İçeriğe geç

Adana Uçak Kargo

Adana Uçak Kargo
Adana Uçak Kargo

Adana uçak kargo hizmetleri hem güvenilir hem de oldukça hızlı olan bir taşımacılık hizmet olarak tanımlanmaktadır. Uzak mesafelere uçak ile daha kısa sürelerde ulaşılabilmesi mümkün ise kargolar içinde aynı durum söz konusudur. Özel olarak tasarlanan bu uçaklar ile kargolar sorunsuz bir şekilde alıcısına taşınmaktadır. Gidilecek ilin havalimanına veya en yakın havalimanına giderek nakil süreci başlar ve sonrasında ise adrese teslim edilir.

Adana uçak kargo hizmeti sunan firmamız ile gönderiniz aynı gün içerisinde ya da ertesi gün Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda olacak şekilde teslim edilmektedir. Eskiden uzun günler süren kargo takip edilmesi ve teslim edilmesi gibi işlemlerin hepsi geçmişte kalmıştır. En geç 1 gün içerisinde teslim edilen kargolar ile de göndermeniz gereken her şeyin adrese ulaşmasını sağlayabilir ya da sevdiklerinize hediyeler gönderebilirsiniz.

Adana uçak kargo hizmetlerinden neden yararlanmalıyım sorusu sık sık sorulmaktadır. Bu sorunun cevaplarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Uçak kargo hizmetleri zaman açısından çok avantajlıdır.
 • Güvenilir bir taşıma seçeneğidir.
 • Her şey çok özenli bir şekilde yapılıp takip edilmektedir.
 • İstenen her yere ulaşım sağlanmaktadır.

Bu sebeplerden ötürü içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Geçmişteki kargo seçenekleri incelendiği zaman demiryolu hizmetleri en uzun süren kargo seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı durumlarda ise denizyolu tercih edilirmiş. Sürenin değişiklik göstermesinin yanı sıra pek çok meydana gelebilecek problem ile karşılaşma olasılığı da bulunmaktadır. Fakat uçak kargo yöntemi oldukça hassastır. Her şeyin önceden belirlenmesi ve gerekli kontrollerin yapılması gereklidir.

Adana Uçak Kargo Hizmeti

Firmamız sahip olduğu deneyimleri ile Adana uçak kargo denildiği zaman akla ilk gelen yer olmaktadır. Çünkü her adımı çok iyi bir şekilde planlayan uzman ekibi en hassas şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu da kargoların güvenli bir şekilde sahiplerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Sizlere sunulan hizmet seçeneklerimiz ise:

 • Havalimanından havalimanına kargo teslimi
 • Kapıdan havalimanına kargo teslimi
 • Kapıdan kapıya kargo teslimi olmak üzere üç şekilde olmaktadır.

Firmanın hizmet ilkeleri incelendiği zaman müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerin uyarlanabilir olduğu görülecektir. Bu yaklaşımları ile de firmamız Adana uçak kargo hizmetinde sektöre imzasını atmıştır.

Zaman kaybını engellemesinin yanı sıra ekonomik olarak da avantajlar sağlamaktadır. Bir ürünün ya da sözleşmenin gitmesi uzun zaman sürüyor ise bu durumun sebep olduğu zararların başında maddi kayıplar gelmektedir.

Ekonomik olarak getirisi yüksek olabilmesi ve verimli olabilmesi için firmamız her zaman müşterileri ile çok daha yakından ilgilenmektedir ve onları çok yakından takip etmektedir.

Adana uçak kargo hizmet süreci şu şekildedir:

 • Adana uçak kargo hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizden kişisel bilgileriniz ve hangi teslimat seçeneğini seçtiğiniz öğrenilmektedir.
 • Vermiş olduğunuz adres bilgilerine göre kısa sürede istediğiniz adrese ulaşılarak kargonuz sizden teslim alınmaktadır.
 • Gönderiniz uçağa yetiştirilmek üzere Turkish Cargo’ya götürülmektedir.
 • Uçuş planı içinde bulunan tarifeli uçuşa göre de yerleştirilmektedir.
 • Uçağın varacağı noktadaki havalimanına iniş yapılması ile gönderiniz teslim alınarak diğer adrese teslim edilmek üzere alınmaktadır.
 • Kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmaktadır.

Adana uçak kargo hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve uçak kargo hizmeti almak için iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz. Size hızlıca dönüş yaparak avantajlı Adana uçak kargo tariflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp