İçeriğe geç

En Yakın Kurye

En Yakın Kurye
En Yakın Kurye

Değişen yaşam standartları birçok alışkanlığın da değişmesine neden olmaktadır. Özellikle teknoloji ve iletişim alanında meydana gelen ilerlemeler hayatı her açıdan etkilemekte, yeni ihtiyaçların, yeni sektörlerin ortaya çıkmasını zorunluluk kılmaktadır. Kurye hizmetleri de bunlardan birisidir ve Motor Kurye olarak ilk günden bu yana yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına özenle çalışıyoruz. Her zaman en yakın kurye konumunda yer almayı başarıyoruz.

Firma olarak güçlü bir altyapı oluşturduk. Bu altyapıyı personel kalitesi ve araç kalitesiyle pekiştirdik. Beraberinde kurumsal ciddiyetten de ödün vermiyor, her zaman İstanbul’un en kaliteli, en güvenilir, en yakın kurye deneyimlerini sizlere sunuyoruz.

İstanbul içi ve şehirlerarası motor kurye taleplerini başarıyla karşıladığımız alanda motosikletlerle taşınabilecek her türlü paketi taşıyoruz. En çok talep edilen paketler arasında kimlikler, ruhsatlar, ehliyetler, pasaportlar, plakalar, biletler, yedek parçalar, numuneler, hukuki dosyalar, şirket evrakları, hediyeler, pastalar, çiçekler, bilgisayar, tablet, telefon gibi elektronik ürünler, ilaçlar, medikal ürünler, yemek ve çok dahası olmaktadır. Tamamı tarafımızca istenen noktalar arasında başarıyla taşınmaktadır.

Motor kurye alanında en büyük beklenti hızdır. Çünkü geleneksel kargolara nazaran kuryelerin en büyük tercih sebebi de daha hızlı olmasıdır. Diğer kargo yöntemleriyle İstanbul içinde dahi bir paket kimi zaman günler sonra teslim edilebilirken motor kurye ile dakikalar içinde teslimat yapılabilmektedir.

En yakın kurye hizmetlerimizde hıza azami önem veriyor, İstanbul’un her yerine en geç 180 dakikada teslimat yapabiliyoruz. Bu süre, İstanbul’un en uzak iki noktası arasındaki taşımalarda olmaktadır. Değilse çoğu zaman 15 dakikada, 30 dakikada ya da 45 dakikada dahi teslimatlarımız tamamlanmaktadır.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun bizler bir telefon kadar yakınınızdayız. Çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan ulaşabilir ya da web sitemizden kurye talebinizi iletebilirsiniz. Her nerede olursanız olun iletişime geçtiğiniz anda bütün süreci kontrol altına alıyor, dakikalar içinde paketinizi teslim almamızı istediğiniz adrese varıyoruz. Ardından teslimat için harekete geçiyor, her nereye teslim edilecekse teslimatı yapıyoruz.

Firma olarak diama çözüm odaklı işliyor, paketlerinizin ne zaman alınıp ne zaman teslim edilmesini istediğinize göre esneklik gösterebiliyoruz. Minimum teslimat sürelerimiz olsa da dilerseniz paket alım saatinizi ya da teslimat saatinizi belirleyebiliyor, ne zaman müsaitseniz ona göre yardımcı olmamızı sağlayabiliyorsunuz. En yakın kurye ihtiyaçlarınıza dilediğiniz anda karşılık bulabiliyorsunuz.

En Yakın Kurye Hizmeti

Motor Kurye olarak en yakın kurye deneyimi sunduğumuz gibi her ihtiyaca uygun çözümler üretiyoruz. Bunun için farklı kurye çeşitleri ile öne çıkıyor, teslimat zamanınıza ya da paketlerinizin acillik durumlarına göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Normal motor kurye, hızlı motor kurye, acil motor kurye gibi seçeneklerimizi mesai saatleri içinde kullanabilirsiniz. Bunların her birinde vadettiğimiz teslimat süreleri farklı olabilmekte, buna göre de fiyatlar değişebilmektedir. Mesai saatleri dışında da yine gece kurye uygulamamız en yakın kurye olarak yanı başınızdadır. Böylece 7 gün, 24 saat bütün ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilirsiniz.

En yakın kurye olarak Bursa, Tekirdağ, Kocaeli gibi çevre iller ile İstanbul arasında hizmet veriyor, aynı zamanda uçak kurye taleplerinizi karşılıyoruz. Havalimanlarına ya da havalimanlarından ihtiyacınız olan en yakın kurye taleplerini de en iyi şekilde cevaplıyoruz. Bütün bunları İstanbul’un en uygun fiyatlı kurye çözümleriyle birleştiriyor, lojistik masraflarınızı minimum seviyede tutmanıza yardımcı oluyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim kanallarımızı kullanabilir, fiyat alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp