İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye
Yakuplu Kurye

Günümüzde ihtiyaç haline gelen taşımacılık hizmeti İstanbul trafiğinde kalmak istemeyen ve zaman kaybetmeyi sevmeyenlerin ilk tercihidir. Semt olarak Yakuplu’da Yakuplu kurye olarak hizmet verirken müşterilerimizin ihtiyacı olan zamanı onlara kazandırıyoruz. Profesyonel ekibimizle en kaliteli hizmeti sunabilmek için gece gündüz, günün her saati çalışmaya devam ediyoruz. Siz bizden kurye hizmeti alırken zamanınız size kalmış oluyor. Sıkışık trafiğin stresine girmemiş oluyorsunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sektörde kaliteli bir hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya gayret ediyoruz. Bu sebeple alanda çalışan personelimizi özenle seçiyoruz. Güler yüzlü, işini severek yapan, iletişim yönü kuvvetli kişilerle çalışmak aynı zamanda müşterilerimizi de memnun ediyor. Çünkü her hizmet pozitif bir diyalog ile başlar. Bizler de bunun farkında olarak gerek kuryelerimizin gerekse diğer alanlarda hizmet veren personelimizin müşteri odaklı çözüm üretmesini önemsiyor ve istiyoruz.

Yakuplu kurye hizmeti almak istediğinizde çağrı merkezimizi arıyorsunuz ve ihtiyaç duyduğunuz hizmet hakkında bilgi alarak hangi zaman diliminde hangi adrese nasıl bir paket göndermek istediğinizi belirtiyorsunuz. Bilgileri alan personelimiz kuryemize rota planını aktararak en hızlı ve güvenli teslimat için hizmet başlamış oluyor.

Yakuplu kurye hizmetimiz ile adresinize geliyor, paketinizi alıyor ve yola çıkıyoruz. İstanbul trafiğine hâkim olan kuryelerimiz iyi sürüş becerileri sayesinde en hızlı teslimatı yapabilmektedir. Kuryelerimizin hızlı ve güvenli şekilde müşterilerden aldıkları paketleri teslim edebilmeleri için onlarda aradığımız nitelikler oluyor:

 • Dikkatli olmak
 • Zaman yönetimini sağlayabilmek
 • Güvenilir olmak
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak
 • Uzun saatler motosiklet kullandıkları için fiziksel olarak dayanıklı olmak
 • Sürüş becerileri iyi olmak

Bütün bu özellikler hızlı bir teslimat için önemlidir.

Yakuplu kurye olarak verdiğimiz hizmetin hem hızlı olmasına hem de güvenilir olmasına dikkat ediyoruz. Aldığımız paketlerin hasar görmemesi için özenle taşıyoruz. Yasal olarak engel teşkil etmeyen her ürünü taşıyoruz. Taşıdığımız ürün yelpazesi çok geniştir:

 • Hediyelik ürünler
 • Tekstil ürünleri
 • Elektronik ürünler
 • Tıbbî malzemeler
 • İlaç
 • Pasta
 • Evrak, belge
 • Ehliyet, pasaport gibi kişisel belgeler.

Ürünleri taşıdığımız motosikletin donanımına da önem veriyoruz. Çünkü sıkışık bir trafikte hızlı gidebilmenin önemli bir unsuru da kullanılan aracın donanım özellikleridir. En ileri teknolojik alt yapımızla araçlarımızla bütün bir ilin her semtine hızlı ve güvenilir bir hizmet götürüyoruz.

Yakuplu Kurye Hizmeti

Yakuplu kurye olarak taşıdığımız paketler hem kişisel hem de işletmelere ait olabiliyor. Banka ve hukuk bürolarının acil iletilmesi gereken belgeleri, ıslak imzaya olan ihtiyaç kuryelerimizin her saatte trafikte olmasını sağlıyor. Biz de firma olarak hizmet ağımızı ve çalışma saatlerimizi ihtiyaca göre 7/24 şekilde tutuyoruz. Donanımlı araçlarımızla, nitelikli kuryelerimizle en iyi hizmeti sunmaya çabalıyoruz.

Yakuplu kurye olarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışırken müşteri memnuniyetini düşünerek hareket ediyoruz. Verdiğimiz farklı hizmet seçenekleri müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Gün içinde çok acil olmayan paketler için başka bir tarife, en acil olan teslimatlar için başka bir tarife sunuyoruz. Bu tarifeleri de her bütçeye hitap etmesi için farklı fiyat sunarak yapıyoruz. Böylece herkes kendi seçtiği tarife üzerinden ücretlendirilmiş oluyor.

Gece ve acil şekilde yapılacak bir teslimat ile gündüz normal bir kurye hizmeti almak arasında kalite farkı olmamakla birlikte sadece müşterinin zamansal ihtiyacı gözetilmektedir. En kısa sürede gerçekleştirdiğimiz teslimat 15 dakika ila 45 dakika arasındadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp