İçeriğe geç

Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye
Yenibosna Kurye

Yenibosna kurye hizmetlerimiz profesyonel kadromuzla aralıksız devam etmekte, en acil ihtiyaçlarınızdan en hassas gönderilerinize kadar tamamı Yenibosna ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınmaktadır. Amacımız ilk günden bu yana müşterilerimizin her türlü gönderi ihtiyacına eksiksiz cevap vermektir. Bunun için güçlü bir altyapıyla hizmet veriyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren ve daha iyisi adına hep yeniliklerin takipçisi bir kadroyla çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz kadar Yenibosna kurye alanında araç ve ekipmanlarımıza da hassasiyet gösteriyoruz. Tamamı yeni model, bakımları aksatılmadan yapılmaya devam eden, en modern donanımlara sahip araçlarımızla hizmet veriyoruz. Böylece yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, adres bulmada zorluk çekmeden, yollarda beklemeden taşımacılık yapıyoruz. En hassas paketlerinden en değerli paketlerinize kadar tamamını taşıyoruz.

Firma olarak Yenibosna genelinde bütün evrak, dosya, paket, ilaç, gıda, hediye, numune, yedek parça, kimlik, anahtar, elektronik eşya, dijital materyal ve çok daha fazlasını başarıyla taşıyoruz.

Yenibosna kurye hizmetlerimizle her zaman her ihtiyacı karşılamak adına çaba sarf ediyoruz. Bunun için çağrı merkezimiz her zaman aktiftir ve iletişiminize açıktır. Bu sayede kurye ihtiyacınız olduğu anda bizimle iletişime geçebilir, bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Bizler daima Yenibosna’nın her neresinde olursanız olun en yakın kurye olmayı başarıyor, bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Yenibosna kurye alanında her zaman son derece hızlı hareket ediyor, en uzak mesafeler arasında dahi dakikalar içinde paket teslimi yapabiliyoruz. Böylece bizle paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyor, zaman kaybı yaşamıyor ve zamanınızı daha verimli kullanabiliyorsunuz. Arta kalan zamanınızı istirahat için, sevdiklerinize, hobileriniz için ya da üretim için kullanabiliyorsunuz.

Yenibosna Kurye Hizmeti

Yenibosna kurye alanında her zaman en kaliteli hizmetlerin adresiyiz. Bunun için personel ve araç kalitemizi iş disipliniyle birleştiriyoruz. Farklı ihtiyaçlara cevap vermek adına çeşitli motor kurye çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Bunlardan birisi normal Yenibosna kurye olup bölgelere göre normal kuryeyle paketlerinizi 120-180 dakika arasında teslim ediyoruz. Daha acil gönderileriniz için Yenibosna ekspres kurye modelimizle öne çıkıyor, bu durumda 60-90 dakika arasında paket teslimi sağlıyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınıza Yenibosna vip kurye ile cevap veriyor, 45-60 dakikada teslimat yapıyoruz. Mesai saatleri dışında da Yenibosna gece kurye ile 7/24 kesintisiz hizmet ayrıcalığı sunuyoruz.

Yenibosna kurye alanında firmamızı öne çıkaran pek çok etmen vardır ve bunlardan birisi de kurye ücretlerimizdir. Moto kurye ücretlerimiz sabit bir listeden yürütülmek yerine her operasyonumuz ayrı ayrı ücretlendirilmekte, birtakım etkenlere göre Yenibosna kurye fiyatlarımız değişmektedir.

Yenibosna motor kurye ücretlerinin belirlenmesinde temel etmen mesafedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe günümüz teknolojisiyle net olarak hesaplanabilmektedir ve çıkan mesafeye göre fiyatlar farklılaşmaktadır.

Yenibosna motor kurye ücretlerindeki bir diğer etken kurye çeşididir. Her kurye türümüzün kalite standartları aynı olsa da işleyişinde ufak farklılıklar mevcuttur. Gece kuryede ek mesai, ek güvenlik önlemleri ve ekstra ekipmanlar gibi etkenler devreye girdiğinden fiyatı biraz daha yüksek olabilmektedir. Ayrıca paketinizin acillik durumu arttıkça ücretlerimiz de artabilmektedir. Her şeye rağmen firmamız daima Yenibosna’nın en uygun fiyatlı kuryesi olmak için çabalamakta, fiyatlarını minimum seviyede tutmaktadır.

Net ücret bilgisi almak için günün her dilimde çağrı merkezimizi arayabilir, sizden istenen bilgileri paylaşarak ekiplerimizin net fiyat teklifi sunmalarını sağlayabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp