İçeriğe geç

Halkalı Kurye

Halkalı Kurye
Halkalı Kurye

Halkalı kurye uygulamalarımızla Küçükçekmece ilçesinin Halkalı mahallesiyle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, yeni nesil taşımacılık ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz.

Halkalı İstanbul’un bütün değişim ve gelişimine şahit olmaktadır ve tüketim alışkanlıkları başta olmak üzere çok büyük bir değişim yaşanmaya devam etmektedir. Bu noktada özellikle hızlı, zaman tasarrufu yaptıracak uygulamalara ihtiyaç olmaktadır. Halkalı kurye uygulamalarıyla firmamız her yere 15 ila 180 dakika arasında teslimat yapabilmekte, her türlü gönderiyi alıcısına ulaştırmaktadır.

Uygulamalarımızda önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz ve uzman kadromuzla ve son teknoloji donanıma sahip araçlarımızla çalışıyoruz. Pek çok farklı türde gönderinizi istediğiniz adresler arasında taşıyoruz. Temizlik ürünleri, gıda ürünleri, sağlık ve medikal ürünleri, yiyecek ve içecek çeşitleri, kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport vb., kırtasiye ürünleri, yapı ve market ürünleri, ev ve yaşam ürünleri taşıyoruz. Ayrıca teknolojik ürün çeşitleri, belge, evrak, fatura, dosya vb., giyim ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, ayakkabı, çanta ve aksesuar çeşitleri taşımacılığı yapıyoruz.

Halkalı kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunlardan ilki hızdır. Bizler her biri kurye alanında deneyimi, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her zaman en modern teknolojilerle donatılmış, bakımları aksatılmadan yaptırılan ve modelli araçlarla sahadadır.

Bütün İstanbul ve Halkalı lokasyonuna hâkim kadrolarımız yeni nesil teknolojileri kullanarak adres bulmada son derece mahirdir. Böylece paketlerinizi alacağımız ve teslim edeceğimiz adresleri çok rahat bulabiliriz. Zaman kaybını minimuma indirerek en acil ihtiyaçlarınıza çözüm üretebiliriz.

Halkalı kurye uygulamalarımızla aynı zamanda güven sağlıyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir şekilde yıpranma, kırılma, dağılma, hasar alma, kaybolma gibi olumsuzlukların yaşanmasına mahal vermiyoruz. 7 gün, 24 saat boyunca çağrı merkezimizi açık tutuyor ve sahada aktif rol alıyoruz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda bulunuyoruz.

Halkalı Kurye Hizmeti

Halkalı kurye alanında hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetlerimiz yanında uygun fiyatlı çözümlerimizle de yanınızdayız. Firma olarak ilk günden bu yana ulaşılabilir fiyat politikası takip ediyor ve ihtiyaçlarınıza en cazip fiyatlarla karşılık veriyoruz.

Kurye fiyatlarımız birtakım etkenlere göre değişmektedir. Fiyatlandırmada en önemli etken mesafe olup paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe yeni nesil teknolojilerle tespit edilmekte ve fiyatlandırmada kullanılmaktadır. Ayrıca gönderilecek paketin özellikleri ve tercih edilecek kurye türü de fiyatlandırmada kullanılmaktadır. Kurye çeşitlerimizin vadedilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatları da artmaktadır. Ayrıca Halkalı gece kurye daha fazla ekipman, ek mesai, güvenlik önlemleri gibi gereksinimler doğurduğundan normale nazaran yüksek fiyatlı olabilmektedir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak istenen detayları paylaşarak net fiyat alabilirsiniz.

Halkalı kurye uygulamalarının bu kadar fazla rağbet görmesinin bir diğer nedeni herkese hitap edebilmesidir. Firmamız pek çok farklı motor kurye modeliyle sahadadır. Bu sayede her ne zaman, her nasıl bir kurye ihtiyacınız olursa iletişime geçebilirsiniz.

Normal kuryeyle en uzak bölgelere 180 dakikada teslimat yapabiliyor iken ekspres kuryeyle teslimat sürelerimizi 60-90 dakika arasında yapabiliyoruz. Vip kurye ile ise 45-60 dakikada teslimat vadediyor, çoğu kez daha kısa sürede paketlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz. Halkalı Kurye olarak Bütün süreç hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp