İçeriğe geç

Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye
Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye gönderilerinizi şehir içinde motosiklet aracılığı ile istediğiniz adrese ulaştırabilen bir kargo hizmetidir. Günümüz kargo sektöründe, bu sistem hızla büyüyen ve sıklıkla tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Bunun başlıca nedenleri: kargonun ne zaman teslim edileceğini ve nerde olduğunu istenilen zamanda öğrenebiliyor olması, trafik yoğunluğundan etkilenmemesi, gönderinizi daha dikkatli bir şekilde taşıması ve hızlı olmasıdır.

Motor Kurye olarak gönderilerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde alıcılarına teslim ediyoruz. En yeni modeldeki motorlarımız ile Kurtköy kurye hizmeti vererek memnun kalmanızı sağlıyoruz. Her zaman yanınızda olabilmek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kalitemizden ödün vermeden kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamız İstanbul içerisindeki her noktaya kısa sürede ulaşım sağlamaktadır. Kurtköy kurye hizmetimiz sayesinde son teknoloji motorlarımız, profesyonel ekibimiz ve eğitimli kuryelerimiz ile uzun yıllar boyunca çalışarak edindiğimiz deneyimler doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup hem en kaliteli taşımacılığı hem de güvenli bir iletişimi sağlıyoruz.

Günümüzde yaygın şekilde kullanılan hizmetlerden biri olan motor kurye, iki farklı konum arasındaki paketlerin taşınmasını sağlamaktadır. Kuryeler bu hizmeti genellikle motorlarla sunmaktadır. Kuryeler bu hizmetleri sayesinde müşterilerine pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmanız için doğru firmayı tercih etmeniz gereklidir. Firmamız Motor Kurye beklentilerinizi karşılayacak çözümleri en iyi şekilde sizlere sunmaktadır.

Fatura, belge, dosya vb. gönderilerinizi kısa sürede teslim almak ve teslim etmek amacıyla Kurtköy kurye hizmetlerimizden yararlanabilir siz de daha konforlu ve hızlı kargo hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kargom elime ne zaman ulaşacak? Kargomun son durumu ne? Doğru kişiye teslim edildi mi? Gibi endişelerinizi bir kenara bırakıp profesyonel bir kargo hizmeti almaya hazır olun.

Kurtköy Kurye Hizmeti

Kurtköy kurye hizmetimizle farklı kategorilerde olan ürünlerin taşınmasını sağlıyoruz. Gönderilerinizin motorla taşınacak ağırlığa, uzunluğa ve özelliklere sahip olması yeterlidir. Güvenilir taşıma hizmeti vermek için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Taşıdığımız gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Kimlik
 • Pasaport
 • Ehliyet
 • Evrak
 • Belge
 • Dosya
 • Yemek ve içecek çeşitleri
 • Sebze ya da meyve çeşitleri
 • Çiçek
 • Hediyelik eşyalar
 • Fatura
 • Mektup
 • Giyim ürünleri

Kuryelerimiz ofisten ofise, ofisten eve ya da evden eve gönderi taşıyabilir. Aynı zamanda otel, market, mağaza, hastane, okul gibi pek çok adrese paket teslimi yapabilir. Firmamız Kurtköy kurye hizmeti sayesinde müşterilerine çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Görevli olan kuryelerimiz de bu çalışma düzenimize uyarak profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Gönderinizi alıcısına ulaştırmak için iş yerimizi ziyaret edebilir ya da bulunduğunuz konuma kurye çağırabilirsiniz. Adresinize gelen kuryemiz paket kabulü yapmadan önce paketi inceler. Böylelikle gönderinizin taşınmaya uygun olup olmadığı anlaşılır.

Paket kabulü yapılırken ücret belirlenir. Ücrette anlaşma sağlandıktan sonra paket kabul edilir. Ödeme alıcı ya da gönderici tarafından yapılabilir. Alıcı tarafından ödeme yapılacaksa alıcının bilgileri alınır. Eğer gönderici ödeme yapacaksa kartla ya da nakit olarak yapılır. Paket teslim edilirken alıcının bilgileri ile karşılaştırılır ve doğru kişiye teslim edilmesi sağlanır. Eğer teslimat için istenen belirli bir saat varsa paketlerin o saatte teslim edilmesi sağlanır.

Kurtköy Kurye olarak uzun yıllardır bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönderilerinizin zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde size dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp