İçeriğe geç

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye
Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye hizmetlerimizle Sancaktepe ilçesine bağlı mahallemiz genelinde ve mahallemiz ile bütün büyükşehir arasında taşımacılık yapıyoruz. Sadece büyükşehirle de sınırlı kalmıyor, çevre illeri de kapsama alanımıza alarak hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik taşıma taleplerinin tamamını karşılıyoruz.

Yenidoğanmahallemiz ilçemizin en kalabalık ve merkezi yerlerinden birisidir. Bugün 20 binden fazla nüfusa ev sahipliği yapmakta ve bunun yanında yüzlerce firma, ofis, işyeri, kamu kurumu vs. de bölgemizde çalışmalarına devam etmektedir. Bütün bu hareketlilik içinde her gün bir yerden başka bir yere taşınması gereken yüzlerce paket ortaya çıkmakta, Motor Kurye firmamız da yıllardır bunların tamamında çözüm ortağı olmaktadır.

Yenidoğan kurye faaliyetlerimizde kusursuz hizmet sağlamak adına belli bir sistem dahilinde çalışıyoruz. Fakat ihtiyaca göre gereken esnekliği göstermekten de çekinmiyoruz. Bu nedenle herhangi bir yere göndermek istediğiniz, herhangi bir yerden size getirilmesi gereken ya da çoklu adreslerde dağıtılması gereken bütün paketlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenidoğan kurye uygulamalarımız yıllardır hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizce kullanılmaktadır. Hatta anlaşmalı kurye hizmetlerimiz yoğun şekilde tercih edilmekte, sürekli kurye ihtiyacı olan müşterilerimiz anlaşmalı olarak hizmet alabilmektedir.

Firmamız her zaman alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kuryeliği meslek olarak icra eden, kendini sürekli yenileyen, adres bulmada başarılı, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz sahada ve hizmet merkezimizde en modern teknolojileri kullanmakta, donanımlı, güvenli ve konforlu araçlarla hizmet vermektedirler. Böylece taşıma esnasında riskler minimuma inmektedir.

Yıllardır yasal her türlü paketi yaşıyoruz. Bulundurulması ve taşınması yasak olmayan, yanıcı, patlayıcı özelliklerde olmayan hemen her türlü ürünü güvenli biçimde taşıyoruz. Özellikle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, evrak, paket, yemek, çikolata, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünlerde yoğun talep görüyoruz.

Yine basın, ruhsat, plaka, eşya, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, meyve, bilgisayar, tablet, anahtar, laptop gibi ürünleri hemen her gün taşıyoruz.

Yenidoğan Kurye Hizmeti

Yenidoğan kurye talepleri çok farklı gerekçelerle olabilmektedir. Firmamız bütün ihtiyaçlara cevap verebilmek için farklı kurye modelleriyle öne çıkmakta, her ihtiyaca uygun çözümler geliştirmektedir.

Motorlu kurye modellerimizden ilki normal kuryedir. Çok acil olmayan paketleriniz için motorlu kuryemizi seçebilirsiniz. Bu sayede paketlerinizi İstanbul’un en uzak noktalarına 240 dakikada ulaştırtabilirsiniz.

Daha acil bir motorlu kurye gereksiniminiz varsa hızlı kuryemizi tercih edebilirsiniz. Hızlı motorlu kurye modelimizde teslimat süremiz 90-120 dakika arasında değişmektedir. Çok daha acil bir Yenidoğan kurye ihtiyacınız olması halindeyse Vip kurye ya da acil kurye modelimizi kullanabilirsiniz. Bu modelimizde teslimat sürelerimiz 45-60 dakika arasında olmakta, günün her saati pratik çözümler sizleri beklemektedir.

Uçak kargo hizmetimiz ile bütün havalimanları ile adresleriniz arasında taşımacılık yapılmaktadır. Gece motorlu kurye modelimizle ise hizmet saatlerimiz aralıksız hale gelmekte, 7 gün, 24 saat en acil ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunulmaktadır.

Yenidoğan kurye hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi kurye ücretleri olmaktadır. Kurye ücretleri tüm sektörde olduğu gibi tarafımızca da çeşitli unsurlara göre her operasyonda ayrı ayrı hesaplanmaktadır.

Motorlu kurye fiyatlarında en temel etken mesafe olup paketinizin alınıp teslim edileceği yerler arasındaki uzaklığa göre fiyat değişmektedir. Ayrıca kurye türüne ve paketin özelliklerine göre de farklılık oluşmaktadır. Firmamız her zaman en iyi fiyat ile öne çıkmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp