen firmamız ilk günden bu yana kurumsallıktan taviz vermemektedir. Her zaman sektördeki en iyi personellerle çalışıyoruz. Gerek sahadaki kuryelerimiz gerekse ağrı merkezimizdeki personellerimizi özenle seçiyoruz. Bu alanda kendini geliştirmeyi ve yıllar boyu çalışmayı hedefleyenlerle çalışıyoruz. Düzenli eğitimlerle personellerimizin en güncel teknoloji ve yöntemlerle çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Her biri genç, bakımları aksatılmadan yapılan, en güncel donanımlara sahip, gerekli bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu araçlarımızla çalışıyoruz. Böylece taşıma esnasında oluşabilecek teknik aksaklıkları minimum seviyeye indiriyoruz.

Yenilikçi yapımızla takip sisteminden bilgilendirmeye kadar bütün kademelerde en modern teknolojileri değerlendiriyoruz. Paketlerinizi teslim ettiğiniz andan alıcıya ulaşmasına kadar bütün süreci takip edebilmeye, bütün süreç hakkında bilgilendirme mesajları alımına kadar farklı olanakları aynı anda sağlıyoruz.

Gönderilerinizi hızlı olduğu kadar güvenli şekilde teslim etmeye de odaklanıyor, kaybolma, hasar alma, ezilme gibi olumsuzlukların yaşanmaması için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Hızlı kurye fiyatlarımız müşterilerimize sağlamış olduğumuz avantajlardan bir diğeridir. Her zaman en hızlı ve en kaliteli kuryeliği en uygun fiyata yapmaya çabalıyoruz. Fiyatlandırmalarımızı paketinizin teslim alınacağı adres ve teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre belirliyoruz. Mesafe ile birlikte gönderinizin ölçü ve ağırlıklarını dikkate alıyor, her koşulda İstanbul’un en uygun fiyatlı motor kuryesi olmayı sürdürüyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp