Anasayfa » Blog » Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy kurye hizmeti tüm bölgeye hizmet veriyor. Burada bir çok mahalle semt içinde her tarafa giden tek kuryeyiz. Arap cami mahallelerine ve semtlerine ayrıca, Salıpazarı, Fındıklı, Tophane, Boğazkesen, Karaköy, Tünel, İstiklal caddesi, Sıraselviler caddesi, Kazancı yokuşu tarafına gidiyoruz.

Gerçekten bu iş bize bir çok şeyi kazandırdığı gibi en önemlisi hayattaki tecrübeyi kazandırmıştır. Yoksa bu tecrübeyi başka işte zor kazanırdık. Doksanlı yıllarda piyasaya giren hizmetimiz artık tüm İstanbul ve Türkiye ye yayılmış durumda dır. Beyoğlu bu tanınmış semtinde işleriniz bizden sorulur.

Değerli dostlar yıllar önce yaklaşık 1995 lerde başlayan serüvenimiz yıl şuanda 2020 bu zamana kadar gelmiştir. Bir çok çevreyi tanımıyor hayata karşı tecrübemiz daha çok az seviyede bir durumdaydı. Özellikle perşembe pazarı ve tersane caddesinde güçlü  olarak çalışmalar burada çabuk sürüyor.

Karaköy kurye Galatasaray, Kasımpaşa, Hasköy, semtlerine hizmet vermeye başladık ve buralara hizmet verilecektir. Bundan başka bu bölgelerden Uçak kargo işleriniz çıkarsa acil olarak başka şehirlere veya uluslararası olarak alıp yollayabiliyoruz.

Karaköy moto kurye ile çok geç kalmamıza rağmen bu sitede ve bu bu bölgedeki çalışmalarımız tekrar başlıyor. Bu piyasa içinde işte başımıza gelenler pişmiş tavuğun bile başına gelmez demişler ya bizimkisi de o misal. Neler gördük, neler yaşadık.

Bu işe başladığımızda daha genç ve toy durumdaydık. Bizim ile çalışan hep kazanacak. İstanbul içi Beyoğlu ilçesi çalışma hizmeti devam ediyor. Şehir içerisinde genellikle trafiğin yoğun olduğu zamanlar bizi arayın. Çünkü biz bu işin tam piriyiz.

Karaköy motorlu kurye çok acil yetişmesi gereken bir eşya olması durumunda ya da sadece hızlı ulaşım yöntemi var. Bir çok İşlerinin bir anda olup bitmesini isterler. Ancak bu insanlar sağa sola yolladıkları işleri kargoya vererek onlardan biraz hızlı olmalarını beklerler.

Bu kargo şirketleri ise büyük araçlarla çalışırlar. Ayrıca da binlerce ürünü aynı anda teslim etmeye çalışır. Yani bakıldığı zaman aldığımız ücret fazla olabilir. Ama İstanbul trafiğinde stres içinde çok hızlı gitmek gerçekten akıl karı değil. Hatta durmuş yolda pek kolay değil.

Bu riskten dolayı aldığımız ücretin bile az olduğuna inanıyoruz. Çünkü sonuçta bu işte hayatımızı ortaya koyarak size bir şeyleri hemen ve acil olarak ulaştırıyoruz. Zahmet olmadan rahmet olmaz derlerdi eskilerimiz. Sizlere daha fazla zaman kazandırmak için buradayız.

Karaköy kurye kampanya ve indirimlerden yararlanarak için arayın. Hızlı ve acil hizmetlerimizden yararlanmak için arayın. Bunun için emin adım atarak ilerliyoruz. Her açıdan devam eden bir hizmet aşkımız var. Bu servisimiz hızlı olarak devam eden motorlu kurye servisidir.