İçeriğe geç

Osmanbey Kurye

Osmanbey Kurye
Osmanbey Kurye

Ofisleri, mağazaları ve semt sakinleriyle Şişli’nin gözdesi olan Osmanbey, yüzlerce kişiyi misafir eder. Semt sakinlerinin ve iş yeri sahiplerinin pek çok ihtiyacından biri de başka bir adrese kolayca gönderim sağlayabilecekleri güvenilir ve hızlı bir kurye firmasıdır. Osmanbey kurye bu ihtiyacın farkında olduğu için bu noktada en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapar.

Uzun yıllardır kurye alanında hizmet veren Acil Moto Kurye firmamız, işinin ehli bir ekiple hizmet vermenin avantajlarını yaşamaktadır. Hangi ihtiyaç, hangi hızla doğru orantılı olur, diye trafiği ve teslim edilecek adreslerin yerlerini analiz ettik. Araştırmalarımızın neticesinde bütün seçeneklerimizi yenilikçi bir bakış açısıyla hazırladık. Bunun sonucunda da farklı seçenekler oluşturduk:

  • Normal
  • Express
  • Vip.

Oluşturduğumuz seçenekler arasında en çok tercih edileni normal kuryedir. Çünkü fiyatı en uygun ve gün içindeki teslimatın rahatlıkla yapılabildiği bir seçenektir. 3 ila 4 saat arasında paketinizin teslim edildiği bu seçenek ile 35 dakika içinde kapınızda oluyoruz. Express kuryemiz ise 1,5 ila 2 saat arasında paketinizi teslim ettiğimiz bir seçenektir. En hızlı seçeneğimiz Vip ile de 45 ila 1,5 saat arasında değişen bir ulaşım süreci vardır.

Bütün bu paketlerin ortak noktası müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenini tesis etmektir. Teslimat süresi farklı olsa da gün içinde en hızlı şekilde gerçekleştirdiğimiz taşımacılığı bütün kadromuzla beraber yönetiyoruz. Kapınızdan aldığımız andan itibaren alıcısına ulaştırana dek geçen süre zarfında paketiniz takip edilir ve adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Teslim sonrası geri bildirim vardır. Personelimiz size teslimat bilgisini verir.

Osmanbey Kurye Hizmeti

Osmanbey kurye olarak paketlerinizi adresten alırken aynı hassasiyetle alıyor, alıcısına teslim ederken de aynı hassas duruş içinde teslim ediyoruz. İş yerlerine ait özel belgeleri, dokümanları, evrakları ve kurumsal firmalara ait sözleşmeleri özenle teslim alıyor, göndereceğiniz adres İstanbul’un veyahut İstanbul dışındaki hangi şehir olursa olsun hiçbir hasara uğramadan teslim ediyoruz. Teslim edilecek kişi dışında hiçbir kimseye teslim etmiyor, bizzat ulaşılacak şahsa veriyoruz.

Aynı hassasiyet bireysel paketler için de geçerlidir. Özel gününü kutlamak istediğiniz, sürpriz bir hediye yollamayı arzu ettiğiniz bir arkadaşınız, dostunuz veya eşiniz olabilir. Bütün paketlerinizi güvenli şekilde taşıyoruz. Yeter ki kanun dışı bir taşıma olmasın. Hassas bir çiçek, kırılacak bir eşya, değerli bir mücevher taşıyabiliyoruz.

İster arabalı, ister motosikletli, ister uçaklı taşıma olsun Osmanbey kurye olarak bizden beklentinize önem veriyoruz. Hıza ve güvene dayalı hizmetimizden taviz vermeden en uygun fiyatlı taşımacılığı yapıyoruz.

Motosikletli kurye olarak paketlerin ağırlığı ve yükü motosiklete uygunsa onunla taşıyoruz. Kurye hizmeti denilince zaten akla motosiklet gelmektedir. Daha hızlı olduğu için sektörde en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Özellikle İstanbul içinde trafik yoğun olduğunda hızlı sürüş tarzının motosikletin kıvraklığıyla birleştiğini göz önünde bulundurursak en hızlı seçeneğin bu olduğu anlaşılır. Kuryelerimizin yol bilgisine olan hâkimiyetini de söylemeden olmaz.

Motosikletin taşıyamayacağı kadar büyük olan paketleri de arabalı kurye ile götürüyoruz. Şehirlerarası olduğunda ise, aynı gün teslimat isteniyorsa uçak kargo kullanmak en iyisidir. Havayolları aracılığıyla İstanbul’dan Osmanbey’den çıkan paket aynı gün içinde başka bir şehre ulaştırılıyor.

Hem hız açısından hem de teslim yöntemi açısından en faydalı tercihi yapabilirsiniz. Herkesin ihtiyaçları ve içinde bulunduğu şart farklı olacağı için seçenekleriniz de birbirinden farklı olacaktır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp