İçeriğe geç

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye
Bahçeköy Kurye

İstanbul, sadece iş değil gündelik yaşamda da yoğunluğun en üst sınıra çıktığı bir şehirdir. Bu nedenle müşterilerin kurye hizmetlerine başvururken doğru şekilde tercihlerini yapmaları gerekmektedir. Aksi durumda ulaştırılması istenilen ürünler hem zarar görebilmekte hem de istenilen zamanda ürünlerin ulaştırılması sağlanmamaktadır. Bu sebeple, müşterilerin güvenilir ve deneyimli firmalara başvurması elzemdir. Kurye hizmetinin önemli ve hassas bir iş kolu olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Motor Kurye firmamız kapsamında verdiğimiz Bahçeköy kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

İş ve sosyal yaşamda gerçekleşen değişiklikler sonucunda birçok iş kolu günümüzde ortaya çıkmıştır. İş kollarının birbirleriyle olan yakın ilişkisi, firmaların ortak projeler yürütmesi ve çalışma hayatında yaşanan köklü düzenlemeler iş yaşamı kapsamında gözlemlenen değişiklikler olarak sıralanabilmektedir. Sosyal yaşam ise geçmişe kıyasla daha yoğun olmasına rağmen kişiler arası yüz yüze iletişim azalmıştır. Sosyal ve iş yaşamında bahsedilen değişimlerin ana odağı yoğun iletişim olduğu için bu kapsamda var olan mesafenin azaltılması temel önemde olmaktadır. Bu bağlamda kurye hizmetleri oldukça popüler bir hizmet çeşidi olmuştur.

İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Sarıyer ilçesinde bulunan Bahçeköy kurye faaliyetimiz ile müşterilerimizin ulaştırmak istedikleri tüm ürünleri istedikleri adrese hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz. Firmamız, motorlu kurye hizmeti sunarak müşterilerin bu araç ile çeşitli avantajlardan yararlanmasını hedeflemektedir.

Bahçeköy kurye hizmetimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için titizlikle çalışıyoruz. Kurye hizmetimiz ile çeşitli gönderilerinizi istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerden bazıları şunlardır:

  • Evrak, kimlik ve pasaport gibi kişisel belgeler,
  • Giyim eşyaları,
  • Gıda ürünleri,
  • Teknolojik ekipmanlar,
  • Kozmetik ürünleri,
  • Ev ürünleri,
  • Medikal malzemeleri.

Bahçeköy Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin motosikletler aracılığıyla yapılıyor olması müşterilere önemli yararlar getirmektedir. Motosikletler, dar ve zorlu yollardan kolaylıkla geçebilmekte ve ilgili güzergâhı kısaltabilmektedir. Böylece kargo hizmetlerinin zamanında teslimatını engelleyen trafik problemini bir ölçüde çözmüş oluyoruz. Bahçeköy kurye hizmetimiz ile gönderilerinizin, söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde ilgili yerlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bahçeköy kurye faaliyetimiz ile gönderilerinizi istediğiniz saatte ilgili yerlere ulaştırılmasını sağlayabiliyoruz. Hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Normal gönderilerinizin gün içinde istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz. Fakat acil olan teslimatlarınız için de bize başvurarak ilgili hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Acil kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi ortalama olarak 45- 60 dakika arasında teslim ediyoruz. Hizmetlerimizin ücretlendirilmesi tercih ettiğiniz hizmet türüne ve teslimatının yapılması istenen bölgeye göre farklılık göstermektedir. Tüm hizmet türlerimizi müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yararlanması için uygun şekilde ücretlendiriyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst değer olarak kabul ederek tüm hizmetlerimizi veriyoruz.

Çeşitli türleri kapsayan kurye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanındayız. Kurye hizmetlerinin doğru şekilde gerçekleşmesi için birçok unsurun bir araya getirilmesi gerekmektedir. Kurye hizmetlerinde ilk önce önemli olan nokta araçların bakımıdır. Motor Kurye filomuzun bakımı düzenli olarak gerçekleşmekte ve bu sayede yolda herhangi bir aksiliğin oluşmasını önlemekteyiz. Bir diğer önemli olan konu, sürücülerin yol bilgisine sahip olmalarıdır.

Firmamızda çalışan sürücülerimiz, hem alanlarında deneyimli hem de güzergâh konusunda kapsamlı bilgiye sahiptirler. Böylece, gönderiler belirtilen süre içinde ilgili yerlere ulaştırılmaktadır. Son olarak ise Bahçeköy Kurye, gönderilerinizin ilgili yerlere hasar almadan ulaşması için gerekli özeni göstermekte ve buna uygun olarak araçlardaki güvenilir bölmeye gönderilerinizi uygun bir şekilde yerleştirmektedir. Kurye hizmetlerinin tüm aşamalarına verdiğimiz önemle alanımızda güvenilir bir firma olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp