İçeriğe geç

Perpa Kurye

Perpa Kurye
Perpa Kurye

Perpa kurye hizmetlerimizle yıllardır bireysel ve kurumsal gönderileri taşımaya devam ediyoruz. PerpaTicaret Merkezi aynı zamanda Perşembe Pazarı olarak bilinmekte ve İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Ağırlıklı olarak elektronik ekipmanları satışı yapılan ticaret kompleksi toplam 38 kilometreyi bulan bir uzunluğa sahiptir ve 4500 civarında dükkan yer almaktadır. Tek gövdeli, devasa çarşıda 25 binin üzerinde personel çalışmaktadır.

Son derece büyük ve gelişmiş bir ticaret kompleksi olan Perpa1990’ların başından bu yana aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İşyerleri dışında restoranlar, çiçekçiler, avukatlık büroları, kuaför, poliklinik, spor salonu, berber gibi farklı işletmeler de mevcuttur. Ekonomik büyüklüğü itibariyle finansal kuruluşların merkezi haline de gelmiş olan merkezde 12’den fazla bankanın da şubesi yer almaktadır. Pazar günleri firma sahipleri dışındakilere kapalı olan Perpa, hafta için saat 22.00’a kadar açık bulunmakta, kapanış saatinden sonra yazılı izinli kişiler çalışmalarına devam edebilmektedirler. Dolayısıyla her zaman son derece işlek, aktif bir merkezdir.

Bütün bu yoğunluk ve aktiflikte İstanbul’un her noktasından Perpa’yagönderilen paketlerin, buradan başka adreslere gönderilen paketlerin payı vardır. Gönderi ihtiyaçlarında kurye hizmeti veren firmamız profesyonel çözümleriyle fark yaratmakta hem bireysel hem de kurumsal bütün talepleri en hızlı ve en güvenli biçimde karşılamaktadır.

Perpa kurye ihtiyacı çok yoğun şekilde olmaktadır. Her gün gerek Perpa’danİstanbul’un herhangi bir başka adresine ya da İstanbul’daki başka bir adresten Perpa’yagönderilmesi gereken çok fazla gönderi olmaktadır. Elektronik cihazlar, faturalar, e-ticaret ürünleri, kimlik, ruhsat, hediye, fatura, garanti belgesi, yedek parça ve daha onlarca farklı kategoride ürünün taşınması gerekmektedir. Üstelik bunlar çoğu kez acil ihtiyaç olmakta, en seri biçimde gönderilerin bir adresten alınıp alıcıya teslim edilmesi gerekmektedir.

Perpa Kurye Hizmeti

Oysa İstanbul’un tamamında olduğu gibi Perpaözelinde de trafik yoğunluğu işleri aksatmakta, insanlar ufak bir ihtiyaç için dahi saatlerini yollarda geçirmeye mecbur kalabilmektedir. Perpa kurye hizmetlerimizle bizler adınıza taşıma yapıyor, sizlere zamandan ve emekten tasarruf ettiriyoruz.

Kurye alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren ve en yeni teknolojilerle kolaylıkla adres bulabilen bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz yeni model, bakımlı ve güvenli araçlarla taşımacılık yapmaktadır. Böylece en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde ulaşım sağlanmakta, en acil ihtiyaçlarınız çok kolay çözüme kavuşturulmaktadır.

Perpa kurye uygulamalarımız farklı modellerle hizmetinizdedir. Bu noktada başlıca Motor Kurye modellerimizi şöyle sıralayabiliriz:

  • Normal kurye: Normal Perpa kuryemiz ile gönderilerinizi istediğiniz adresten alıp belirteceğiniz adrese en fazla 180 dakika içinde teslim ediyoruz. Güvenli şekilde paketlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.
  • Hızlı kurye: Daha acil Perpa kurye talepleriniz için hızlı kuryemizi tercih edebilirsiniz. Hızlı kurye ile istediğiniz adresten paketlerinizi alıyor, belirteceğiniz adrese 60 ila 90 dakika içinde teslim ediyoruz.
  • Acil kurye: Çok daha hızlı bir kurye ihtiyacım var diyorsanız acil kurye ile gönderi sürelerimizi 45 dakikaya kadar düşürüyor, çoğu kez çok daha kıa sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.
  • Gece kurye: Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınız için Perpa gece kurye uygulamamızla çözüm üretiyor, 7/24 aktif taşımacılık yapıyoruz.

Perpa kurye alanında kaliteyi, güvenilirliği ve hızı aynı zamanda uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Gönderilerinizi mesafeye ve kurye modeline göre fiyatlandırarak daima bütçenize en uygun çözümleri üretiyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden fiyat alabilmenizi sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp