İçeriğe geç

Ulus Kurye

Ulus Kurye
Ulus Kurye

Beşiktaş’a bağlı olan Ulus, nüfus yoğunluğu ile iş yerleri ile kurye hizmetlerine her geçen gün artan bir taleple başvurmaktadır. Biz de bu ihtiyacı karşılamak üzere bilgi birikimimizi ve tecrübemizi Ulus kurye olarak müşterilerimizle paylaşmaktayız. Semt sakinlerimizin ve iş yeri sahiplerinin istekleri doğrultusunda kendi bilgi birikimimizi de ortaya koyarak farklı seçenekler sunuyoruz. En uygun fiyatlı kurye hizmetinden en acil durumlar için düşündüğümüz paketlerimiz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için oluşturulmuştur.

Profesyonel kadromuz en kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Hızlı ve güvenilir teslimat için gereken bütün unsurları bir araya getirerek en iyi hizmeti vermeye çabalamaktayız. Gün geçtikçe artan talepler doğrultusunda biz de personel sayımızı, kuryelerimizi ve araç filomuzu genişletiyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal hizmet vererek bütün semtin kurye hizmetini eksiksiz yapmaya gayret ediyoruz.

Firmamız kurye hizmeti verirken personelini en özenli şekilde seçmeye çalışır. Alanında uzman kişilerle çalışır. İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, yenilikleri takip eden, alanındaki teknolojik alt yapıyı iyi bilen elemanlarla yol alır. Çağrı merkezinden araçların donanımından sorumlu teknik elemanlara kadar geniş bir kadroyla hizmet veren firmamız, herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için birimlerin aralarındaki uyuma dikkat eder. Başarı tek vücut gibi organların birbiriyle doğru çalışmasıyla ortaya çıkar.

Kuryelerimizi seçerken de aynı özenle fakat sürüş kabiliyeti yüksek, motor hâkimiyeti yüksek kişiler arasından seçim yapıyoruz. İstanbul gibi yoğun bir trafiğe çıkabilecek, bütün trafik kurallarına uyarak insana olan saygısını her zaman muhafaza edebilecek duyarlı ve dikkati yüksek kişileri tercih etmeye çalışıyoruz.

Ulus Kurye Hizmeti

Ulus kurye olarak müşterilerimizin gönderilerini kendi semtimiz içinde ve bütün semtlere taşımaktayız. Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına bütün ilçelere kuryemiz hizmet taşımaktadır. Aynı şekilde ihtiyaç dâhilinde şehir dışına da teslimat yaparak aynı hız ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Paketin durumuna göre ağırlığı ve boyutu motosikletin taşımasına uygun değilse araba kurye seçeneğimizi kullanıyoruz. Eğer şehir dışına aynı gün içinde teslimat yapılmasını istiyorsanız THY yollarının kargo hizmetiyle beraber göndereceğiniz şehre ulaşım sağlıyoruz.

İster kara yoluyla ister hava yoluyla yaptığımız taşımacılık hizmetinde aynı kaliteyi gözeterek çalışıyoruz. Müşterimizin talepleri doğrultusunda seçeneklerimizi arttırarak hem en uygun hem en güvenilir hem de en hızlı yolları düşünerek alternatifler sunuyoruz. Kaliteden taviz vermeden en iyi seçenekleri oluşturarak en uygun hizmeti vermeye çabalıyoruz. Paketinizin boyutu her ne olursa olsun nereye ulaştırmak isterseniz oraya taşıyoruz.

Kişisel kimlikleriniz pasaport, ruhsat gibi, sevdiklerinizin özel gününde yapmak istediğiniz bir sürprizde, kırılmasını istemediğiniz hassas hediyelerinizde Ulus kurye olarak güvenilir ve hızlı teslimatı sağlıyoruz. Şirketlerinizin özel davetiyelerini, belge ve evrakları istenilen saatte, istediğiniz kişiye götürüyoruz. En uygundan en acil seçeneğimizle sizin ihtiyacınıza göre 7/24 günün her saati hizmet veriyoruz.

En acil durumda, 25 dakika içinde adresinize gelip paketinizi alıyoruz. Trafiğin durumuna göre 45 ila 90 dakika arasında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Ekspress seçeneğimiz ile 30 dakika içinde adresinize ulaşıyoruz. İstediğiniz saat aralığında 1,5 ila 2 saat içinde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Aceleniz yoksa gün içinde herhangi bir saat içinde ulaştırsanız da olur, dediğiniz paketlerinizi 3-4 saat içinde adresine teslim ediyoruz. Bütün seçeneklerimizin ortak noktası gün içinde en güvenilir şekilde hizmet veriyor oluşumuzdur.

Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bize telefonla veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp