İçeriğe geç

Levent Kurye

Levent Kurye
Levent Kurye

Levent kurye hizmetlerimizle ilk günden bu yana acil gönderi ihtiyacı olanların çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Kurye uygulamalarımız bir tür posta yöntemi gibi düşünülebilir. En genel hatlarıyla işleyişimiz oldukça pratiktir. Leventmahalleleri arasında taşınacak gönderileriniz ya da İstanbul’un başka bir adresi ile Leventarasında taşınacak gönderileriniz için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir. Böylece dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi ve WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz. Aradığınızda personellerimiz gönderinizin hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğini, hangi saatte alınıp hangi saatlerde teslim edilmesini istediğinizi, gönderinin özelliklerini soracaklardır. Vereceğiniz bilgilere göre fiyat belirleyip sunacaklar, kabul etmeniz halinde randevu oluşturacaklardır.

Randevu saatinde Levent kurye personelimiz gönderinin alınacağı adreste olacak ve paketi alıp teslimat için harekete geçecektir. Vaat edilen süre içinde teslimatınız yapılacak, bütün süreç hakkında bilgilendirme sağlanacaktır. Eğer ihtiyacınız çok acil ise gönderinin bulunduğu adrese en yakın kuryemiz harekete geçirilecek, dakikalar içinde teslimat sağlanacaktır.

Leventkurye uygulamalarımızda öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en üst seviyede tutmaktır. Bunu yaparken müşteri ihtiyaçlarına ve taleplerine azami ölçüde dikkat ediyor, zamanında ve yerinde karşılamak için gereken esnekliği gösteriyoruz.

Levent İstanbul’un en gözde semtlerinden birisidir ve gelişimine, değişimine aralıksız devam etmektedir. Teknolojideki gelişmeler, iletişimdeki ilerlemeler ve diğer etkenler Levent’te de alışkanlıkları değiştirmiştir. Bireysel ve kurumsal olarak hayat, günün her saatine yayılmış, posta, kargo gibi sektörlere gereksinim çok daha artmıştır. Firmamız da kurye hizmetleriyle bütün bireysel ve kurumsal müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Levent Kurye Hizmeti

Sektörde kendimizi sürekli geliştiriyor, öncü ve örnek bir işletme olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda farklı kurye modellerini tercihe açarak ihtiyaçlara en uygun seçimi yapmaya yardımcı oluyoruz. Normal Leventkurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz gönderilerinizi taşıyor, İstanbul’un her neresi olursa olsun 120 ila 180 dakika arasında gönderilerinizi teslim etmeyi vaat ediyoruz.

Motor Kurye daha seri hareket ediyor, daha acil ihtiyaçlarınıza karşılık 60 ila 90 dakika arasında İstanbul’un her yerindeki alıcılara ulaşıyoruz. Daha acil ihtiyaçlarınız içinse acil kurye modelimizle daha da hızlanıyor, bölgelere göre 45 ila 60 dakika arasında İstanbul’un her noktasına ulaşım sağlayabiliyoruz.

Yalnızca mesai saatleri içinde değil, akşam ve geceleri de Leventgece kurye modelimizle yollarda oluyor, hizmetlerimizi günün tamamına yaymayı başarıyoruz. Yol, hava ve mesafeye göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Levent kurye hizmetlerimizin tamamında en temel husus hız, kalite, güvenilirlik ve uygun fiyattır. Gerek personellerimizin gerekse gönderilerinizin güvenliğini sağlayarak her zaman en kısa sürede ister Leventmahalleleri arasında isterseniz Levent ile İstanbul’un diğer mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, yeni teknolojilerle adres bulmada mahir, işini özveriyle yapan, sürekli kendini geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Yeni nesil motorlar kullanıyor, motorlarımızın bakım ve onarımlarını zamanında yaptırıyor, taşıma esnasında oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz. Evrak, hediye, yedek parça, numune, ilaç, gıda, kimlik ve diğer bütün yasal gönderilerinizi taşıyabiliyoruz.

Levent kurye ihtiyaçlarında firmamızı öncü kılan bir diğer husus fiyatlarımızdır. Her zaman müşteri odaklı çalışıyor, piyasa koşullarında en uygun fiyat tekliflerini oluşturuyoruz. Böylece kaliteye, güvenilirliğe ve hıza en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Teknolojinin en son olanaklarıyla yolumuza devam ediyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp