İçeriğe geç

Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye
Hadımköy Kurye

Sürekli değişen ve gelişen dünyada hızlı olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Son dönemde özellikle e-ticaret yapan firmaların artması ile online mecralardan yapılan alışverişler, hayatımızın önemli bir noktasında yer edinmiştir. Satın aldığımız şeylerin ise dakikalar içerisinde elimize ulaşması artık hayati önem arz eder bir hale gelmiştir. Biz, Hadımköy kurye hizmetlerimizle, hayatımızda bu kadar büyük yeri olan online alışverişte, hızlı ve güvenli çözümler üreten bir servis sağlıyoruz.

Gün içerisinde, İstanbul ili içerisindeki herhangi bir noktaya gönderinizin teslim edilmesini sağlayan Hadımköy kurye ile hem zamandan hem de enerjinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlıyoruz. 15 ila 120 dakika arasında teslimat sağlayan kurye hizmetlerimiz:

  • Acil kurye
  • Hızlı kurye
  • VIP kurye
  • Gün içinde teslim kurye olarak ayrılmaktadır.

Size uygun seçeneği seçip, teslimat sürecini başlatmak için tek yapmanız gereken 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden bizimler iletişime geçmektir.

Birbirinden farklı kurye seçeneklerimiz, Hadımköy kurye ekibimiz tarafından icra edilmektedir. Bir gönderiniz olması durumunda, talebinizi bize iletmeniz ile başlayan teslimat süreci, profesyonel motosiklet kullanıcısı olan ekibimiz tarafından devam ettirilmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Artan trafikte en hızlı ve güvenli seyahat aracı haline gelmiş olan motosikletler sayesinde, artık trafiğe takılma sebebi ile gecikme yaşanmadan kurye hizmeti verilebilmektedir.

Hadımköy Kurye Hizmeti

Hadımköy kurye hizmeti ile, ister işiniz ile ilgili bir evrak ister antika bir vazo olsun, kargo taşımacılığına uygun her şeyin güvenle taşımasını yapmaktayız. Elektronik eşya, kıyafet, belge, dosya ve daha nice eşyanın güvenle taşınması için gereken her tedbiri alınmaktadır. Taşıma esnasında gönderinizle ya da ekip arkadaşımızla ilgili herhangi bir olumsuz durum oluşmaması adına azami dikkat göstermekteyiz. Trafikte önce güvenlik ilkesi ile çalışan ekibimizle içiniz ferah, gönderiniz güvende olacaktır.

Gönderinizin durumuna ve teslimatının ne zaman yapılmasını istediğinize göre sunduğumuz seçeneklerden en çok tercih edilen hızlı kurye hizmetimiz ile gönderiniz 60 ila 90 dakika arasında teslim edilmektedir. Dilerseniz, acil kurye seçeneği ile 45 ila 60 dakika arasında teslimat ya da en acil gönderileriniz için VIP kurye seçeneğimiz ile 15 ila 45 dakika arasında teslimat yapılmasını talep edebilirsiniz. Hadımköy kurye tarafından sağlanan bu hizmetler, hem işinizin hem de sizin güvenilirliğinizi arttırmadaki en büyük yardımcılarınız olacaktır. Hızlı ve güvenilir taşımacılığın artık hayal olmadığı İstanbul’da, kaliteli ve güvenilir bir çözüm ortağınız olduğunu bileceksiniz.

Sürekli kullanılan hizmetlerin, kişisel ya da ticari bütçenize olan olumlu ve olumsuz etkilerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kendinize ortak olarak kabul ettiğiniz, sürekli hizmet aldığınız firmalardan ekonomik çözümler beklemek en doğal hakkınız. Hadımköy kurye ekibiolarak, hızlı ve güvenilir teslimat anlayışımızı cebinize dost, ekonomik çözümler ile hizmetinize sunuyoruz.

Talep ettiğiniz gönderi seçeneği, teslimat adresi, gönderinizin içeriği gibi faktörlere bağlı olarak değişen ücretlerimiz, piyasa değerlerine uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlayan bizler, hem hızlı hem ekonomik çözümlerimiz ile her daim yanınızdayız. Gönderinizle ilgili net ücret bilgisi almak isterseniz, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile iletişime geçip, gönderi detaylarınızı paylaşmanız yeterli. Çıkan ücreti kabul etmeniz durumunda teslimat süreci hızlıca başlatılacaktır.

İstanbul’da rahat, hızlı, güvenli ve güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet alabileceğiniz firmamız, yenilikçi ve ekonomik çözümleri ile her daim yanınızda yer alan bir dosttur.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp