İçeriğe geç

Florya Kurye

Florya Kurye
Florya Kurye

Florya kurye uygulamalarımızla Bakırköy’ün en seçkin mahallelerinden birisi olan Florya ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık faaliyetleri yürütüyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle hem çağrı merkezinde hem de sahada aktif rol alıyor, çözüm odaklı yaklaşımlarımızla bizimle iletişime geçtiğiniz anda bütün süreci kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Florya kurye uygulamalarımızla uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi hep daha ileriye taşıyoruz. Anlık konum paylaşımı gibi yeni nesil çözümlerin adresi oluyoruz. Dilerseniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak dilediğiniz bilgiye ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Firma olarak bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü gönderiyi taşıyoruz. Temizlik ürünleri, gıda ürünleri, medikal ve sağlık ürünleri, yiyecek ve içecek çeşitleri, kırtasiye ürünleri, yapı ve market ürünleri, ev ve yaşam ürünleri gibi ürünlerinizi taşımamızı talep edebilirsiniz. Yine kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport gibi değerli belgeleri, teknolojik ürünleri, giyim ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, ayakkabı, çanta, aksesuar gibi ürünleri, belge, evrak, fatura, dosya gibi gönderileri taşıyabiliyoruz.

Florya kurye uygulamalarımızla gerek Florya içindeki bir adresten diğerine gerekse Florya ile İstanbul’un her yerine paket taşıtabilirsiniz. Uzman kadromuz bütün süreci kontrol altına almakta, hızlı ve güvenli taşımacılığa imza atmaktadır.

Florya Kurye Hizmeti

Yaşamınıza renk katacak, büyük kolaylık sağlayacak uygulamalarımız başlıca şu aşamalarda ilerlemektedir:

  • Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir ve dilediğiniz zaman iletişime geçerek ne yönde bir talebiniz olduğunu bildirebilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizi aradığınız zaman kayıt oluşturmak amacıyla ad, soyad, kimlik no gibi bir takım bilgi istenecektir.
  • Bu bilgilerden sonra gönderinizin ne olduğu, hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğine dair bilgiler talep edilecektir.
  • Talebinize en uygun saat ve rota ile adınıza randevu oluşturulur ve çıkan ücret bilgisi tarafınıza iletilir.
  • Eğer diğer detayları ve ücreti kabul ederseniz moto kuryemiz randevu saatinde paketin bulunduğu adrese gelir.
  • İmza karşılığı onay belgesi oluşturulur ve paketiniz kuryemizce alınarak teslim edilmek üzere harekete geçilir.
  • Vadedilen sürede kuryemiz paketin teslimat adresine ulaşarak paketiniz yine imza karşılığı teslim eder.
  • Teslimattan sonra hem alıcıya hem de göndericiye bilgilendirme mesajıyla bilgilendirme yapılır.

Florya kurye alanında amacımız daima en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı taşımacılığa imza atmaktır. Bunun için kurye fiyatlarımızı birtakım unsurlara göre çeşitlendiriyoruz. Her operasyonda detaylara göre fiyatlandırma yapıyoruz.

Florya kurye fiyatlarımızın en temel belirleyicisi mesafedir. Paketinizin bulunduğu adres ile teslimat adresi arasındaki net mesafe fiyatlandırmada en temel etken olacak, mesafe uzadıkça fiyat da artacaktır.

Ayrıca paketinizin içeriğine, ölçülerine, ağırlığına vs. göre de fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Bir diğer etken tercih edeceğiniz Florya motor kurye çeşididir ve motor kuryelerimiz her birinin fiyatı farklılaşmaktadır.

Florya kurye alanında kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen bütün müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bunun için farklı kurye çeşitleri geliştirmiş bulunuyor, her bir kurye çeşidimizde farklı hızlarda taşımacılık yapıyoruz. Normal kuryemiz aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için ideal iken hızlı kurye ile en fazla 90 dakikada, acil kuryede en fazla 60 dakikada teslimat vadediyoruz. Acil kuryede bu süreyi 45 ve daha kısa süreye de indirebiliyoruz. Florya gece kurye ile çözümlerimizi günün bütün saatlerine yayıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp