İçeriğe geç

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Günümüzün en hızlı ulaşım çeşitlerinden birisi de İstanbul uçak kargo hizmetleridir. Denizyolu, demiryolu ve karayolu ulaşımlarına kıyasla çak daha kısa süre içerisinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu, insanlara özellikle zaman bakımından büyük fayda sağlamakta, kısa süre içerisinde daha fazla yerde, daha fazla işi gerçekleştirme imkânı sunmaktadır.

Motor Kurye firması olarak İstanbul uçak kargo hizmetlerimiz ile de sektörde adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji donanımlı araçlarımızla aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Beklenti ve isteklerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Meydana gelen her türlü yeniliği daima en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul uçak kargo güvenilir ve zaman bakımından en hassas taşımacılıklardan biridir. Uçakların hızlı bir şekilde hareket etmesinden ötürü aynı gün içerisinde evraklarınız ya da paketlerinin bulundukları yerden teslim alınarak ulaştırılması istenen yere teslimatları yapılır. Motor Kurye firması olarak hava kargo çözümlerimiz senelerdir devam etmektedir. Türkiye’nin her yerinden yüzlerce müşterimiz sayemizde kargolarını diledikleri here kısa süre içerisinde gönderip teslim alabiliyorlar.

İstanbul uçak kargo hizmetlerimizde gönderilerinizin teslimat süresi oldukça kısadır. Bütün olumsuzluklar göz önünde bulundurularak 24 saat gibi bir süre vaat ediyor olsa da çoğunlukla 6 saat gibi bir süre içerisinde paketleriniz istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

Ülkemiz coğrafi açıdan oldukça geniştir. Bugün karayolu ile bir başından diğer ucuna ulaşım sağlamak günlerce yolculuk yapmayı gerektirir. Bunda bir de adresten adrese gönderi teslimi eklendiğinde süreç daha fazla uzamakta, 3-4 gün boyunca sürebilmektedir. Takdir edersiniz ki bu, çok uzun bir iş sürecidir ve işlerin yavaşlamasına, sözleşmelerin ya da anlaşmaların zaman almasına, hatta önemli sektörlerde hem manevi hem de maddi kayıpların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Fakat İstanbul uçak kargo hizmetlerimiz tüm bunların üstesinden kolay bir şekilde gelmektedir. Aynı gün içerisinde hatta mesai saatleri arasında kargolarını İstanbul Yeni Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı seçenekleri ile istediğiniz noktadan diğer noktaya ulaşmaktadır.  Havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya gibi sizler için geniş hizmet yelpazesi sunuyoruz. Uygulamalarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uygulanmakta, güçlü iş birliği ile işlerinize verimlilik ve süreklilik esas alınmaktadır.

İstanbul uçak kargo sistemimizde geleneksel kargoculuk hizmetlerinin çok ötesinde hizmet sunuyoruz. İstanbul uçak kargo hizmet sürecimiz şu şekildedir:

  • Çağrı merkezimize ulaşım sağladığınızda talebiniz işleme alınır ve ayrıntılar hazırlanır.
  • Kuryemiz belirtilen adresten istenen saatte paketi teslim alarak havaalanına ulaştırır.
  • Havaalanında ulaşan gönderiniz tarifeli uçak ile ulaştırılır.
  • İkinci ilde yer alan kuryemiz tarifleri uçağın iniş saatinde hazır olup paketinizi teslim alır.
  • Teslim alınan gönderiniz kuryemiz tarafından alıcının adresine teslim edilir.

Görüldüğü gibi İstanbul uçak kargo sürecimiz oldukça basit ve hızlı işler. İşlem ayrıntıları sizin ihtiyacınıza göre şekillenmektedir. Örneğin havaalanından kendiniz gönderiyi teslim almayı ya da gönderiyi havaalanına kendiniz getirmeyi tercih edebilirsiniz. Hatta başka bir yerden uçakla gelecek gönderinizi sizin adınıza teslim alıp adresine ulaştırmamızı da talep edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Size saniyeler içerisinde cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp