İçeriğe geç

Emirgan Kurye

Emirgan Kurye
Emirgan Kurye

İstanbul’un hemen hemen her noktasında faaliyet gösteren firmamız kuryeye ihtiyacınız olduğu her anda yanınızdadır. Metropolümüzün en işlek yerlerinden biri olan Beşiktaş – Sarıyer sahil yolu üzerinde yer alan Emirgan mahallesinde hizmet veren şubemiz siz müşterilerimizin kurye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bulunduğunuz noktadan paketlerinizi alarak istediğiniz adrese hızlı bir şekilde taşıyan Emirgan kurye, sektörün en donanımlı firmalarından biri olarak itina ile çalışmaktadır.

Tüm taşıma ve teslimat sürecinde profesyonel hizmetleriyle seçilen firmamız sıfır hata ve eksiksiz teslimat prensibiyle faaliyet göstermektedir. Bu konuda başarılı faaliyetlerimizin en büyük nedeni profesyonel ve işinin ehli personellerle çalışmamızdır. Ekip arkadaşlarımız hem çözüm üretmede oldukça başarılı hem de insanlarla ilişkilerinde oldukça titizler. Bu da Emirgan kurye olarak firmamızın müşteriye verdiği değeri gözler önüne sermektedir.

Kurye hizmetlerinin daha hızlı ve kolaylıkla sunulabilmesi için günümüzde daha çok moto kurye yöntemi tercih edilmektedir. Emirgan kurye hizmetinin müşterilerine sağladığı birçok avantaj vardır:

 • Mahallelerin dar sokaklarında daha kolay dönüş manevrası alabilerek rahatlıkla hareket etmek
 • Trafiğe takılmadan alternatif ara sokakları kullanabilme
 • Pratik bir taşıma yöntemi olduğu için paketlerin hızlıca teslim edilebilmesi
 • Tüm paketlerin taşınmasında yüksek güvenlik önlemlerinin alınması
 • Can ve mal güvenliğini tehlikeye atmayacak, taşınmasında herhangi bir yasal sakınca bulunmayan ürünlerin taşınması
 • Her bir taşıma esnasında müşteriye verilen kargo takip numarası ile müşterinin kuryeyi anlık takip edebilmesi
 • Özel olarak görevlendirilmiş kurye hizmetlerinin bulunması
 • Güler yüzlü personellerin müşteriyle doğru iletişim kurması
 • Oluşabilecek her türlü aksaklıkta çözüm odaklı çalışmanın devreye girmesi
 • Paketlerin özelliklerine ve hava koşullarına göre muhafaza edilmesi
 • Yasal sınırlara uyarak en hızlı teslimatı gerçekleştirebilmek

Tüm bu hususlar Emirgan kurye hizmeti alan müşterilerin memnuniyet düzeyini yükseltmekte ve firmamızın güvenirliğini bir daha kanıtlamaktadır.

Emirgan Kurye Hizmeti

Firmamız tüm çalışmalarında ilk önce müşterilerin güvenini kazanmaya ve bu güveni devamlı taze tutmaya önem veriyor. Tüm taşıma ve teslimat sürecinin yasal prosedürlere uymasına özellikle dikkat eden firmamız müşteri mağduriyetinin yaşanmasını sıfıra indirmiştir. Ayrıca taşınan ürünün muhafazasına özellikle dikkatlice yanaşan ekibimiz ürünlerinizi hiçbir zarar görmeden sağlam bir şekilde gereken adrese teslim etmekteler. Özellikle şirketler arası evrak taşınmasında evrakın teslim edilmesi gereken kişi veya birim konusunda detaylı bilgi alan kuryelerimiz evrakları sadece teslim almakla yetkili kişi veya kuruma ulaştırmaktadır.

Bu da sadece bireysel değil kurumsal müşterilerimizin de güvenini kazanmamıza neden olmaktadır. Böylece Emirgan motor kurye hizmetlerinden bir defa faydalanan müşterilerimiz bir dahaki kurye hizmetlerinde de bize müracaat ederek daimi müşteri kitlemizin arasına katılmaktalar. Ayrıca taşınan paketlerin gizliliğini muhafaza eden ekip arkadaşlarımız işinin ciddiyetinin farkında olarak teslimat sağlamaktalar.

Günümüz şartlarında kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla alabilmek gittikçe zorlaşmaktadır. Tüm şartları bir arada değerlendiren Emirgan kurye, müşterilerinin lehine bazı düzenlemeler yaparak ekonomik fiyatlarla hizmet sağlamaya çalışmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışına sahip firmamız gece gündüz müşterilerine bütçe dostu fiyatlarla çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşteriyi hem aldığı hizmetin kalitesi hem de ekonomik oluşu oldukça mutlu etmekte ve bu nedenle de büyüme oranımız günden güne artarak daha geniş alanları kapsamamıza yardımcı olmaktadır. Siz de firmamızın size sunduğu avantajlı hizmetlerden üstün kalite eşliğinde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizin çeşidi hakkında detaylı bilgi alabilir ve size uygun olan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp