İçeriğe geç

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye
Büyükçekmece Kurye

Motor Kurye firmamızın çatısı altında bulunan Büyükçekmece kurye hizmetleri, iş ve günlük programınızın aksamaması için istediğiniz şekilde teslimatlarınızı gerçekleştirir. Şubeler arasında iletilmesi gereken bir dosyayı veya bir hediye paketini zahmetsizce sizden teslim alarak belirttiğiniz kişi veya kurumlara teslim eder. Ayrıca Büyükçekmece kurye hizmetimiz ile acil gönderileriniz için düşünmek zorunda kalmazsınız.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ilidir. Bunun yanında ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan da ülkenin en dikkat çeken şehridir.  İş ve sosyal yaşamın yoğun olması sürekli göç almasına ve trafiğin normal yaşamın bir parçası haline gelmesine neden olmuştur. Trafik sorunu, yoğun ve yüksek tempolu olan iş yaşamını zaman zaman olumsuz etkilemiştir. Çünkü ulaştırılması gereken belge veya herhangi bir ürünün teslim edilebilmesi trafik nedeniyle ya zor hale gelmiş ya da kişisel veya iş programını aksatır duruma getirmiştir. Bu sebeple, kurye hizmetleri yoğun gündemle baş etmenin iyi bir çözümü olarak ortaya çıkmıştır.

Kurye hizmetimizi motosikletler aracılığıyla yerine getirerek trafik problemini ve yolun yapısından kaynaklı sorunları çözüyoruz. Trafik nedeniyle işlerde aksamaların meydana gelmesi normaldir. Fakat bu problemin önüne araçlarımız ile geçerek belirttiğimiz zamanda teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Büyükçekmece kurye hizmetimiz ile yoğun trafiğin veya dar ve sorunlu yolların üstesinden gelebiliyoruz. Bu sebeple, araçlarımızın öneminin farkında olarak hareket ediyoruz.

Kurye hizmetimiz kapsamında en büyük rollerden birine sahip olan araçlarımızın son model olmasına dikkat ediyor ve bakımlarının düzenli olarak yapılmasını sağlıyoruz. Böylelikle hem sürücülerimizi hem de bize teslim ettiğiniz gönderilerinizi koruyarak görevimizi yerine getiriyoruz.

Büyükçekmece kurye hizmetimiz kapsamında farklı türdeki teslimat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kişiler bazen gönderilerinin gün içinde teslim edilmesini talep edebilir. Bu talep, gönderilerin standart hizmetimiz kapsamında yer alacağını gösterir. Fakat bazen müşteriler acil durumlarda paketlerinin en hızlı bir biçimde ilgili yerlere ulaştırılmasını isteyebilmektedir. Bu durumda da acil kurye hizmetimizden yararlanabilmektedirler.

Büyükçekmece Kurye Hizmeti

Büyükçekmece kurye hizmetimize 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. Normal çalışma saatleri dışında yani gece veya hafta sonu da teslimatlarınızın kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, planlı veya plansız tüm durumlarda firmamızın sunduğu paketlerden biri müşteriler tarafından tercih edilir ve buna uygun olarak gönderiler belirtilen adrese hasarsız ulaştırılır.

Kurye hizmetlerinin doğru şekilde yerine getirilmesi, teslimatların zamanında ve hasarsız olarak gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Firmamız, her iki unsuru da bünyesinde toplayarak çalışmalarına devam etmektedir. Tüm gönderileri söz verdiğimiz biçimde tam zamanında ilgili yerlere teslim ediyoruz. Bir diğer konuda da ekip üyelerimiz hassasiyetle ürünleri aldığı gibi belirttiğiniz adrese iletmektedirler. Teslim edilecek ürünler gıda ürünlerinden çeşitli kişisel dosyalara göre değişebilmektedir. Bu durumda da bahsi geçen ürünlerin hasarsız teslimatları büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda ekip üyelerimiz hava koşullarına uygun olarak gönderilerinizi araçtaki ilgili bölmeye büyük özenle yerleştirirler. Belirtilen adrese gelindiğinde ise gönderileriniz hassasiyetle taşınarak ilgili kişi veya kuruma teslim edilir. Sadece ekip üyelerimizin incelikli çalışmaları değil, araçlarımızın donanımları da tüm gönderilerinizin zarar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır.

Kurye hizmetlerimizin kapsamı, fiyat bilgisi ve hizmet türlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kapsamlı bilgiye aşağıdaki yollardan erişebilirsiniz:

  • Kurumsal web sitesi,
  • GSM numarası,
  • E-mail adresi,
  • Whatsapp hattı.

Yukarıda belirtilen seçeneklerden birini kullanarak Büyükçekmece Kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca açık adresimiz ile yüz yüze görüşme yapmanız da mümkündür. Firmamızda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp