İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber zaman kavramı da ciddi bir önem kazanmıştır. Özellikle iş hayatında çok kısa süreler içerisinde işlerini tamamlamaya alışan insanlar için, teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerin çok kısa süreler içerisinde, istenilen adreslere teslim edilmesi de oldukça önemlidir. Motor kuryeler bu gibi önemli evrak ve belgelerin teslimatında özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Beyoğlu kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli ve memnun kalacakları hizmetleri sağlamak adına daima güvenli bir teslimat hizmeti sunmaktayız.

Günümüzde taşımacılık sektöründe sıklıkla tercih edilen Motor Kurye önemli evraklar, belgeler ve daha birçok ürünlerden oluşan paketlerin taşımacılığını güvenli bir şekilde yapmaktadır. Beyoğlu kurye olarak sağlamış olduğumuz teslimat hizmetimizden müşterilerimizin memnun kalması adına işlerimizi daima disiplinli bir şekilde yürütmekteyiz.

Yıllar içinde gelişen iş tecrübemiz ile birçok farklı adreslere teslimat hizmeti sağlayarak, müşterilerimizin devamlı tercihi haline gelmiş ve sektörde kalıcı bir yer edinmiş bulunmaktayız. Müşterilerimizi mağdur etmemek ve olası herhangi bir sorunların önüne geçmek adına daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız.

Kurye çalışanlarımızın her birinin sürücü belgeleri mevcuttur. Ayrıca kuryelerimiz daha önce motosiklet kullanmış olan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Motor kuryelerin teslimat yapacakları adresler hakkında yeterli konum bilgisine sahip olmaları, olası gecikmeleri önlemek adına oldukça önemlidir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına kuryelerimiz yeterli konum bilgisine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye olarak ihtiyaç duyulduğu her an teslimat hizmeti sağlamayı amaçlayan firmamız 7/24 hizmetinize açıktır. Haftanın her günü istediğiniz saatler arasında firmamızı tercih edebilir ve acil kurye hizmetimiz ile çok kısa süreler içerisinde yetiştirilmesi gereken paketlerinizi firmamıza emanet edebilirsiniz.

Önemli evraklar ve belgeler başta olmak üzere çeşitli birçok ürünün teslimatını güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiren Beyoğlu kurye olarak 7/24 çalışma hizmetimiz ile istediğiniz her an dilediğiniz adreslere teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Yıllardır hizmetinize açık olan firmamız birçok farklı ürünün taşımacılığını kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek sektörde kalıcı bir yer edinmiştir. Bu süreçte uzun zamandır taşımacılığını kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Çiçek buketleri

● Kimlik ve pasaportlar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Medikal malzemeler

● Evraklar

● Belgeler ve dosyalar

Beyoğlu kurye olarak çalışanlarımızın ve trafikteki diğer insanların can güvenliğini sağlamak adına çok büyük ve ağır ürünlerin taşımacılığını yapmamakla beraber, taşınması devlet tarafından resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin teslimatını da yapmamaktayız. Bunların dışında kalan ürünlerin teslimatında firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yıllardır hizmetinize açık olan firmamız daima müşteri odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu konuda müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz de daima memnun kalacağınız şekilde hazırlanmıştır.

● Standart kurye

● Vip kurye

● Acil kurye

Olmak üzere firmamız tarafından müşterilerimize sunulan çeşitli kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Bu kurye seçenekleri paketinizin teslim edileceği süreyi belirleme konusunda oldukça önemlidir. Standart kuryemiz gün içinde herhangi bir saat aralığında teslim edilirken, acil kurye tercihinizde paketiniz 90-120 dakika arasında teslim edilmektedir. Daha kısa bir sürede paketinizin teslim edilmesini isterseniz Vip kurye tercihinizde paketiniz istediğiniz adrese 15-45 dakika arasında teslim edilmektedir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz Beyoğlu Kurye hizmetimize bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu konuda daha detaylı bir bilgi almak için telefon numaramızdan dilediğiniz her an firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp