Anasayfa » Blog » Topkapı Kurye

Topkapı Kurye

Topkapı kurye motosikletli kuryeler olarak uzun süreden beri gösterdiğimiz faaliyetleri daha da iyi hizmet vermek adına günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada. Bu hizmetler bizlerin sizlere sunduğu en ayrıcalıklı hizmetlerden olmaktadır. Kalite her zaman önemlidir.

Topkapı kurye motosikletli kurye personelimizin başka hiçbir müşterimizin gönderisini teslim almadan sadece sizlere hizmet vermek üzere vermiş olduğu bu hizmetlerle zamanında teslimatların yapılmasını sağlamak mümkün oluyor. Hizmetlerimizi siz müşterilerimize dürüstçe sunuyoruz.

Topkapı kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Bu ayrıcalıklı hizmetlerin fiyatlarının da standart kurye ücretlerine göre değişiyor. Yani bir kıyaslama yapıldığında oldukça uygun fiyatlarla alınabilen hizmetler olması bu hizmetleri. Elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz.

Ulaşımın sorunlu olduğu yerlerde en ideal hizmetleri olarak görülmektedir. İlçenin kurulduğu ve gelişmeye başladığı ilk yıllarında insanlar balıkçılık, tarım ve bağcılık ile geçimlerini sürdürüyorlardı. Özellikle yaşlılar, evinden çıkamayanlar için sunmuş olduğumuz servisimiz pandemide halen sürüyor.

Bazı durumlarda saatin gece yarısını çoktan geçmiş olması bir şeyi değiştirmez. Elinizdeki paketin içinde herhangi bir şey olabilir mutlaka sabahı beklemeden adresine ulaşmış olması gerekir. Acaba bu saatte oraya otobüs gidiyor mudur? Durum çok acilse hemen bizi arayın işiniz derhal yapalım.

Topkapı kurye taşıma ve paket hizmetlerini talep ederken almış olduğunuz yöntemine ve gönderi sağladığınız ürünün niteliklerine göre değişen bir hizmet türü bulunduğundan dolayı fiyatları da değişim gösterebilmektedir. Çalışma alan saha olarak kendimize göre değişmez aynıdır.

Ettiğiniz hizmetlerinde en acil gönderilerinin sağlanması için talep edilen fiyat ile eleman yollanır. Eğer normal bir şekilde gönderim sağladığınız ürünlerin işlemleri için talep edilen fiyat arasında bir farklılık bulunmaktadır. İlk başta önem verdiğimiz sistemlerin ilki acil çalışma sistemidir. 

Topkapı kurye bu durum göz önünde bulunduğunda hizmetleri verilmesi gerekiyor. Tüm ortam sağlandığından dolayı bu gönderilere yüksek bir hassasiyet için gösterilmesi ve en hızlı şekilde özel ulaşım sağlanması gerekmektedir. Böylece bu ulaşım zamanında yerine teslim olmaktadır.

Bu nedenle bu gönderilerde normal tüm gönderilerine göre rakamlar daha yüksek noktada bulunabilir. Vakit kaybetmek ve endişelerinizi çoğaltmak yerine yapmanız gereken aramak. Bütün verdiğimiz çalışmalarda en fazla değer verdiğimiz ve önem verdiğimiz mesele sağlıktan ibarettir.

Bir adresin varlığı durumunda ve de vaktimiz de kısıtlı olduğunda bunu toplu ulaşımı kullanarak çözmek çok akılcı değil. Şimdi ise bırakın üstümüzde tişörtü üstümüzü kat kat giydiğimiz halde üşüdüğümüzü hissediyoruz. Her müşterimize hayırlı kazançlar ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Topkapı motorlu kurye firmaları bu bölge içinde sayısı çok daha fazla artmıştır. Biz ise firma olarak oldukça hızlı biçimde çalışmaktayız. Motorlu acil olan çok iyi  kurye servisiyle insanlar artık daha fazla zaman kazanabiliyor. Bu hizmetler kendi aralarında değişik kurallar ve daha başka önemli sistemler göstermektedir. Bu sistem içinde pek özellikte olan çok ayrı ayrı özel bölümler vardır. 

İstanbul bölgesinin Anadolu yakasında ise kuryelerce üç bölgeye ayrılmıştır. Altunizade, üsküdar, kadıköy, hasanpaşa, kuzguncuk, icadiye arası bölgeler üçüncü bölge kabul edilmiş, Kozyatağı, çamlıca, göztepe, içerenköy, bostancı, şaşkınbakkal, kızıltoprak, suadiye arası semtler dördüncü bölge olarak uygulanmıştır. Başakşehir, Bahçeşehir, Hadımköy, Avcılar, Esenyurt ilçelerine gideriz.

Topkapı moto kurye çok büyük bir alana yayılmış, tarihi ve eski semtlerden birisidir. İçinde pek çok semt ve bölge buraya bağlı durumdadır. Bizler Firma olarak, Fındık zade, Yusuf Paşa, Çapa, Kale içi, Sur içi, Laleli, Divan yolu, Ordu Caddesi, Teramvay yolu, Beyazıt, Gedik paşa, Vatan Caddesi, Turgut Özal Bulvarı ya da Millet Caddesi ve pek çok bölge Aksaray diye geçmektedir.

İstanbul Fatih belediyesi ilçesinde özel kurye hizmetlerimiz. Topkapı kurye bu kriterler genelde kurye hizmetlerinin alınması için de önemli bir noktada yer almaktadır. Özellikle işletmelerin evrak gibi önemli ve gündelik gönderilerinin daha sağlıklı ve kaliteli bir biçimde adresine ulaştırılması için varız. Bu sayede kullanarak evrakları sıkıntısız ve hızlı bir biçimde adresine ulaşmasını sağlarız.

Bizler emekçileriz. Biz neyiz ne iş yapıyoruz hala yanlış anlayan insanlar var. Fakat bizler bunu bilerek bu işe başladık. Kuryelerin dışında bizi anlayan hiç bir sektör asla bulamazsınız. Bazı durumlarda acil bir biçimde paketi teslim etmeniz gerekebilir ve hizmeti yardımınıza anında yetişmek için hazırdır. Piyasa içinde bulunan ve çalışan diğer kurye şirketlerinden farkımız kalitemizdir.

Topkapı kurye teknik servisi nasıl kullanılır, saat kaça kadar hizmet veriyor? Gece kurye hizmetini gene sizlere burAda biz sağlamaktayız. Bize gelen yoğun talep üzerine gece çalışan ve vardiyalı iş yapan işletmeler için size geldik. Gece nöbetçi kalan elemanımız ile tüm işleri olan tüm zor durumda olan insanlar için özel kurye teknik servisini başlattık. Gece nöbetçi çalışanlarımız ile varız.

Kullanılacak olan siparişlerde teslimat hızı ne kadar sürer? Biz bu alan içinde sunmuş olduğumuz pek çok çalışmayı aynı çatı altında toplayıp çok acil ve hızlı bir biçimde müşterilere sunuyoruz. Bu yüzden bu firmalar gün içerisinde daha fazla zaman kazanmış oluyor. Vermiş olduğumuz en hızlı ve en çabuk sistemimiz bu sistemidir. En hızlı ve en acil şekilde paketler adreslerine ulaşıyor.

Topkapı acil kurye teslimatı gerçekleştirdikten sonra müşterimize bilgi vererek aklının pakette kalmasını istemiyoruz. Bu işlemleri kısa süreler içerisinde zamanında gerçekleştiriyor olmamız müşterilerimizin bizi takdir etmesini sağlıyor. Firması olarak biz gücümüzü sizden almaktayız. Sizin güler yüzünüz çalışanlarımızın işine daha fazla konsantre olmasını sağlar. Yani daha kolay ve rahat sağlayacaksınız. 

Topkapı motorlu kurye nakliye hizmeti gün geçtikçe artan ilgiyle hizmet sunmaktadır. Evrak, ilaç, paket veya diğer ticari ürünlerin biyerden diğer bir yere taşınması için kullanılacak olan yöntemlerin en hızlısı olarak görülmektedir. Bu işlemler için kullanılacak olan motosikletler işlemleri çok daha kolay hale getirmektedir. Böylece işleriniz daha çabuk şekilde daha erkenden yerine getirilir.