İçeriğe geç

Otogar Kargo

Otogar Kargo
Otogar Kargo

Kargo hizmetleri özellikle şehir dışı gönderi ihtiyaçlarında çeşitli zorluklarla karşılaşılmaması adına çok kıymetli bir konumda bulunmaktadır. Normal kargo firmaları, teslimatları yapmak adına teslimat güzergâhlarına ve belirli saatlerin içerisine bağlı kalarak hizmet verir. Otogar kargo hizmetlerimizle zaman kaybını sizler için ortadan kaldırıyoruz. Şehirlerarası paketlerinizi anlaşmalı otobüs firmaları aracılığıyla güvenli bir biçimde alıcılarına götürüyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda kuryelerimiz ile gönderilerinizi adresinizden teslim alıyoruz. Teslim aldığımız ürünlerinizi tüm kurallara uyarak belirlenen otobüs seferlerine yetiştiriyoruz. İşlemlerimizin tamamını teslimat gereksinimlerinizin kısa sürelerde karşılanması ve memnuniyetinizin artması için adına hayata geçiriyoruz. Tüm taşıma aşamalarında müşteri hizmetleri yetkililerimizle yanınızda oluyoruz.

Teslimat hizmetlerinde beklentilerinizi çok iyi bilerek harekete geçiyoruz. Gönderilerinizi Türkiye’nin her bir noktasına düzenlenen birçok otobüs seferi sayesinde günün her saatinde taşıyoruz. Otogar kargo hizmetlerimiz ile hiçbir saat kısıtlaması yaşamadan belirttiğiniz zaman aralıklarında paketlerinizi alıcıları ile buluşturuyoruz.

Taşımacılık sektöründe kazandığımız üst düzey tecrübemizle çok zaman alacağını düşündüğünüz paketlerinizi gayet kısa sürelerde yerlerine ulaştırıyoruz. İletişim kurduğunuz ilk anda işleme koyduğumuz verimli iş planlamamız sayesinde istediğiniz şehre düzenlenecek ilk sefere gönderilerinizi yetiştiriyoruz. Böylelikle zamandan ciddi şekilde tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

Otogar Kargo uygulamalarımızla 7 gün 24 saat aksamayan bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Mesai saatleri içerisinde hizmet alabileceğiniz gibi diğer tüm saatlerde de kesintisiz kargo hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Şehir içi lokasyon bilgileri yüksek olan işinde uzman kuryelerimiz ile paketlerinizi istediğiniz her noktadan alabiliyoruz. Tüm acil gönderi ihtiyaçlarınızı nöbetçi ve acil kurye seçeneklerimizle her an karşılıyoruz.

Gönderi aşamalarında paketlerinizin ölçü veya adetlerinin motorlarımız ile taşınmaya elverişli olmaması durumunda özel araçlarımızla yine adreslerinizden alım sağlıyoruz. Bütün paketlerinizi içerikleri ne olursa olsun aynı hassasiyetle taşıyoruz.

Otogar Kargo Hizmeti

Hizmete aldığımız tüm uygulamalarımızı memnuiyetinizi en yukarılara taşımak adına sürdürüyoruz. Sorunsuz bir teslimatın özellikle ticari faaliyetlerde sağlayacağı faydaları çok iyi biliyoruz. Otogar kargo ailesi olarak gelişim adına sürekli araştırma yapıyoruz. Sektör bazında ve hizmet aşamalarında meydana çıkan yenilikleri vakit kaybetmeden işlemlerimizle birleştiriyoruz. Böylece memnuniyetinizi her adımda katlamayı amaçlıyoruz.

Hiçbir aşamada sorun yaşamamak adına araç ve motorlarımızın bakımlarını hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bu sayede tıpkı hızımızda olduğu gibi kalitemizden de taviz vermeden yollara çıkıyoruz. Taşınmasında yasa ve kurallar gereği herhangi bir kısıtlama olmayan tüm ürünlerinizi kabul ediyoruz.

Değerli eşya, ticari gönderi, bireysel gönderi, gıda, malzeme ve dosya gibi dilediğiniz her ürünü uzak şehirleri yakın hale getirerek taşıyoruz. Yerine getirdiğimiz işlerimiz sonucunda müşterilerimizden aldığımız pozitif geri bildirimler ışığında motivasyonumuzu hep yüksek tutuyoruz.

Şehirlerarası gerçekleştirdiğimiz otogar kargo hizmetlerimizde bütçenizi sarsmayacak fiyat tarifesini uyguluyoruz. Fiyatlarımız, ürünlerinizin taşınacağı mesafe, tercih edilecek taşıma yöntemi ve gönderi ölçülerine göre hesaplanmaktadır. Hesaplama süreçlerinde titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Böylece fiyatlarımızı olabilecek en uygun ve piyasa şartlarının altında seviyelerde sizlerle paylaşıyoruz.

Otogar kargo süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşımlarımız ve kaliteden asla ödün vermeyen hizmetlerimizle ön plana çıkmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılabilecek soruları uzman müşteri hizmetleri ekibimizle anında cevaplıyoruz. Sizleri sürekli devam eden ve gelişimini aksatmayan tüm kargo hizmetlerimizle buluşmaya davet ediyoruz.

İletişim kanallarını kullanarak bizlerle iletişime geçmeniz, avantajlı uygulamalarımızdan yararlanmaya başlamanız için yeterli olmaktadır. Tüm ciddiyeti ile alınması gereken bütün eğitimlerini almış olan uzman kadromuzdan hizmet alma ayrıcalığını test ederek yaşayacak ve tekrar hizmet almaya mutlaka devam edeceksiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp