Anasayfa » Blog » Taksim Kurye

Taksim Kurye

Taksim kurye en kestirmeden ve kısa yoldan gidiyor Çünkü biz gide gele en ücra köşeleri ve her deliği bile öğrendik. Her akşam günlük hayatta insanların sürekli uğradıkları bir yer olmuştur. İşte bunun için ulaşım konusunda ilerleme kaydedilmiştir. İlk olarak öncelikle metro ile ulaşmak isteyen kişiler vardır. Tam meydanda durak vardır. Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı gibi bir çok istasyonundan merkezi olarak hemen buraya gelinir. 

Taksim kurye ile paket geç kalma derdine artık bir son veriyoruz. Tramvaya binenler aktarma yapmadan on beş dakikada buraya geliyor. Taksim durağında inebilirler. Bu metro hattını Sarıyer ya da Yenikapı tarafından gelecek kişiler de kullanabilirler. Bunun dışında bu bölgede bir çok ilçeden otobüs seferleri vardır. Burada büyük bir garajı vardır. Bir çok ilçeden buraya genel olarak direk sabit otobüs seferleri yapılmaktadır. 

Taksim motorlu kurye ekibi olarak bizler sizin işlerinizin daha hızlı gerçekleştiriyor. Beyoğlu konsolosluklara belge göndermek isteyenler bizi tercih ettiklerinde ne kadar hızlı teslimat gerçekleştirdiğimizi ve belgelere zarar vermeden yerine götürdüğümüzü göreceklerdir. Firmamızın sahip olduğu misyon ve vizyon bunu gerektirmekte olup kalite standartlarımızı her gün daha da yükseliyoruz. Beyoğlu servisi ilçede her tarafa gidiyor.

Taksim kurye kestirmeden hemen gider. Bazen insanlarla uğraşan bu belediye ekipleri Kabataş Taksim arasında Finiküler hattı da koydular. Bu finiküler hattı ile karşıdan gelenler için vapur yolunu kullanarak buraya yani Kabataş’a oradan da Taksime gelebilirsiniz. Birde özellikle çok eski tarihi bir yer Karaköy’de Tünel’e binerek de İstiklal Caddesine çıkmanız mümkündür. Birde buraya Bostancı Taksim dolmuş hattı vardır. 

Taksim kurye semt içindeki hizmetlerimiz de çok fazla gelişmiştir. Hacıosman Yenikapı metrosu açıldı. Birde bunların yanı sıra ilçe içi ulaşım da nostaljik tramvay vardır. İnsanların ulaşımı konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.  Taksim kurye semtinde ulaşım nasıl gerçekleştirilir. İşte bu ilçeleri saymaya gerek duymadık bilen bilir. Beyoğlu ilçesindeki her türlü ihtiyaçlarınız için arayacağınız tek adres bizleriz.

Çünkü İstiklal caddesi, Oda kule, Tünel, Şişhane, Tepebaşı, Tarlabaşı, Unkapanı bölgesine servisimiz bulunmaktadır. İnsanları memnun etmek çok zor harbiden. Bunlar ne yapsa ne etse de asıl mülkün sahibi bellidir. Kimse bu zamanda hayatı daha kolay bir şekilde yaşamıyor. Çoğunluk olarak bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı üzülüyor. Artık beklemek yok, bekletmek yoktur.

Taksim kurye ile çok çalışıyor bu çevrede. Buralar eski semtlerin başında gelmektedir. Galata normal işlerinizi ise o gün içinde sağlam olarak gündüz aldığımız evrak, paket ve malzemelerinizi mesai saatinden önce teslim ediyoruz. İstiklal caddesi araç girişine kapanmasından dolayı araçlar ortadan kalkmış bulunmaktadır. İlerde ne gösterir onu ancak Allah bilir. Bu siyasal politik kavgalar neyi gösterecek bakalım göreceğiz.

Tepebaşı, Şişhane ve İstiklal caddesi kurye hizmeti olarak bu çevrede acil olarak ve hızlı olarak hizmetini sizlere sunuyoruz. Büyük şehirlerde ve merkez ilçesinde insanların tüm yüklerini çeken kuryeler kimlerdir. Evet her türlü paketinizi taşıyoruz, ve yardımcı oluyoruz. Hatta son bir yılda bu trafikte insan taşıma yani yolculuk ta yani iş yapmaya başladık. Böyle çalışıyoruz ve gerçekten hem bizim hem sizin için hoş oluyor.

Taksim moto kurye hizmetleri daha uzak ilçelere de gider. Beyoğlu ilçesi, İstanbul’un en kalabalık ilçelerindendir. Nüfus olarak kalabalık olmasa da gün içerisinde gerek iş gerekse eğlence gereği buraya gelen insanların olması onu en hareketli ilçe yapar. Büyük iş merkezlerinin yanı sıra devletlerin konsolosluklarının da burada yer alması Beyoğlu kurye hizmeti sunan firmamızı göz bebeği yapmaktadır. İş için elimizden gelen bütün çalışmaları yapmaktayız. 

Taksim kurye diyor ki gençler için burası bir özenti oldu.Her akşam günlük hayatta insanların sürekli uğradıkları bir yer olmuştur. İşte bunun için ulaşım konusunda ilerleme kaydedilmiştir. İlk olarak öncelikle metro ile ulaşmak isteyen kişiler vardır. Tam meydanda durak vardır.

Taksim kurye ile binenler aktarma yapmadan on beş dakikada buraya geliyor. Taksim durağında inebilirler. Bu metro hattını Sarıyer ya da Yenikapı tarafından gelecek kişiler de kullanabilirler. Bunun dışında bu bölgede bir çok ilçeden otobüs seferleri vardır.

Burada büyük bir garajı vardır. Bir çok ilçeden buraya direk otobüs seferleri yapılmaktadır. Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı gibi bir çok İstasyonunda buraya gelinir. Birde özellikle çok eski tarihi bir yer Karaköy’de Tünel’e binerek de İstiklal caddesine çıkmanız mümkündür.

Taksim kurye semtinde ulaşım nasıl gerçekleştirilir. Birde buraya Bostancı Taksim dolmuş hattı vardır. İşte bu ilçeleri saymaya gerek duymadık bilen bilir. Böyle yerlere gidince çok dikkat etmelisiniz. Maalesef burada motorumu almışlar ve çalmışlardı zamanında.

İstiklal caddesi kurye ile dışarı çıkmayın sizin yerinize bir gidelim. Biz motorcular da bir çok caddesine motosiklet parkı yasak olduğu için ara sokaklara park ederdik. İşte Zambak sokağa kenara park ederdik. Hatta o zaman gittiğimde çalışma halinde olduğu ve trafiğe kapalı olduğunu görmüştüm. 

Elmadağ İlaç Kurye başımızdan geçen olaylar canımızı sıkıyor. Beyoğlu ilçesinde başımdan bazı olaylar geçti. Bende kendi kendime daha iyi oldu dedim. Motorumu park eder gider yemeğimi, çayımı içer tekrar gelirim ve motoruma dokunan olmaz demiştim. Daha sonra dediğim gibi yaptım ve motorumu park etmiştim. 

Taksim moto kurye bazen insanlarla uğraşan bu otobüs ekipleri Kabataş Taksim arasında Finiküler hattı da koydular. Bu finiküler hattı ile karşıdan gelenler için vapur yolunu kullanarak buraya yani Kabataş’a oradan da Taksime gelebilirsiniz. 

Taksim kurye semt içindeki hizmetlerimiz de çok fazla gelişmiştir. Hacıosman Yenikapı metrosu açıldı. Birde bunların yanı sıra ilçe içi ulaşım da nostaljik tramvay vardır. İnsanların ulaşımı konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.