İçeriğe geç

Kavacık Kurye

Kavacık Kurye
Kavacık Kurye

Alanında uzman kadrosu, son teknoloji donanımlı araçları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ile ön plana çıkan firmamız Kavacık kurye hizmeti ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle sizlere her zaman yol gösteriyoruz. Gönderilerinizi hızlı, sorunsuz, gizlilik ve güvenlik kurallarına uyarak alıcısına ulaştırıyoruz.

Kavacık kurye hizmetlerimiz sırasında sizleri bilgilendirmeyi de unutmuyoruz. Anlık konum hizmeti vererek gönderinizi anlık bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak da hizmetlerimiz ile ilgili istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kavacık kurye hizmetlerimiz sayesinde pek çok türden gönderiniz için hizmet veriyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Temizlik ürünleri
 • Gıda ürünleri
 • Sağlık ve medikal ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Yapı ve market ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Belge, evrak, fatura, dosya vb.
 • Giyim ürünleri
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Ayakkabı, çanta ve aksesuar çeşitleri

Kavacık Kurye Hizmeti

Gibi daha birçok ürününüzü taşıyoruz. Kavacık kurye hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Araçlarımızın düzenli aralıklarla bakımlarını yaptırıyoruz. Kask ve eldiven gibi ekipmanları kuryelerimize sağlayarak da can güvenliklerini her zaman ön planda tutuyoruz.

Yemek hazırlayacaksınız ancak evde malzeme olmadığını mı fark ettiniz? İstediğiniz tarihte ve saatte sevdiklerinize hediye mi göndermek istiyorsunuz? Acil imzalanması gereken evraklarınız mı var? Meral etmeyin kaliteli hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Kavacık kurye hizmetlerimiz sayesinde İstanbul’un her noktasında kısa süre içerisinde ulaşım sağlıyoruz.

Hızlı olduğumuz kadar güvenliğe de dikkat ediyoruz. Bilgilerinizi saklı tutarak asla 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Motor Kurye hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimize her zaman çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Hizmetlerimiz esnasında herhangi bir sorun yaşamaları durumunda sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak asla mağdur durumda bırakmıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Kavacık kurye hizmetleri fiyatları net fiyatlar olmayıp aldığınız hizmete göre belirlenmektedir. Fiyatlarımızı belirlerken göz önünde bulundurduğumuz noktalardan bazıları şu şekildedir:

 • Gönderinizin sizden alınmış olduğu adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki toplam uzaklık fiyatları doğru oranda etkilemektedir.
 • Yararlanmış olduğunuz kurye hizmeti fiyatı etkilemektedir.
 • Tercih etmiş olduğunuz motor modeli de harcadığı benzine ve sahip olduğu donanıma göre fiyatları etkilemektedir.
 • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri de fiyatları etkilemektedir.

Bu durumlara göre uygun bir fiyat sunarak sizlere ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

İş yerinizden, okuldan, sokaktan, evinizden ve dilediğiniz yerden bize ulaşarak hizmetlerimizden kısa sürede ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sizleri hiç bekletemeden en kısa süre içinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılmış olan soruları her zaman teker teker cevaplayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Vermiş olduğunuz bilgilere göre adresinize kuryemizi yollayarak gönderinizi teslim alıp alıcısına kısa sürede ve güvenli şekilde ulaştırmasını sağlıyoruz. Gerekli tecrübe, donanım ve bilgiye sahip olan kişilerle çalışarak sizlere kaliteli bir şekilde Kavacık Kurye hizmeti veriyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp