İçeriğe geç

İzmit Kurye

İzmit Kurye
İzmit Kurye

İzmit kurye uygulamalarımızla İzmit genelinde ve İzmit ile İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz. İzmit sahip olduğu sanayi alanları, fabrikalar, limanlar ve bulunduğu lokasyon ile çok önemli bir yerde bulunmaktadır. Milyonlarca nüfusa ev sahipliği yapmanın yanında binlerce işletmeye, alışveriş merkezine, hastaneye, eğitim kurumuna, iş merkezine de sahiptir. Bütün bunlar İzmit genelinde çok yoğun bir hareketliliğe neden olmakta, İstanbul ile İzmit arasında aralıksız bir geçiş olmaktadır.

İzmit’te teknolojinin gelişmesi, iletişim olanaklarının artması, yaşam standartlarının ve alışkanlıkların değişmesi aynı zamanda birçok yeni sektöre de gereksinim doğurmuştur. İzmit kurye uygulamalarımız tam da bu noktada geleneksel kargo ve postalara alternatif bir çözüm sunmak amacıyla yola çıkmış, çok kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılaşarak bugüne kadar milyonlarca iş ortağına ulaşmayı başarmıştır.

Elde ettiğimiz başarıda firmamızın profesyonelliği önemli bir etkendir. Bizler daima önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Alacağınız hizmetin her zaman en yüksek kalitede olması adına uygulamalarımızı belli bir sistem dahilinde yürüttüğümüz gibi ihtiyaca ve talebe göre gereken esnekliği de gösterebiliyoruz. Dilerseniz İzmit’teki adresinizden İzmit ya da İstanbul’daki başka bir adrese gönderilerinizi ulaştırabiliyoruz. Dilerseniz belirteceğiniz bir adresten gönderiyi alıp sizin adresinize getirebiliyoruz. Hatta dergi, davetiye gibi çoklu gönderileri birden çok adrese hızlıca dağıtabiliyoruz.

İzmit kurye uygulamalarımız kapsamında firmamızı öne çıkaran hususlardan birisi hızdır. Gerek İzmit gerekse İstanbul trafik yoğunluğunun hiç de azımsanamayacak seviyede olduğu yerlerdir. Buralarda en yakın adresler arasında dahi araçlarla ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa günümüzde işler çok hızlı ilerlemekte, insanların çoğu kez ihtiyaçlarına en hızlı biçimde erişmesi gerekmektedir. Moto kuryelerimiz trafikte çok hızlı hareket etmekte, trafik kurallarını ihlal etmeden dakikalar içinde gönderilerinizi adresten alıp belirteceğiniz adrese teslim etmektedir. Böylece ihtiyaçlarınız dakikalar içinde karşılanmaktadır.

İzmit kurye uygulamalarımızda müşterilerimize zaman kazandırıyoruz. Bizler profesyonel manada taşımacılık yaparak sizlerin bu süreyi asıl işlerinize ayırmanıza, üretkenliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece zamanınızı en iyi şekilde kullanabiliyor, arta kalan süreyi hobilerinize, sevdiklerinize ya da istirahatinize ayırmanıza imkan veriyoruz.

Moto kurye uygulamalarımız olabildiğince bireyseldir. Personellerimiz son derece hassas olup özel alanlarda gönderilerinizi taşımaktadır. Böylece hiçbir biçimde paketlerinizin zarar görmesi, kaybolması, hasar alması söz konusu olmamakta, en değerli paketleriniz dahi hassasiyetle taşınarak güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır.

İstanbul İzmit Kurye

İzmit kurye sektöründe ilk günden bu yana yenilikçi yönümüzle dikkat çekiyoruz. Teknoloji ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, araçlarımızı, sistemlerimizi devamlı yenileyerek yolumuza devam ediyoruz.

Daha geniş kitlelere ulaşmak ve her ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla farklı Motor Kurye modelleriyle yolumuza devam ediyoruz. Normal İzmit kurye, hızlı İzmit kurye, acil İzmit kurye, İzmit gece kurye gibi alternatif modellerimizle bir taraftan acillik durumuna göre seçim yapmaya imkan veriyoruz, diğer taraftan ihtiyaç zamanına göre çözüm sağlıyoruz. Mesai saatleri dışındaki gönderi ihtiyaçlarınız için gece kurye ile yollarda bulunuyor, böylece 7 gün, 24 saat en acil gönderilerinizi ulaşması gereken adreslere ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

İzmit kurye sektöründe firmamızın en büyük ayrıcalıklarından birisi fiyatlandırmamızdır. Fiyatlarımızı genel bir listeden değil, operasyona göre belirliyoruz. Çünkü kurye alanında fiyat tespiti yapılırken birtakım hususlar dikkate alınmakta, bunların başında mesafe gelmektedir. Paketinizin alındığı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafe en temel belirleyendir. Bunun yanında kurye modeli ve gönderi özellikleri de fiyatlandırmada etkilidir. Dilediğinizde çağrı merkezimizden bilgi almanız mümkündür.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp