İçeriğe geç

Taksim Kurye

Taksim Kurye
Taksim Kurye

Taksim kurye hizmetlerimizle yıllardır en hızlı, en kaliteli ve en güvenli taşımacılık işlemlerinin değişmez adresi oluyoruz. Taksim İstanbul’un en merkezi yerlerinden birisi olup pek çok işletmeye, ofise, işyerine, iş merkezine, kamu kurumuna ve dahasına ev sahipliği yapmaktadır. Yıllar içinde Taksim bütün bir İstanbul gibi çok büyük bir değişim yaşamaktadır ve yaşam alışkanlıkları, tüketimler, hayat standartları köklü değişime uğramaktadır. Bu sırada özellikle hızlı taşımacılık gereksinimi çok fazlalaşmakta ve firmamız bu alanda dakikalar içinde teslimat yapmayı başararak fark yaratmaktadır.

Taksim kurye uygulamalarımızda her zaman önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini geliştirmeyi sorumluluk bilen ve en modern teknolojileri kullanarak adres bulma konusunda mahir bir kadroyla çalışıyoruz.

Taksim kurye alanında yıllardır beklentileri en iyi şekilde karılıyor olsak da başarılarımızla yetinmeyerek hep daha iyisi için çalışıyoruz. Özellikle teknoloji alanında gelişmeleri çok kısa sürede uygulamalarımıza entegre ediyor, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

Firma olarak yasal engel teşkil etmeyen her türlü paketi, evrakı, hediyeyi, kimliği, dosyayı, ruhsatı, yedek parçayı, numuneyi, ilacı, gıdayı ve diğer bütün malzemeleri taşıyabiliyoruz. Taşımacılığı bir meslek olarak yaptığımız için sizin trafikte zaman kaybetmenizin önüne geçiyor, Taksim ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında paketlerinizi dakikalar içinde taşıyoruz. Hızlı taşımacılık işlemlerimizle her zaman zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Taksim kurye alanında her zaman güvenli çözümler sağlıyoruz. Paketlerinizi başarıyla ambalajlamanızı öneriyor, tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Herhangi bir yıpranma, yırtılma, ezilme, dağılma, hasar alma gibi olumsuzluklarla karşı karşıya bırakmıyoruz.

Taksim Kurye Hizmeti

Taksim kurye hizmeti alanında amacımız kaliteli, güveni ve profesyonelliği arayan herkese hitap etmektir. Bunun için pek çok farklı motor kurye modeliyle hizmet veriyoruz. Motor kurye çeşitlerimizle Taksim genelinde gönderilerinizin zamanına, acillik durumuna, paket özelliklerine vs. göre sizin için en uygununu seçebilme avantajı sağlıyoruz.

Normal Taksim kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz her türlü paketinizi başarıyla taşıyoruz. Eğer çok acil bir ihtiyacınız yoksa normal Taksim kurye modelimiz hızıyla sizi tatmin edecek ve en uygun fiyatlı seçenek olacaktır. Normal kuryemizle bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında en uzak noktalara dahi teslimat yapabiliyoruz.

Daha acil ihtiyaçlarınız için ekspres kurye modelimizi tercihe açıyoruz. Bu modelimizde adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek paketinizi alıyor ve teslimat için harekete geçiyoruz. Ekspres kuryemizle vadedilen teslimat sürelerimiz 60 ila 90 dakika arasında olmaktadır.

Çok daha acil gönderileriniz içinse vip kurye modelimiz hizmetinizdedir. Vip kuryemiz tamamen kişiye özel olup en seri kurye modelimizdir. Bölgelere göre vip kurye de 45 ila 60 dakika arasında, çoğu zaman daha kısa sürede paketleriniz alıcısına ulaştırılmaktadır.

Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz ise Taksim gece kurye ile taşınmakta, böylece 7 gün, 24 saat aralıksız kurye hizmeti almanız mümkün olmaktadır.

Taksim kurye alanında kalitemiz, hızımız, güvenilirliğimiz ile olduğu kadar kurye fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. Moto kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınıp teslim edileceği adresler arasındaki mesafeye göre ve tercih edeceğiniz moto kurye modeline göre değişmektedir. Vadedilen teslimat süresi düştükçe kurye fiyatlarımız artmakta, gece kurye de diğerlerine nazaran biraz daha yüksek olabilmektedir. Fakat firmamız daima en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp