İçeriğe geç

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye
Maltepe Kurye

Eğitimli kuryeleri, alanında uzman destek ekibi ve en yeni modeldeki motorları ile sunmuş olduğu hizmetleriyle sektörde ön plana çıkan firmamız, Maltepe kurye hizmetleri ile de her zaman yanınızda. Beklentilerinizi karşılayacak çözümleri en iyi şekilde sunarak hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Maltepe kurye hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizin için gece gündüz demeden çalışarak her zaman yanınızda oluyoruz. En çok ihtiyacınız olduğu anlarda bile bize telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Maltepe kurye hizmetimizde teslimat işlemlerinizin yanında sizlere zaman kaybettiren gümrük işlemleri ve konsolosluk işlemleri gibi işlemlerinizi sizin adınıza biz tamamlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında sürekli sizi bilgilendirerek endişelenmenizi önlüyoruz. Garantili hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız sorunu kısa sürede ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı önlüyoruz.

Maltepe kurye hizmetimizin bir diğer avantajı Vip kurye hizmetidir. Vip kurye hizmetimiz ile acil yetiştirilmesi gereken gönderilerinizi normal teslimat süresinden çok daha hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Daha donanımlı motorlarla hizmet vererek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, teslim edilmesini istediğiniz konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz.

Yenilikleri her zaman yakından takip ederek en modern seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Taşıma hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Motorlarımızın bakımlarını aksatmadan yaptırarak da kuryelerimizin can güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Maltepe Kurye Hizmeti

Motor Kurye hizmetlerimiz sırasında sürekli sizi bilgilendirerek endişelenmenizi engelliyoruz. İstediğiniz zaman anlık konum hizmetlerimizden yararlanarak kargonuzun nerde olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizden bize ulaşım sağlayarak da gönderinizin son durumunu sorgulatabilirsiniz.

Maltepe kurye hizmetlerimiz ile yiyecek, içecek, kıyafet, ayakkabı, belge, dosya, evrak, fatura, kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport, ilaç, iğne, market ürünleri, temizlik ürünleri ve teknolojik ürün çeşitleri gibi pek çok ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Yanıcı, patlayıcı ya da taşınması yasal olmayan gönderilerinizin taşınma hizmetini vermiyoruz.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için kuryelerimize sürekli eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimizin sonunda sınavlara sokarak alanlarında uzmanlaşmalarını ve daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz. Gerekli belgelere sahip olan çalışanları işe almaya dikkat ediyoruz.

Maltepe kurye hizmetleri için Motor Kurye firmamızı tercih ederek pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Gelişmeleri her zaman yakından takip ederek modern hizmet seçenekleri sunuyoruz.
  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.
  • İstanbul’un her noktasına kısa sürede ve güvenilir şekilde hizmet veriyoruz.
  • Uygun fiyatlar sunarak kalitemizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz.
  • Alanında uzman çalışanlar ile hizmet vererek kalitemizden ödün vermiyoruz.
  • Express kurye ve Vip kurye hizmeti vererek daha acil olan işlemlerinizde de yardımcı oluyoruz.
  • Taşıma sırasında bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.

Maltepe Kurye avantajlarından yararlanmak için bize telefon numaralarımızdan her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güler yüzle karşılayarak yararlanmak istedikleri hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp