İçeriğe geç

Orhangazi Kurye

Orhangazi Kurye
Orhangazi Kurye

Teknolojik gelişmenin hızlı ilerleyişi, insanların her şeye daha kolay ve hızlı erişim sağlamasını sağladı. Bu da beklentileri yükseltti. Her alanda daha hızlı sonuç alma beklentisi yerleşti. Tüketici beklentileri değiştiği işletmeler de bu talebi karşılamak ve iş akışını daha da hızlandırmak için kurye hizmetine yöneldi. Biz de kurye hizmeti veren bir firma olarak bu talepleri geniş araç filomuzla karşılıyoruz.

Orhangazi kurye olarak Orhangazi’nin bütün mahallelerine Bursa’ya ve Bursa’nın bütün ilçelerine ve diğer illere hızlı ve güvenli teslimat hizmeti sunuyoruz. Bir kurye firmasından beklediğiniz her hizmeti özenle sunuyoruz:

  • Hız: En acil teslimatı bile en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.
  • Güvenilirlik: Dikkatli kuryelerimizin özeni ile güvenli taşımacılık sağlıyoruz.
  • Esneklik: 7/24 çalışma saatlerimizle istediğiniz anda ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti: En iyi hizmeti vererek geri bildirim almaya gayret ediyoruz.

Günümüzde herkes ya çalışıyor ya da birçok alanda sorumluluk aldığı için zamanını en iyi şekilde yönetmeye çabalıyor. Orhangazi kurye olarak zamanını en iyi şekilde planlayan iş insanları ve acil gönderileri olan semt sakinleri için hizmet sunuyoruz. Teslim edilecek bir doküman, imzalanması gereken bir sözleşme, kimlik veya pasaport gibi şahsî belgeler, hediyelik eşyalar, tıbbî malzemeler vb. gibi ürünler güvencemiz altındadır.

Orhangazi kurye ile verdiğimiz güvenli hizmet, müşterilerimizin memnuniyetini arttırır. Bir paketin başka bir yere güvenli bir şekilde taşınması bir kurye hizmetinden beklenen birincil faydalardan biridir. Özellikle şahsî belgelerin olduğu gönderiler, gizli sözleşmeler, anlaşmalar ve imzalar söz konusu olduğunda, mücevher gibi değerli eşyaların teslimatı istendiğinde müşterilerimizin istediği, gizlilik ilkesine uyulmasıdır. Beklenti, gönderen ve alıcı arasında başka bir kişinin teslimata ulaşamamasıdır.

Orhangazi Kurye Hizmeti

Orhangazi kurye olarak tecrübeli kuryelerimizden aldığınız hizmetle zamandan kazanırsınız. Taşıdığımız paketin içeriği ister gıda olsun ister elektronik ürün bizim için fark etmez. Kuryelerimiz her paketi özenle alır, özenle taşır ve özenle teslim eder. Siz hangi hızda ve sürede teslimat isterseniz, firmamız o esnekliği sağlayarak gönderinizi alıcıya ulaştırır. Bu tercihi size bırakarak ihtiyacınıza göre seçim imkânı sunar.

Orhangazi kurye olarak adresinizden aldığımız teslimatı, verdiğiniz yeni adrese özenle taşıyoruz. Hız unsurlarını en iyi şekilde kullanan kuryelerimiz, motosiklet sürmenin avantajlarından yararlanarak teslimat süresini kısaltır. Trafik olsa bile kullanım kıvraklığı, sürüş hızı ve donanımın sağladığı avantajla teslimatı en hızlı şekilde yapar.

Kuryelerimiz en uzaktaki adrese bile en hızlı şekilde ulaşabilir. En acil durumlarda ulaşması gereken teslimatı en uzak mesafeye bile 60 dakika içinde ulaştırıyoruz. Bu hizmeti 7/24 her zaman veriyoruz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak günün her saatinde hizmet talep edebilirsiniz.

Ekibimiz, nitelikli ve seçkin bir kadrodan oluşur. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için ekibimizle çok çalışıyor, her ayrıntıya dikkat ediyoruz. Orhangazi kurye olarak verdiğimiz hizmeti en uyguna sunmaya gayret ediyoruz. Arzumuz müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten en iyi şekilde istifade edebilmesini sağlamak. Kişiye özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu taşımacılık hizmetinin hesaplamasını yaparken yine kriterlerimizi kişiye özel şekilde belirliyoruz.

Müşterimizin kullandığı mesafe, gönderisinin boyutu, göndereceği saat ve hıza bağlı olarak hesaplamalarımız yapılıyor. Buna göre de herkes kendi kullandığı hizmet kadarının ödemesini yapıyor. Müşterilerimizin menfaatini korumaya gayret ediyoruz. En uygun fiyata hizmet taşıyarak herkesin hizmetlerimizden faydalanmasını istiyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisi en kaliteli hizmeti en uyguna alabilmektir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp