İçeriğe geç

Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar Kurye
Çiftehavuzlar Kurye

Dünya tarihinde, sürekli kendine yer bulan postacılık, kargo taşımacılığı ve kurye hizmetleri, eski çağlarda günler boyunca at üstünde haber taşıyarak başlayan, günümüzde dakikalar içerisinde teslimat sağlayan bir sistemle gelişmekte ve Çiftehavuzlar kurye aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. At üstünde başlayan bu hizmet, motosiklet üstünde devam etmekte, kalıplaşmış, çağ dışı kargo hizmetlerini bir kenara atarak, gün içerisinde güvenilir teslimat sağlamaktadır.

Sektörde uzun yıllarda edindiğimiz deneyimle, müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu ve bu ihtiyaçları karşılayacak en iyi çözümleri bilen ve sunan firmamızda, kişiye özel çözümler ve kaliteli hizmet anlayışı ile güvenilir bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

Giderek hızlanan hayatta, hızlı ve güvenilir çözümlere erişimin de hızlanması gerektiğini biliyor, bu yönde alabileceğiniz en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Çiftehavuzlar kurye ekibimizle, Kadıköy ilçesi dahilinde kısacık zamanlarda teslimat yapabiliyor, İstanbul’un dört bir yanına güvenilir kurya anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Bizlerle çalışmayı tercih ettiğinizde:

 • Güvenilir ve kaliteli bir hizmet,
 • Hızlı teslimat,
 • 7/24 müşteri desteği sağlayan bir ekip,
 • Ekonomik taşıma ücretleri ve
 • Güvenli iş anlayışımızı sizlere sunuyoruz.

E-ticaret sitelerinin artması, anlık sipariş alan ve gönderen firmaların çoğalmasıyla özellikle İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiğin olduğu yerlerde, kurye hizmetlerinde motosiklet kullanımında artış görülmeye başlanmıştır. Motosiklet kullanımı trafikteki yoğunluğun azalmasına yardımcı olarak, hızlı teslimatın anahtarı haline gelmiştir. Çiftehavuzlar kurye ekibi olarak, bizler de bu trendi takip ediyor ve hızlı ve güvenilir çözümler sunarak işiniz için en iyi çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun şekilde tercih edebileceğiniz farklı seçenekler sunmaktayız. İstanbul ili dahilindeki her noktaya teslimat yapabilen Çiftehavuzlar kurye ekibimizden alabileceğiniz hizmetler:

 • Acil kurye
 • Hızlı kurye
 • Şehir içi kurye
 • VIP kurye ve
 • Gece kurye olarak ayrılmakta, talepleriniz doğrultusunda size en uygun seçenek, en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Sadece İstanbul’la sınırlı kalmayarak, şehir dışı kargo taşımacılığı ve uçak kargo hizmetleri de vermekteyiz. Bu yönde talebiniz olması durumunda sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemizden detaylı bilgi alabilir, gönderi talebinizi iletebilirsiniz.

Firmamızdan her hizmet alışınızda aynı kalite ve güvenilirliği size sağlamayı hedefleyen, bu yönde sağlam bir hizmet anlayışı ile hiç durmadan çalışan bizler, sektörde bir numara olmak için her an kendimizi geliştiriyoruz.

Çiftehavuzlar Kurye Hizmeti

Bulunduğumuz sektörde gelişmiş bir hizmet anlayışını her yere yaymayı görev edinerek, modern dünyaya uygun çözümler sunmaktayız. Çiftehavuzlar kurye ekibimizle modern iş anlayışımızı kapınıza kadar getiriyor, işiniz ve özel hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Sektöre yön veren yenilikçi hizmetlerimizle tanışmanız ve işinizi büyütecek modern çözümlere sorun yaşamadan ulaşabilmeniz için, uygun fiyat politikamızla yanınızdayız.

Size ve ihtiyaçlarınıza özel uyarlanabilen ve kalitesinden asla ödün vermeden her an faydalanabileceğiniz hizmetlerimizin ücretlendirmeleri:

 • Gönderinizin içeriği,
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe
 • Hangi hızla, hangi sürede göndermek istediğiniz ve
 • Seçtiğiniz hizmet gibi faktörlere bağlı olarak otomatik bir sistem yardımıyla yapılmaktadır.

Ücret bilgisi müşteri destek hattımızla yaptığınız görüşme esnasında sizlere iletilmekte, kabul etmeniz durumunda gönderi süreciniz başlatılmaktadır.

Çiftehavuzlar kurye aracılığı ile alacağınız her hizmette, kalitesi ve hızına oranla, makul ücretler size sunulmakta, işiniz için ekonomik bir çözüm ortağı olunmaktadır. Hem sizin hem de markanızın güvenilirliği artarken, işinizi büyütürken aradığınız destek size sunulmaktadır. Güven, kalite ve hız için bizi tercih edin.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp