İçeriğe geç

İstinye Kurye

İstinye Kurye
İstinye Kurye

Örneğin bir yerden bir yere bir şeyleri ulaştırma gibi işlerimiz olduğunda resmen ortada çaresiz kalıyoruz. Ancak bunun da çözümü bulunmuş ve alternatifi oluşturulmuştur. Günümüzde bir yerden bir yere bir şeyleri ulaştırma hizmetini vermek üzere kurye sektörü doğmuştur. Kurye hizmeti vermekte olan firmalar gece gündüz demeden ulaştırma hizmeti veriyor. İstinye kurye de halkın ihtiyacı olan ulaştırma hizmetini en iyi şekilde vermek için canla başla çalışmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana güveni ve kaliteyi esas alarak hizmet sunmakta ve bu şekilde çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış bulunmaktadır.

Geçmişte teknolojinin gelişmemiş olması nedeniyle yaşamda birçok iş çok daha ağır bir şekilde yürümekteydi. Ancak günümüzde durum tam tersine dönmüş ve hatta teknolojinin gelişmesi ile hayat olabildiğince hızlı yaşanmaya başlanmıştır. Bazen yoğun çalışmamızdan kaynaklı birçok şeye yetişemiyor ve bundan dolayı sitem ediyoruz. Evet, geçmişte insan gücü kullanılmaktayken günümüzde teknoloji ve makine gücü kullanılmaktadır. Buna rağmen kişisel birçok işimizi ertelemek zorunda kalıyor ve yetişemiyoruz.

Deneyimli ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile her hizmetinde harikalar yaratmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü firmamız, son derece rehavet görmüş ve bu sektörün en zirvesine ismini yazdırmayı başarmıştır. Firmamız her hizmetinde adeta kalitesini konuşturarak diğer firmalara fark atıyor. Kaliteli ve güvenilir bir kurye hizmeti almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

İstinye kurye, kurulduğu günden bu yana hiç durmadan büyümüş ve gelişmiştir. Her adımında yeni bir tecrübe daha edilmiş ve kendine yeni şeyler katmış olan firmamız, kendini güncellemeyi de ihmal etmiyor. Güveni ve kaliteyi esas olarak hizmet vermekte olan firmamız, her hizmetinde müşteriye mutlaka garanti vermektedir. Peki, bu garantiyi nasıl mı veriyoruz? Gelin hep beraber detaylara inelim.

Motor Kurye, her hizmetinin başında mutlaka müşterinin güvenini sağlamak amaçlı bir sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşmede en önde gelen kuralların başında, olası bir zararda firmanın sorumluluğu üstleneceğine değiniliyor. Diğer kurallarda da müşterinin emanetine dair korumayı esas alan birçok nokta yer almaktadır. İstinye kurye zamanında ve sağlam bir şekilde ulaştırma hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. Sağlam bir şekilde ulaştırma hizmeti vermekte olan firmamıza yedi yirmi dört saat ulaşmanız mümkündür.

İstinye Kurye Hizmeti

Günümüzde her firmanın işe alımda kendince kıstasları bulunmaktadır. Kişinin eğitim geçmişine veya yaşam şekline kadar inen bir ön eleme durumu söz konusudur. Her firma yaptığı işe göre çalışan alımı yapmaktadır. İstinye kurye de yeni çalışanlar almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz şartların sağlanmasına önem vermektedir.

* On sekiz yaşını doldurmuş olmak

* Motosiklet kullanma belgesine sahip olmak ve tecrübeli olmak

* İl coğrafyasını iyi bilmek

* Korku, heyecan veya anlık panikatak gibi durumlarının olmaması

* Herhangi fiziki veya psikolojik bir rahatsızlığının olmaması

* Yapıcı, resmi ve disiplinli bir diyaloğa sahip olmak

Geçmişte ulaştırma hizmeti adına ilk olarak kurulan sektör Kargo sektörüdür. Kargo hizmeti vermekte olan firmalar oldukça ağır yükleri şehirlerarası ve hatta ülkeler arası taşımaktadırlar. Ancak kurye hizmeti vermekte olan firmalar Kargo hizmeti vermekte olan firmalardan farklı olarak şehir merkezinde ve küçük eşyaların taşınmasında hizmet vermektedirler.

İstinye kurye, şehir merkezinde adeta karınca misali çalışıyor ve hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız, zamanında ve kaliteli ulaştırma konusunda bu sektörün en çok tercih edilen tek firması olmayı başarmıştır. Sizler de hem kaliteli hem güvenilir hem de hızlı ulaştırma hizmeti vermekte olan firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp