İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Günümüzde artık hız her yerde… Günlük işlemlerimiz, seyahatlerimiz, iletişimlerimiz her şey yüksek hızlı teknolojilerin eşiğinde değişim ve gelişim göstermektedir. E-ticaret uygulamalarının gelişmesi de artmakta ve buna paralel olarak tamamlayıcı hizmetlereolan ihtiyaçlarda artmaktadır. Acıbadem kurye hizmetleri ve uygulamalarıyla aradığınız hız ve kaliteyi size getiriyor. Kesintisiz hizmet anlayışıyla 7/24 çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti şirket kuruluş politikamızın esas önceliğini oluşturmaktadır.

Gönderileriniz çok kısa sürelerde yerine sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Oluşacak her türlü teslimat sorunlarına çözüm odaklı yöntemlerle yaklaşım sağlamaktayız. Deneyimli çalışanlar ve yönetimimiz sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Acıbadem kurye iletişim numaralarından bizlere ulaşarak istediğiniz kurye uygulamaları konusunda detaylı bilgi alabilmektesiniz. Standart ve acil olan işlemlerden size uygun olanı seçebilmektesiniz.

Acıbadem kurye personellerimiz sadece bulundukları lokasyonda değil İstanbul’un her bir noktasına teslimat yapmakta deneyim sahibidir. Pratik yollar hakkında var olan bilgileriyle hızlı teslimat konusunda uzmanlaşmışlardır. Hızlı olmaya çalışırken güvenlik önceliklerini ihmal etmemektedirler. Kendi can güvenliklerini sağlarken trafikte bulunan kimsenin can ve mal güvenliğini tehdit edici yollara başvuru yapmazlar. Taşıdıkları ürünleri korumayı ihmal etmeyen kuryelerimiz sağlığı tehdit edici taşınması yasak ürünleri taşımamaktadırlar. İstanbul’un yoğun trafiğinde Acıbadem kurye ekibi olarak karşılaştığımız her sorunda sizlerin isteklerini en doğru şekilde tamamlamak için gerekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Uzun süredir verdiğimiz hizmetler ile adımızdan söz ettirmeyi başardık ve tercihlerde ilk sıralarda yer alarak kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız. Firmamız sizler için günün her saati ulaşılabilir durumdadır. Bu özellik ile beraber dilediğiniz zaman göndermek istediğiniz ürünler için müşteri hizmetlerimize ulaşıyor taleplerinizi iletebiliyorsunuz. En doğru bilgilendirme ve yönlendirmelerle teslimat işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Acıbadem Kurye Hizmeti

Acıbadem kurye olarak bizlere ulaştığınız andan itibaren çözüm odaklı bir anlayış ile işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. İlk olarak görüşme sağlayacağınız müşteri temsilcilerimiz size lokasyon ve gönderi tarifeleri içerisinden en uygun olanı seçmenizi sağlayacaktır. Daha sonra karşılıklı olarak planlanan zamanlar içerisinde teslim alınan ürünleriniz belirtilen noktalara teslim edilecektir. Teslimat işlemleri devam ederken sizlere bilgilendirme detaylı olarak yapılmaktadır. Evraklarınız veya değerli ürünleriniz teslim edilirken bizlere ulaşarak aldığınız bilgilendirmeler sayesinde gönül rahatlığıyla işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilmektesiniz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz ile birlikte en son uygulamaya geçen kurye hizmetlerini de takip etmekteyiz. Teslimat sürelerini nasıl kısaltırız ve daha kaliteli hizmeti nasıl sizlere ulaştırırız soruları kapsamında çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. Hızlı olmak artık hem şahsi işlemlerde hem de şirket prosedürlerince gereklilik göstermeye devam etmektedir. Zaman tasarrufu sağlayan Acıbadem kurye hizmetimiz ile sizlerde başarılı işlere adım atabilme fırsatlarını daha hızlı yakalıyorsunuz ve marka değerlerinizin artmasını sağlıyorsunuz.

7/24 kurye hizmeti

•Hızlı ve kaliteli hizmet

•Bütçe dostu fiyatlar

•Yenilikçi ve çözüm odaklı işlem aşamaları

•Takip edilebilir teslimat aşamaları

•Tecrübeli şube çalışanları

•Yol bilgisi yüksek motor kurye personelleri

Hizmetleri başta olmak üzere sizlere birçok avantaj sağlayan Acıbadem Kurye firmamız ile harika bir deneyim yaşayacaksınız. Daha sonraki gönderimlerinizde bizleri tercih etmek isteyecek ve dostlarınıza mutlaka tavsiye edeceksiniz. Sizlerin memnuniyetinin esas olduğu uygulamalarımıza olan güvenimiz sayesinde haklı bir gurur yaşamaktayız. Bulunduğumuz bölge ve çevre bölgeler kapsamında sınırsız bir hizmet anlayışıyla her zaman sizlerle olmaya devam etmek istiyoruz. Tekil gönderimleriniz ve çoklu işlemlerinize özel oluşturabileceğimiz kampanyaları da lütfen takip ediniz. Her aşamada müşterilerimizi mağdur etmeden onlara kalıcı çözümler üreterek ilerlemek çalışma prensiplerimiz arasında bulunmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp