İçeriğe geç

Şehir Dışı Kurye

Şehir Dışı Kurye
Şehir Dışı Kurye

Şehir dışı kurye uygulamalarımızla sınırlarımızı İstanbul dışına taşıyor, çevre illere kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapıyoruz. İstanbul Türkiye’nin en büyük şehridir ve kültürel, ekonomik ve diğer bütün açılardan adeta ülkemizin kalbidir. Yaklaşık 20 milyon nüfusa ev sahipliği yapan İstanbul’un içinde her gün yüzlerce kişinin kurye ihtiyacı olmakta, fakat bu ihtiyaç sadece İstanbul ile sınırlı kalmamaktadır.

İstanbulluların çevre şehirlerde her gün işleri olabildiği gibi çevre şehirlerdekilerin de İstanbul’da işleri olabilmektedir. Bu esnada geleneksel kargoların kullanılması halinde en yakın iller arasında dahi bir paketin taşınması günler alabilmektedir. Oysa modern yaşamın hızı içinde insanların ihtiyaçlarını karşılamak için bu kadar zamanları olmamakta, bu nedenle de acil olarak şehir dışı kurye gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Firmamız uzun yıllardır en acil taşıma ihtiyaçlarına çözüm üretmekte, profesyonel yaklaşımlarıyla kaliteyi, hızı ve güveni isteyenlerin değişmez adresi olmaktadır.

Şehir dışı kurye ilk günden bu yana müşterilerimize birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar hem sektörün genelinden kaynaklanmakta hem firmamızın başarılı çözümlerinden kaynaklanmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin elde edeceği başlıca avantajlar şunlardır:

  • Hız: İstanbulluların en büyük sıkıntısı hızdır. Özellikle yoğun trafik, kapalı yollar, meydana gelen kazalar, yol çalışmaları gibi durumlar büyük sorun oluşturmaktadır. Bu da insanların vakitlerinin büyük bir kısmını trafikte geçirmelerine neden olmaktadır. Aynı şekilde İstanbul’un çevre şehirlerinin nüfusları da büyük oranda kalabalıktır ve trafik onları da etkilemektedir. Oysa şehir dışı kurye uygulamalarımızda operasyonlarımızın büyük kısmı motosikletlerle yapılmaktadır.

Motosikletler trafikte çok daha seri hareket etmekte, trafik kuyruklarına ve diğer engellere takılmadan yol alabilmektedir. Bu nedenle de İstanbul ile çevre iller arasında çok hızlı şekilde ulaşım sağlamakta, 3-4 saat gibi çok kısa sürede paket teslimatlarımız yapılmaktadır.

  • Güvenilirlik: Kurye olarak ilk günden bu yana güvenin adresiyiz. Çünkü bizler tamamı çözüm odaklı, özverili ve müşteri memnuniyetini merkeze alan bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte paketlerinize en az sizler kadar özen gösteriyoruz. Kuryemize teslime etmeden önce ambalajlanmasını en iyi şekilde yapmanızı öneriyor, teslim aldığımız gibi teslim ediyoruz. Paketlerinizin hiçbir ezilme, kaybolma, hasar alma, karışma gibi olumsuzluklar yaşamasını sağlıyoruz.
  • Uygun fiyat: Firma olarak şehir dışı kurye hizmetlerimizde aynı zamanda uygun fiyat garantisi veriyor, bütçenizi yormadan paketlerinizi taşıtmanızı sağlıyoruz.
  • Modernite: Firma olarak ilk günden bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, teknolojinin en son olanaklarını sistemimize entegre ederek yolumuza devam ediyoruz. Dünya standartlarında kurye desteği sağlıyoruz.

Şehir Dışı Kurye Hizmeti

Şehir dışı kurye alanında pek çok farklı kurye modelimizle öne çıkıyoruz. Farklı kurye modellerimizle gönderileriniz ne kadar acilse ya da ne zaman göndermek istiyorsanız ona göre tercih yapabilmenizi sağlıyoruz.

Şehir dışı kurye ile İstanbul’un herhangi bir noktasından çevre şehirlerdeki alıcılara ulaştırılması gereken paketlerinizi istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Aynı şekilde bir adresten alınıp istediğiniz adrese getirilmesi gereken paketlerinize de hizmet verebiliyoruz.

Mesai saatleri içinde olduğu gibi mesai saatleri dışında akşam ve geceleri de taşımacılık yapıyoruz. 7/24 aralıksız kurye deneyimi vadediyoruz. Her türlü paket, evrak, kimlik, ruhsat, elektronik ürün, telefon, anahtar, bilet, yedek parça ve dahasını taşıyoruz.

Şehir dışı kurye alanında aynı zamanda en uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Şehir dışı kurye fiyatlarımızı paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafeye ve gönderi özelliklerine göre belirliyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp