İçeriğe geç

Topkapı Kurye

Topkapı Kurye
Topkapı Kurye

Topkapı kurye hizmetlerimiz ile yıllardır Topkapı ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Topkapı İstanbul’un en tanınan semtlerinden birisi olup Fatih ilçesi içindedir. İstanbul’un surlarıyla çevrili olan semtin bir kısmı sur içi olarak da tarif edilir ve semt, adını bölgede bulunan, Bizans döneminden kalma Topkapı adlı kapıdan alır. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’a ilk girdiği kapı da yine bu kapı olması hasebiyle semtin tarihi ve kültürel olarak da değeri vardır.

Yıllar içinde Topkapı semti İstanbul’un yaşadığı bütün değişim ve gelişimlere şahit olmuş, en fazla ve ilk etkilenen yerlerden birisi haline gelmiştir. Halen de gelişimine ve değişimine devam etmekte, bu sırada yeni nesil taşımacılık gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Topkapı kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada geleneksel kargolardan farklı olarak çok daha hızlı, çok daha güvenli, çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yöntemleri olarak öne çıkmaktadır.

Topkapı son derece merkezi bir yer olmasına rağmen geleneksel kargolarla bir paketin aynı ilçe içinde dahi bir adresten diğerine gitmesi günler alabilmektedir. Oysa modern yaşamda zamanın kıymeti çok daha fazladır ve herkesin her zaman en temel ihtiyaçlarından birisi hızdır. Topkapı kurye uygulamalarımız ile ilk günden bu yana amacımız bölgemizin en hızlı kuryesi olmaktır ve bugüne kadar bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyor, en acil kurye ihtiyaçlarının en çok aranan markası oluyoruz. Dakikalar içinde havalimanları dahil İstanbul’un her noktasına paket telsimi yapabiliyoruz.

Topkapı kurye alanında yoğun İstanbul trafiğine, yol çalışmalarına, karmaşık caddelere vs. takılmadan son derece seri hareket edebiliyor, en hızlı şekilde teslimat yapıyoruz. Fakat bunu yaparken taşıdığımız paketlerin güvenliğine de en az hızımız kadar önem veriyoruz. Paketlerinizi güvenle muhafaza ediyor, en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor ve herhangi bir ezilme, kırılma, hasar alma, yıpranma gibi durumlara mahal vermeden son alıcısına kadar ulaştırıyoruz.

Topkapı Kurye Hizmeti

Her zaman alanında deneyim sahibi, tecrübeli ve güvenilir bir kadroyla çalışarak kurumsal ciddiyetten taviz vermiyoruz. Topkapı kurye ihtiyacı olan bütün müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek adına sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyor ve daha iyisi için çabalıyoruz. Bu vesileyle farklı ihtiyaçlar için farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz.

Normal Topkapı kuryemizle semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyoruz. Bölgelere göre farklılık olabilse de normal Topkapı kuryeyle en fazla 180 dakika içinde talimat yapıyoruz. Daha acil gönderileriniz için Topkapı ekspres kurye ile öne çıkıyor, bu modelimizde teslimat sürelerimizi daha da kısaltıyoruz. En fazla 90 dakika içinde en uzak adresler arasında dahi teslimat yapabiliyoruz.

Topkapı vip kurye ile çok daha acil talepleri karşılıyor, bu durumda en uzak noktalar arasında teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar, çoğu zaman daha aşağıya çekebiliyoruz. Topkapı çok hareketli bir yapıya sahiptir ve hayat aralıksız akmaktadır. Bu nedenle akşam ve geceleri de kurye ihtiyacı olabilmektedir. Topkapı gece kurye modelimizle akşam ve geceleri de taşımacılık yapıyor, her zaman sahada oluyoruz.

Topkapı kurye alanında firmamızı ayrıcalıklı kılan etmenlerden birisi fiyatlarımızdır. Motor kurye fiyatlarımızı gönderilerinizin acillik durumuna ve taşınacak mesafeye göre değişmektedir. Her zaman bölgenin en uygun kurye fiyatları sizleri beklemektedir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak net fiyat bilgisi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp