İçeriğe geç

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye
Sultanbeyli Kurye

Motor Kurye firması olarak Sultanbeyli kurye hizmetlerimiz ile bu gibi ulaşım sorunlarınızı kökten çözüyoruz. Dünyanın pek çok ülkesinde de tercih edilen motor kurye sistemimiz sayesinde en dar sokaklardan bile rahatça geçiyor ve trafikte kesinlikle sorun yaşamıyoruz. Hızlı teslimatımızın yanında güvenilir bir şekilde hizmet vererek de müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz.

İstanbul Türkiye’nin en çok göç alan ve en kalabalık olan ilidir. 15 milyonluk nüfusa sahip olan ilde ulaşım ve trafik sorunları sık sık gündeme gelmektedir. Hal böyle olunca teslimat işlemleri de fazlasıyla aksamaktadır. Geleneksel kargo şirketleri, aynı şehir içerisinde bile olsa teslimatı 2-3 gün arasında gerçekleştirmektedir. Bu durum hem alıcı hem satıcı için pek de iyi değildir.

Sultanbeyli kurye hizmetimiz sırasında bir sorun yaşanmaması için önlemlerimizi eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak müşterilerimize her zaman yardımcı oluyoruz. Önlemlerimize rağmen herhangi bir sorun ortaya çıkarsa sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak kimseyi asla mağdur durumda bırakmıyoruz.

Sultanbeyli kurye hizmetimiz sayesinde Sultanbeyli’den almış olduğumuz gönderinizi İstanbul’un her noktasına kısa sürede ve güvenilir şekilde ulaştırıyoruz. Üstelik kurye hizmetlerimizden faydalanmanız oldukça basit. Bize telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşmanız durumunda ad, soy ad, adres ve taşınacak ürün bilgisini alıyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda adresinize yakın olan kuryemizi yönlendirerek kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlıyoruz.

Adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz gönderinizi sizden teslim alarak zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden belirtmiş olduğunuz alıcının adresine doğru yola çıkarak hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir. Teslimatın tamamlandığına dair sizleri bilgilendirerek hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sormaktadır. Memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu kısa süre içinde hallederek hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktadır.

Sultanbeyli kurye hizmetimizi sunarken müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmaları için daima çok çalışıyoruz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden her geçen gün daha fazla gelişiyoruz.

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Sultanbeyli kurye hizmetlerimiz ile belge, evrak, fatura, kimlik, ehliyet, ruhsat, hediyelik eşya, yiyecek, içecek, kıyafet, pasaport, ayakkabı, defter, kitap, teknolojik ürünler, ev ürünleri, kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve market ürünleri gibi daha pek çok ürünün güvenilir bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için mesai saatini, dağıtım gününü ya da merkez şubesine ulaşmasını beklemenize gerek yok. Sultanbeyli kurye hizmetlerimiz ile geleneksel kargo şirketlerinin çok ötesinde hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat boyunca çalışarak ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz.

Sultanbeyli kurye fiyatları aldığınız hizmete göre şekillenmektedir. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bu durumlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslim alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklık
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti çeşidi
  • Tercih ettiğiniz motor modeli
  • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri

Bu gibi durumlara göre her bütçeye uygun fiyatlar belirleyerek hizmetlerimizden herkesin en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Sene içerisinde düzenli bir şekilde kampanyalar yaparak müşterilerimize avantajlı teklifler sunuyoruz. Ödeme aşamasında da kolaylıklar sunarak sizleri mutlu ediyoruz.

Fiyatlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Sultanbeyli Kurye personeli sizlere kısa bir süre içerisinde dönüş sağlayarak yardımcı olmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp