İçeriğe geç

Yedpa Kurye

Yedpa Kurye
Yedpa Kurye

Faaliyete başladığı ilk günden hizmet verdiği bölgede müşterilerin memnuniyetini toplamayı başaran Yedpa kurye, tüm işlemlerini yüksek profesyonellikle yerine getirmektedir. Dijitalleşen dünyamızda en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri kurye hizmetidir. Bunun en büyük nedeni muasır insanın bulunduğu mekandan birçok ürüne sadece bir tıkla ulaşma imkanının bulunmasıdır. Aynı zamanda gün geçtikçe sayısı artan şirketlerin işlemlerini hızlıca yürütebilmesinde kuryelerin katkısı çoktur.

Tüm saydıklarımızın bilincinde olan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için işini ciddiyetle yapmakta ve gece gündüz aralıksız çalışmaktadır. Yedpa kurye hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin hiç beklemesine gerek yoktur. 7/24 çalışma prensibine sahip firmamız gece gündüz istenilen saatte gelen müracaatı anında cevaplamakta ve saat kaç olursa olsun en kaliteli şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren deneyimli, zamanı doğru yönetebilen, işini en iyi şekilde yapmaya gayret eden ekip arkadaşlarıyla çalıştığımız için sürekli daha ileriye gitmekte ve her geçen gün güvenirliğimizi artırmaktayız. Tüm çalışma sürecini yasal çerçevede devam ettiren Yedpa kurye, müşterinin %100 güvenini kazanarak yoluna devam etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmette firmamız birkaç hususa oldukça önem vermektedir:

  • Taşınacak malın cinsine hacmine uygun kurye yönlendirmesi yapmak
  • Müşterinin adresine en yakın kuryeyi ivedilikle göndermek
  • Taşınacak malın güvenirliği ve yasal çerçeveler içerisinde olup olmadığını incelemek
  • Taşınacak paket teslim alındıktan sonra müşteriye kargo takip numarası iletmek
  • Müşteri tarafından teslim edilmiş paketi sadece belirtilen kişi veya kuruma ulaştırmak
  • Taşınan evrakların gizliliğini muhafaza etmek

Sıraladığımız hususlar doğrultusunda hareket eden Yedpa kurye, kaliteden asla ödün vermemekte, kendini her şekilde kanıtlamaktadır. Hizmet verdiği bölgenin tüm ara sokaklarına bile hakim olan kuryelerimiz trafiğin en yoğun olduğu saatlerde de paketleri oldukça hızlı bir şekilde taşımaktalar. Teslimata başlamadan önce olası tüm aksilikleri göz önünde bulunduran kuryelerimiz, karşılarına çıkan engelleri hızlıca aşmakta, çözüm odaklı çalışmalarını devam ettirmekteler.

Yedpa Kurye Hizmeti

İstenilen paketin tesliminde zaman kaybının önüne geçmeyi hedefleyen firmamız bize müracaat ettiğiniz andan itibaren en fazla 30 dakikada tarafınıza ulaşmakta ve paketlerinizi sizden almaktalar. En fazla 60 – 120 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştiren Yedpa kurye, isteğiniz doğrultusunda bu hizmeti daha da hızlandırabilir.

Bunun için acil kurye, hızlı kurye ve VİP kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Acil kurye hizmeti sayesinde paketlerinizi 30 – 60 dakika içerisinde teslim etmekteyiz. Çok acil özellikle ilaç ve büyük önem taşıyan evrakların tesliminde ise VİP kurye hizmetimiz aracılığıyla 15 – 45 dakika içerisinde paketlerinizin teslimini sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda ilk hedefimiz müşterilerimizin paketlerini sağlam ve hızlı bir şekilde gereken adrese teslim etmektir. Tabii ki bu hedefe ulaşma yolunda müşterilerimize sağladığımız avantajlar onların rağbetini kazanmakta bize yardımcı oluyor. Yedpa kurye olarak tüm hizmetlerimizi bütçe dostu fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz. Standart kurye hizmeti seçiminde oldukça ekonomik fiyatlarla hem bireysel hem de kurumsal nitelikteki müşterilerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Bunun haricinde daha maliyetli acil ve VİP kurye hizmetinin de ulaşılabilir olması için mümkün olduğu kadar fiyatlarımızı uygun tutmaya çalışmaktayız. Size özel hizmet sağlayan VİP kurye hizmetimizin gerçekleşmesinde de fiyat farkını minimuma indirmeye özen gösteriyoruz. Böylece hem hızlı hem güvenilir hem de ekonomik olması ile seçilen firmamız müşterilerin ilgisini çekmektedir. Aldıkları hizmetin kalitesine bir kere tanık olan müşterilerimiz çok geçmeden daimi müşterilerimizin arasına katılmaktalar.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp