Anasayfa » Blog » Moda Kurye

Moda Kurye

Moda kurye çok hızlı hareket ederek tramvay yoluna ayrıcalıklı bir servis sağlamakta. Size sağladığımız bu indirim avantajları bütçenizi koruyarak hem hızlı ve hem de kaliteli bir hizmetin teminini sağlıyor. Yoğun iş ve araç trafiğinde teslim edilmesi gereken bir paketiniz varsa acil veriyoruz.

Moda kurye ile girilmeyen yerlere de ayak basıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde alacağınız hizmetlerde oldukça uygun fiyat seçenekleriyle tüm evraklarınızı karlı bir biçimde gönderebilirsiniz. Trafikte harcayacak kadar çok vaktiniz yoksa hızlı kurye servisimiz ile  sizlerin hizmetinizdeyiz. 

Bu gibi konular ayrı bir tarafta olmak üzere özellikle en önemli sorunların başında trafik koşulları bulunmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetten yararlananlar çok memnun kalmakla birlikte bir sonraki teslimatlarında da bizi tercih etmektedirler. Kuryeler mesai saatleri çoktan sona ermiş.

Moda kurye birkaç saat gibi kısa bir sürede sorunsuzca yerine ulaştırıyoruz. Takdir edersiniz ki buna bağlı olarak mesai saatleri dahilinde vermiş olduğumuz hizmet sürüyor. İşte bu kapsamındaki uygulamalar ile belirli bir saatten sonra verilecek hizmetin ücretinin eşit olması uygun değil.

Üstelik güvenlik riski altında gece saatlerinde İstanbul’da bir yerden bir yere ulaşmak. Bununla birlikte, vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına kurye hizmetini gece saatlerinde de olsa en uygun şartlarda sunmak üzere çaba harcıyoruz. Tek yapmanız gereken telefonla bize ulaşmaktır.

Moda kurye ile Bahariye caddesi tüm işlerinizi olarak  taşıyoruz. Hizmetler kurumsal kurye nitelikte verdiğimiz hizmetler ilçe için yeterli düzeyde ve en kaliteli noktada ihtiyaç için bulunmaktadır. Artık trafikte daha fazla vakit harcamamanız için sizlere acil kurye hizmetini sunuyoruz.

Moda moto kurye ile burada tüm amaçlarımıza en kestirmeden ulaştık. Bu nedenle kullandığımız son model teknolojiler, en yeni araçlar ve profesyonel personeller sayesinde. Bizimle her zaman çalışın. Bunun yanında acil teslim edilmesi gereken bir evrak ya da paket olduğu zaman veriyoruz.

Tüm hizmetleri gerçekleştirilirken personellerimizin sürekli olarak karşılaştığı bazı sorunlar bulunmaktadır. Örneğin, bazı müşterilerimiz acil bir şekilde hizmetleri talep etmelerine rağmen adrese ulaşıldığında kurye gönderisini alır. Teslim edilmesi gereken belge ya da paketler sizin yerinize biz varız.

Halen hazır edilmemiş olması, personellerin bekletilmesi ve bu tip sıkıntıların yaşanması gönderilerin daha geç adresine ulaşmasına neden olmaktadır. Her geçen günümüz bir yaşanmışlıkla doludur. Çoğu meslek mensubunun aksine yaz kış demeksizin gecenin sessizlik ve karanlığında vatandaşların talepleridir.

Arkadaşlar motosikleti ile beraber ihtiyacı olan firmalarımız varsa biz özel eğitimli motosikletli tecrübeli çalışanlarımız ile  bu işi çözümlüyoruz.  Ekibimizde çalışan deneyim sahibi ve işinde iyi olan çalışanlarımızla olarak teslimat işleriniz için hizmetinizdeyiz.  Birçok şeyin yanlış olduğunu düşünmüştüm.