İçeriğe geç

Etiler Kurye

Etiler Kurye
Etiler Kurye

Dünya genelinde Covid-19 hastalığının yayılmasının ardından başlayan süreçte insanlar evlere kapanınca internetten alışverişler büyük bir ivme kazandı. Bu ivme ile birlikte en çok dikkat çeken sektör, kuşkusuz insanların ihtiyaçlarını evlerine kadar götüren Etiler kurye oldu. Günün her saatinde, her türlü hava şartlarında ve büyük bir özveri ile hizmet veren moto kuryeler, pandemi sürecinin öncesinde bu işi zevk için yapan kişilerden oluşurken; daha sonra büyük bir sektör haline geldi.

Türkiye’nin bir yanda en kalabalık diğer yanda ticari faaliyet açısından en hızlı ilerleyen şehri olan İstanbul; moto kuryeler için çok önemli bir alan. Ancak yolların yetersizliği veya trafik karmaşasında araç sürücülerinin kuryelere gereken kolaylığı göstermemesi sebebiyle ciddi sıkıntılar yaşanmakta ve zaman zaman ölümlerle sonuçlanan kazalar meydana gelmektedir.

Biz de bu süreçte müşterilerimizin hizmetlerini daha hızlı ve daha düzenli yapma adına istihdam ettiğimiz Etiler kurye arkadaşlar için farklı eğitim seminerleri düzenliyoruz.

İşe alacağımız arkadaşların öncelik olarak sürüş kabiliyetlerini inceleyip onay verdikten sonra; diksiyon, kılık kıyafet ve karşı taraf ile muhatap olma durumunda gösterdikleri kabiliyetlerini kontrol edip işe alım süreçlerini başlatıyoruz. Etiler kurye olarak çalıştırmaya karar verdiğimiz arkadaşları; alanında uzman sürüş eğitmenleri, diksiyon hocaları ve psikologların eğitimlerinden geçirip iş alımlarını kesinleştirmiş oluyoruz.

Öncelikli amacımız bu sektörde çalışan kuryelerimize en iyi çalışma ortamını ve rantabl faydalı olabilecekleri imkanları sağlamak, bunun yanında da vermekte oldukları hizmetin ne kadar önemli ve büyük bir ihtiyaç olduğu konusunda bilgilendirerek bilgi seviyelerini arttırmak.

Kurum olarak şu anda hizmet kalitemizi artırma noktasında da farklı çalışmalar yapmaya da devam ediyoruz. Bir yanda kuryelerimizin eğitim ve bilgi düzeyini yükseltirken diğer yanda hizmet verdiğimiz firmalarla da sık sık bir araya gelerek bu hususta yaşanan sıkıntıları minimum seviyelere indirmenin de planlarını yapıyoruz.

Bizler İstanbul’un tüm bölgelerinde karış karış adresleri bilme ve hizmeti daha da ileri götürme adına teknolojik çalışmalar da yapmaktayız. Bu çerçevede navigasyon uygulamaları konusunda da kuryelerimizin bilgilerini en üst seviyeye getiriyoruz.

Hedefimiz hem firmalar, hem kuryeler hem de bireysel kullanıcılar açısından en iyi hizmeti en uygun şartlarla sağlamaktır.

Etiler Kurye Hizmeti

Trafiğin çok yoğun olduğu ve gerçekten arabayla ulaşım sıkıntısının kaçınılmaz olduğu İstanbul’da bu sıkıntının önüne geçebilmek adına Etiler kurye hizmeti sunmaktayız. Tüm isteklerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaştırmak için özenle çalışıyoruz. İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan firmamız her zaman kaliteden asla ödün vermemeyi amaçlamıştır.

Hem yoğun trafiğe takılmama hem de dar sokaklarda rahatlıkla hareket ederek müşterilerimizin isteklerini zamanında ve eksiksiz ulaştırmada Etiler kurye hizmetinin öneminin ve avantajının farkındayız. Bu avantajı sizlere en iyi şekilde sunmak ise bizim en büyük hedefimizdir. Hizmetimizin kalitesini her geçen gün daha da geliştirebilmek adına hizmet öncesi ve sonrası sizlerle irtibatta olmaya gayret ediyoruz. Her bir kuryemiz yaptığı işin önem ve ciddiyetinin farkında olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini tüm çıkarlardan çok daha önde tutan firmamız ve çalışanlarımız tarafınıza üstün kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kargo ve dağıtımla ilgili tüm ihtiyaçlarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde karşılanmasını sağlayan Etiler kurye hizmetimiz ekonomik olmasıyla da müşterilerimizin rağbetini kazanmıştır. Firmamızı ilk defa tercih eden müşterilerimiz aldıkları hizmetin kalitesi ve ekonomikliği nedeniyle bizimle çalışmaya devam etmektedirler.

Sizin güven ve memnuniyetiniz sonucunda her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Böylece İstanbul’un her tarafında bulunan ekiplerimizden size en yakın olanını ivedilikle tarafınıza yönlendirebiliyoruz. Ekiplerimiz emanetlerinizi büyük özenle taşır ve onları tam zamanında sizlere ulaştırıyorlar. Çünkü zamanın hepimiz için ne kadar önemli olduğunun ve en küçük zaman kaybının bile aleyhimize işlediğinin farkındayız. Bu yüzden en ufak bir zaman kaybı yaşamamanız için tecrübeli, hem zaman hem hız konusunda kontrolü eline alabilecek ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Hizmet verdikleri semtin her noktasını çok iyi tanıyan ekip arkadaşlarımızın her biri, alanında çok başarılı, titiz ve güvenilirdir.

Günümüz şartlarında en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarla firmamız tarafından elde edeceğinizin güvencesini siz müşterilerimize veriyoruz. Üstün kalitede Etiler kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp