İçeriğe geç

Tepeören Kurye

Tepeören Kurye
Tepeören Kurye

Bulunduğu bölgede ister bireysel isterse de kurumsal müşterilerin tüm kurye talebini üst düzey hizmetleriyle karşılayan Tepeören kurye, daima alanında profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmaya özen gösteriyor. Bir firma olarak tüm teslimatı yapılması gereken paketleri eksiksiz ve hatasız bir şekilde zamanında sahibine ulaştırarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Güler yüzlü çözüm odaklı personele sahip Tepeören kurye 7/24 aralıksız çalışma prensibiyle gönderilmesi acil olan tüm paketleri anında gereken adrese ulaştırmaktadır. Böylece gündüz olduğu gibi gecenin istenilen saatinde de müşterilerimiz güvenle bizi arayarak paketlerini kuryelerimize teslim edebilmekteler. Hizmet verdiği bölgenin sokaklarına aşina olan kuryelerimiz ister gecenin karanlığında isterse de gündüz trafiğin yoğun olduğu saatlerde asla hızlarını kaybetmemekteler.

Yoğun trafik zamanı alternatif sokakları kullanabilmek ve genellikle dar olan bu ara sokaklarda rahat dönüş manevrası almak için daha çok araba yerine motorla hizmet vermeği tercih eden Tepeören kurye, bu nedenle çok hızlı olabilmektedir. Ürün sizden teslim alındıktan sonra tarafınıza gönderilen kargo takip numarası ile kuryemizin paketinizi bir an önce gereken yere teslim etmede ne kadar özenli çalıştığını kendiniz görebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini hep ileri seviyeye taşımak için müşterilerimizle hizmet sonrası irtibata geçerek memnuniyet düzeyleriyle ilgili bilgi almaktayız. Özellikle hassas olan kırılmaya müsait paketlerinizin motora yerleştirilmesinde ve taşınmasında kuryelerimiz özenle hareket etmekteler. Hem zaman hem hızı doğru ayarlayabilen aynı zamanda tüm aksiliklerde anında çözüm üretmeyi başaran ekip arkadaşlarımız firmamızın profesyonelliğinin sahadaki göstergesidir. Tepeören kurye müşterilerinin uzun kargo bekleyişinin önüne geçerek zaman kaybı yaşamalarını da engellemiş oluyor.

Tepeören Kurye Hizmeti

Yasal sınırlar içerisinde olabildiğince en hızlı hizmeti vermeye odaklanan firmamız, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak adına farklı kurye hizmetleri sunmaktadır:

  • Acil, hızlı kurye
  • Express kurye
  • VİP kurye

Acele teslim edilmesi gereken ilaç, evrak ve benzeri önemli paketlerin taşınmasından Tepeören kurye, acil kurye hizmetini kullanmaktadır. Özelleştirilmiş bir kurye hizmeti sunan firmamız, özellikle şirketler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Arıza, kaza, hastalık ve yaralanma gibi acil durumlarda da acil kurye hizmetine başvurulabilir.

Hizmet sırasında hiçbir başka yere uğramadan sadece tek bir müşteriye odaklı çalışma sistemine sahip Express kurye hizmeti de müşterilerin sıkça tercih ettikleri hizmetlerden biridir. 7/24 aralıksız bir şekilde hizmet veren Express kurye hizmetimiz paketlerinizi en kısa yoldan gereken adrese teslim etmekteler.

VİP veya elit kurye adıyla bilinen kurye hizmeti aracılığıyla her türlü konuma en kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Genellikle büyük şirketlerin tercih ettiği kurye hizmeti çeşidi olan VİP kurye hizmetinde tüm paketler hava koşulları da dikkate alınarak özenle paketlenmektedir. VİP kurye hizmeti sigortalı kurye hizmeti olup ürünlerin sağlam bir şekilde adrese ulaştırılmasına tam garanti vermektedir. En profesyonel ekip arkadaşlarımızı yönlendirdiğimiz VİP kurye hizmeti ile müşterilerimizin tüm beklentileri karşılanmaktadır.

Tüm çalışmalarını müşteri odaklı yürüten Tepeören Kurye, her koşulda müşterinin memnuniyetini üst düzeyde tutmaya önem vermektedir. Bu nedenle müşterilere sunduğu fiyat teklifinde de oldukça özenli davranarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Günümüz koşulları çerçevesinde mümkün olan en ekonomik fiyatlarla çalışma prensibine sahip firmamız müşterileri hem zaman kaybından hem de gereksiz harcamalardan kurtarmaktadır. Özel nitelikteki kargo hizmetlerimizde de fiyat farkını minimum seviyede tutarak müşterilerimizin uygun fiyatlarla daha üstün hizmetler almasına yardımcı oluyor, onların ne kadar doğru tercih yaptıklarını kanıtlamış oluyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp