İçeriğe geç

Alibeyköy Otogar Kargo

Alibeyköy Otogar Kargo
Alibeyköy Otogar Kargo

Otogar kargo hizmetleri şehir dışı gönderileri için oldukça önemlidir. Alibeyköy otogar kargo ailesi olarak şehirlerarası teslimat ihtiyaçlarınızı çabucak karşılamak için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle şehir dışına gönderilecek ticari kargoların yerlerine kısa sürelerde ulaşması faaliyetleri de aynı doğrultuda etkilemektedir.

Normal kargo firmaları teslimatlarını belirli zaman çizelgesi ve güzergâh seçeneklerine bağlı olarak yaptığı için teslimat süreleri uzayabilmektedir. Alibeyköy otogar kargo uzman kadrosu olarak sizleri zaman kaybından kurtarıyor ve kısa sürelerde paketlerinizin ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Taleplerinizi tarafımıza ilettiğiniz anda verimli bir iş planlaması yapıyoruz. Bu doğrultuda paketlerinizi istediğiniz adresten teslim alarak anlaşmalı otobüs firmalarının olabilecek ilk seferine yetiştiriyoruz. Bu sayede kazanacağınız faydaların artmasını sağlayarak kusursuz bir teslimat deneyimi yaşatıyoruz. Süreçlerimizin tüm aşamalarında müşteri hizmetleri personelimizle sizlerle sürekli bağlantı halinde oluyoruz.

Günün her saatinde ürünlerinizi adreslerinizden kurye ekibimizle teslim alıyoruz. Paket ölçüleri motorla taşınabilecek gönderileriniz için motorlarımızı kullanıyoruz. Paket ölçülerinin ve sayılarının fazla olması durumunda ise özel araçlarımız sayesinde alım gerçekleştiriyoruz. şehir içindeki tüm noktalara kolaylıkla ulaşabilen tecrübeli ekibimiz aracılığıyla zaman kaybını bertaraf ediyoruz.

Şehrin yoğunluğundan ve uzayan işlemlerin uğraştırıcı etkilerinden sıyrılarak sakin ve etkili uygulamalarımızı devreye sokuyoruz. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınız için acil ve nöbetçi kurye ekibimizle dilediğiniz saat diliminde ürünlerinizi teslim alabiliyoruz. Alibeyköy otogar kargo işlemlerimizde lokasyon bilgileri oldukça yüksek olan kuryelerimiz sayesinde en erken otobüs seferlerini yakalayabiliyoruz.

Dosya, doküman, kıymetli eşya, malzeme, kırılacak eşya, bireysel ya da ticari paketlerinizi aynı hassasiyet içerisinde özenle taşıyoruz. 7/24 kesintiye uğramayan hizmetlerimizin avantajıyla saatlere takılmadan her an beklentilerinizi karşılamayı sürdürüyoruz. Gönderi işlemlerinde kurallar gereği taşınmasında herhangi bir engel bulunmayan ürünleri kabul edebiliyoruz.

Hiçbir sorun yaşamadan ve yaşatmadan işlemlerimizi tamamlamayı amaçlıyoruz. İşlemleri konusunda destek sağladığımız müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar sayesinde motivasyonumuzu her zaman yüksek tutabiliyoruz. Memnuniyetinizi sürekli olarak arttırabilmek adına meydana gelen gelişme ve yenilikleri yakından takip ediyor ve uygulamalarımızda hayata geçiriyoruz.

Alibeyköy Otogar Kargo Hizmeti

Alibeyköy otogar kargo ekibi olarak tedbiri kesinlikle elden bırakmıyoruz. Araç ve motorlarımızın kontrollerini ve bakımlarını aksaklığa fırsat vermeden titizlikle gerçekleştiriyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızla, kalitemizi durmadan yükseltmek için hedeflerimizde çıtayı hep daha yükseğe koyuyoruz.

Ortaya çıkabilecek kötü durum ihtimallerini yok edebilmek için paketlerinizi güvencemiz altına alıyoruz. Gereken bütün eğitimlerini alan kadromuz ile ilk teslimat aşamasından son dakikaya kadar geçen sürede sürekli bir biçimde destek sağlıyoruz. Şehirlerarası gönderilerinizin güvenilir bir şekilde alıcılarına ulaşması için Türkiye’nin bütün şehirlerine gönderim hizmetlerimizi gayet organize bir halde tamamlıyoruz.

Piyasa koşullarının altında tuttuğumuz ve hesaplama aşamasında bütçenizi oldukça önemseyen anlayışımızla kazanacağınız avantajları arttırmayı hedefliyoruz. Hesaplama süreci belirli faktörlere göre şekillenmektedir. Paketlerin gideceği mesafe, gönderi boyutları ve seçilecek taşıma çeşidi fiyatlara son halini vermektedir. Alibeyköy otogar kargo ekibimizle olabilecek en düşük bütçeleri sizlere sunmak istiyoruz.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı teslimat işlemlerimizle sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz. Tüm müşterilerimizle iyi bir seviyede işbirliği yaparak faaliyetlerimizle birlikte yükselmeyi amaçlıyoruz. Şehir dışı gönderi ihtiyaçlarınızı olması gerektiği gibi karşılamanın sizlere ve firmamıza kattığı değeri çok iyi biliyoruz.

Alibeyköy otogar kargo uygulamalarımızdan sadece iletişime geçerek ve gerekli bilgilerin detaylarını paylaşarak hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bir kez bizimle çalıştıktan sonra sürekli olarak tercihlerinizde en üst sırada yer alacağımıza yürekten inanıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp