Anasayfa » Blog » Ulus Kurye

Ulus Kurye

Ulus kurye sizlere daha iyi hizmet sunmak için mücadele ediyor. Eskiden beri buralarda çalışıyoruz. 1994 yılından itibaren buradayız. Ulus bölgesi o zamanlar saha toprak ve çamur içindeydi. Fakat şimdilerde yapay çimdir. Hatta merkez olarak bilinen bölgede buraya gelip büyük konutlar yapılmıştır. 

Ulus motorlu kurye her açıdan ivme yakaladı. Çok çabuk hareket buralarda ediyor. Servisimiz ile sizleri daha rahat ettirmek ve zamandan tasarruf etmek ve daha fazla kar kazanmak için  buradayız. Özel olarak size var gücümüz ile yardımlaşmaya devam ediyoruz. İşte buralara özel her hizmet verilir.

Ulus kurye ile yapacaklarınızı ve göndereceklerini bizimle beraber kolay ve rahatlık içinde yollayabilirsiniz. Sizlere yağmur, kar demeden yardımcı olmak için hizmet veriyoruz.  Sistem olarak sizlere bir çok alanda ve dalda hizmet verme çabası içindeyiz. Eczane hizmeti 7/24 hizmete başlamıştır.

Ulus kurye ile size burada bir çok sıklık ve çeşitlilik olarak hizmet getiriyoruz. Özellikle Ulus Balmumcu ve Ortaköy arasında bir çok defa gidip geliyoruz. Ulus Portakal yokuşu ve Etiler tarafına doğru dümdüz olarak böyle yolumuz hep açıktır. Elemanlarımız bu tarafta çok hızlı çalışıyor.

Ulus ilaç kurye hizmetlerimiz adından da anlaşılacağı üzere evraklarınızın yahut paketleri acil olarak istediğiniz adreslere iletilmesini esas almaktadır. Zira hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini bir bütün olarak karşılaması temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Daha sonra Ulus hızlı kurye ekiplerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yönlendirilecektir.  Ama serbest piyasa bile olsa ellerinden alınmıştır. Bu noktada kuryemizin hızını arttırmak için kuryen ile ilgili verici ve alıcı bilgilerini eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ulus kurye başarıyor. Küçük esnaflar ve dükkanlar ile beraber otomotiv sektöründe yer etmeye başlamış. Çünkü bu isim İstanbul gelişme sürecinde 70 li yıllarda buraların otomotiv tamiri ve yedek parça sektöründe geliştiği için bu ismi vermişlerdir. Bundan sonra özel ve gizli her şeyi bizden isteyin.

Arkadaşlar eve eczaneler ilaç yollamaz. Biz özel olarak oradan alırız bağımsız getiririz. Çünkü Türkiye kanunlarına göre her ilacı ilaç sahibi alması zorunludur. Ama biz sizin yerinize Özellikle Ulus sırtlarında bulunan bir çok siteye zamanında hizmet getiriyoruz. Ulus Ortaköy arasında servis mevcuttur.

Ulus motorlu kurye bu noktada müşterilerimizi mağdur etmemekte tam tersine  davranır. Yani müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir biçimde hitap etmeye oldukça önem vermekteyiz. Kuryede normal hizmetlere kıyasla çok daha hızlı bir biçimde iletileri taşımaktadır.

Yani hızlı kurye ile işlerinizi yarım bırakmanıza ihtiyaç yoktur. Yol konusunda deneyimli olan ekiplerimiz gün içinde ki saatlere göre devam eder. İzin vermemekte dolayısı ile sizleri de yarı yolda bırakmamakta. Zamanında teslimi, hizmet esasları arasında artık görebilirsiniz.

Artık kuryelerimiz fiyat kapsamında bütçelerinize hitap eden aralıkları da yanı sıra getirmektedir. Hep hangi yollarda trafik olduğunu ve boş olduğunu bilerek bu duruma göre yönlerini belirlerler. Analiz yaparak çalışmaktayız. Ya fiyatlar üstünde etkili olan diğer ölçütler?

Benzin fiyatlarının artışı, ssk primi artışları, personel maaşları, otoyol ücretleri, vergiler, koruyucu ekipmanlar ve dahası pek çok ölçütten bu noktada söz edilebilir.  Bahsi geçen ölçütler pek çok işletmenin uçuk fiyatlarla hizmet vermekte olduğu gerçeğini gözler önüne serer.

Ulus kurye bizler bu istikamette uygun fiyatlarımızla ön plana çıkar. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Hem uygun fiyatlar ile hizmet alma avantajını yaşarken hem de hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlanacağını bilmeniz ve firmamızın sunmuş olduğu hizmetin niteliği sizin için rahatlık oluşturacaktır.

Ödemelerinizi pratik bir biçimde kredi kartı ile ya da peşin olarak gerçekleştirebilir ve ödeme karşılığında fatura talep ederek iş yerleri için gider gösterebilirsiniz. Bu durumda acil kurye hizmetleri verdiğiniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Elimizden ne geliyorsa yapma çabası içerisindeyiz.

Ulus kurye ile size sunulmakta olan bütün teslimatlar hem işlerimiz aksamaz hem de her gönderiyi zamanında yerine ulaştırmış veya almış oluruz. Bazen hayatımızda çok acil durumlar olabilir. Hemen elimizdeki bir şeyi hızlı bir şekilde diğer bir noktaya ulaştırma ihtiyacı duyabiliriz. 

Bizim için kurye ile sizler için göreve hazırız. Burada da hizmete başladık Allah’a çok şükürler olsun. Şehir içi olarak yani İstanbul içerisindeki ilçe, bölge, semt ve mahallelerde ve özellikle Şehirler arası olarak tüm şehirlere İstanbul dan hizmet sunmaya başladık.

Bizim ile sizler arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz vakitte teslim seçeneği seçiniz. Yani  personellerin bekletilmesi olmaktadır. Her işinde kimseyi incitmeden çalışmaya gayret ediyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmanız olanaklı değildir. Firmamız burada iyi hizmet veriyor

Firma olarak her şeyi taşımıyoruz. Ama fotoğrafı ve yasal olan ürünleri taşıyoruz. Örneğin, bazı müşterilerimiz acil bir biçimde kurye hizmetleri talep etmelerine rağmen sorun oluyor. Bir çok adrese ulaşıldığında kurye gönderisinin halen hazır edilmemiş olması çok iyi değildir.

Ulus acil kurye 20 dakikada ileti teslimatı yapar. Acil kurye hizmetlerinde trafik sıkıntısı sebebiyle aksamalar yaşanmaması ve tam vaktinde kurye gönderileri için buradayız. Yani gidecek olan adresine ulaşması için bazı sistemler ve özel bir hizmet düzeni kullanılıyor.

Birçok gönderi sırasında kısa süreli gecikmeler yaşanması ya da elimizde olmayan sebeplerle adrese ulaşmakta gecikme yaşanması trafik koşullarına bağlı şekilde ortaya çıkmaktadır. Çabuk kurye ile her olanağı sağlayabilir ve imkanı bizden çok çabuk alabilirsiniz. 

Son model motorlarımız ile verdiğimiz hizmet motorların bakımı düzenli aralıklar ile devam etmekteyiz. Artık sizler için çıktığımız bu yolculukta sizin de bizleri çok daha iyi anlamınızı isteriz. Teslimatını gerçekleştiren ekibimiz size hemen bilgilendirme mesajı yollayacaktır. 

Ulus kurye hayatımızın ömründen gün geçtikçe takvim yaprağı gibi zaman düşüp giderken bizlerde yaşlandığımızı anlamaya artık ağır ağır başlıyoruz. Gücümüz ağır ağır tükenmekte. İşte böyle mihval üzere ömrümüz hayatın sonuna doğru ikame olmaya devam ediyor. Zaman eriyip gidiyor sanki buhar gibi buharlaşıyor.

Ulus moto kurye en önemli caddesi bulunan semtini ikiye bölen Adnan Saygun caddesidir.  Kurye burada bulunan çalışmalarımız sürekli olarak sürmektedir. Yani çok acil olarak. Sınırları Sarıyer sınırına kadar uzanmaktadır. Sahil kısmına Ortaköy tarafına doğru inişler vardır.