Anasayfa » Blog » Yedpa Kurye

Yedpa Kurye

Yedpa kurye hizmetleri her ne kadar daha yüksek bir hız vaat etse de daha büyük boyutlardaki kargolar için uygun değildir. Ancak firmamızın geniş ayrıntılı hizmetleri arasında uzman araç kurye desteği de yer almaktadır. Bu doğrultuda daha büyük ebatlar ve ağırlıklara sahip gönderileri güvenle arzu ettiğiniz noktaya taşıyabiliriz. Destek için aralıksız bir hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi kurye ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden adresinize ulaşan personellerimiz kargonuzu sizden alarak hemen yola koyulmaktadır. Buradaki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Yedpa moto kurye İstanbul’un her noktasında sizlere alışılmış taşımacılığın dışına taşan bir hizmet anlayışı sunabilmekteyiz. Bu anlamda acil kurye desteğimizle de 7/24 yanınızda olduğumuzu vurgulamak isteriz. Anlık rezervasyonla faydalanabileceğiniz acil kurye hizmetlerimiz güvenli ve daha hızlı bir taşımaya odaklıdır. Ancak bu noktada standart kurye hizmetlerine farklı fiyat olur.

Bizim fiyatlandırmaların söz konusu olabileceğini belirtmek gerekir. Standart bir kargo hizmetiyle zamanında ulaşmayacağını düşündüğünüz kargolarınız için acil kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız sizler için en hızlı ve standartların üzerinde bir performans vaat etmektedir. Telefon numaramız ve diğer tüm iletişim bilgilerimiz sayfamızda iletişimde yer almaktadır.

Yedpa kurye sizlere sunmuş olduğumuz uzman kurye desteği sadece mesai saatleriyle sınırlı değildir. Mesai saatleri dışında da doğabilecek tüm kurye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi gece kurye hizmetlerimiz ile de 7/24 uzman bir destek sunabilmekteyiz. Daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir veya sayfamızda yer almaktadır.

Bizimle iletişim kurarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir, hemde kurye rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Arama opsiyonunun dışında özellikle WhatsApp üzerinden yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz 7/24 taleplerinizi yanıtlamaktadır. Sancaktepe ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde nitelikli ve güven duyulan iletişim kanallarıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yedpa motorlu kurye maliyetleri, hizmet kapsamına göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda kuryecilik hizmeti talep edeceğiniz eşyalarınız ve hizmet türü fiyatlarda belirleyici unsurdur. Sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşarak, hizmetler ve kurye maliyetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Motorlu personellerimiz ile bu ilçemizdeki müşterilerimizin de yararlanır.