İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

İlk yerleşim izleri MÖ 7. yüzyıllara kadar uzanan sayfiye kasabası Beylikdüzü, verimli arazisi sebebiyle tarım ve hayvancılık yapılan şehre yakın alanlardandı. Osmanlı döneminde İstanbul, Edirne arasında giden askeri ve sivil kafileler tarafından, sıklıkla konaklama açısından kullanılan ilçeye, o dönemde ‘’Bahçe’’ adı verilmektedir. Yine cumhuriyet dönemi yoğun kavak ağacı nüfusu sebebiyle, Kavaklı diye anılmaya başlamış ve 2008 yılında Büyükçekmece’den ayrılarak ilçeye dönüşmüştür. Önceleri İstanbul özelinde, düşük yoğunluklu yerleşim bölgelerinde biri olan ilçe, 1999 yılındaki deprem felaketi sebebiyle oluşan durumların yarattığı göç dalgası ve yeni nesil sağlam yapılarının vermiş olduğu etki ile büyük bir popülasyon kazanmıştır.

 • Özel taşıma seçenekleri
 • Bölgesel navigazyon ağı
 • Hava kurye hizmeti

Özelikle zaman içerisinde metrobüs seferleri sayesinde kolay sunulan ulaşım imkânı, ilçeye insanların taleplerini daha da yoğunlaştırmış ve günümüzde yaklaşık yarım milyon nüfusu ile şehrin en kalabalık ilçelerinden olmuştur.  Yeni nesil yerleşim bölgelerinden olan ilçede, hemen hemen hiç eski ve tarihi bir yerleşim alanı bulunmamaktadır. Genelde toplu konut projeleri ile öne çıkan Beylikdüzü ilçesi, lüks sitelere de ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların sıklıkla tercih ettiği İstanbul’un bu gelişmiş ilçesi, geniş caddeleri, alışveriş merkezleri, lüks toplu konutları ve oldukça zengin olan yeşil alanları sebebiyle, her dönem adından söz ettirmektedir.

Dikey mimarinin ilk eserlerinden olan ilçede, bölge sakinleri tarafından kullanılan özel araçlar, sıklıkla tercih edilmektedir. Bu araç tercihi gün içerisinde oluşan büyük bir trafik yükünü de beraberinde getirmektedir. Tüm iş dallarının aksamasına yol açan bu trafik çilesi, özellikle dört tekerlekli araçlar için çok daha büyük bir bekleyiş çilesine dönüşebilmektedir. Neredeyse durma noktasına gelen trafik sıkışıklığı sebebiyle kurye hizmetleri sekteye uğramaktadır.

 • Gece taşımacılığı hizmetli
 • Toplu dağıtım hizmeti
 • Kurye alanında doğru adres

Bu sıkıntıların önüne geçmek ve hızlı bir teslimat ağı oluşturabilmek adına araçlı taşımacılık yerine, Beylikdüzü kurye hizmetleri giderek artmaktadır. Bizde yıllardır sektörde verdiğimiz eşsiz Motor Kurye deneyimlerimiz sayesinde, sizlere ilçemiz özelinde kalıcı hizmetler sunuyoruz. Uzman personellerimiz ve alan yeterliliğine sahip son teknoloji altyapımız sayesinde, zamanınızdan ve cebinizden en uygun tasarruf seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Hızlı teslimat, güvenli ve sürdürülebilir bir hizmet ağıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi il sınırlarının tüm bölgelerinden, Beylikdüzü kurye işlerinizi itina ile yerine getiriyoruz. En yeni yol teknolojilerine sahip araçlarımız sayesinde, ilçenin en iyi kurye teslimatlarını gerçekleştiren firmamız, uzman çağrı merkezi personelleri ile sizlere anlık soru cevap hizmetleri sunmaktadır. Teslimatınız konusunda aradığınız tüm işlerin ortak noktası olarak 7 gün 24 saat sizlere aralıksız bir hizmet ağı sunmaktayız.

 • 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti
 • Kurye kiralama hizmeti
 • Güvenli teslimat

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Acil gönderimi gereken teslimat işlerinize, Ekspres ve VİP taşımacılık gibi seçenekleri ile kalıcı çözümler üreten firmamız, Beylikdüzü kurye alanının tüm avantajlarını kapınıza getiriyor. Sürekli sektör takibi yapan deneyimli firmamız, oluşturduğu analizler sonucunda fiyat politikalarını sürekli güncel tutarak, piyasanın en kaliteli hizmetlerini, siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlara sunmak için çabalamaktadır. Beylikdüzü kurye işlerinizde güler yüzlü personellerimiz sayesinde her zaman mutlu hizmetler alabilecek ve en doğru teslimat seçeneği ile kavuşmuş olacaksınız. Gün içerisinde verdiğimiz toplu dağıtım hizmetlerimiz sayesinde, nişan, kına, söz, düğün, nikâh, sünnet, açılış gibi tüm organizasyon ve eğlencelerinizin davetiyelerini hızla dağıtarak sizlere yardımcı oluyoruz. Her zaman dürüst ve güvenli hizmet anlayışımızla Beylikdüzü kurye hizmetlerini veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duymaktadır.

 • Ekspres kurye hizmetleri
 • Nöbetçi kurye seçeneği
 • Arabalı kurye hizmeti
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp