İçeriğe geç

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye
Fikirtepe Kurye

Anadolu Yakası’nda Kadıköy’e bağlı olan Fikirtepe iş yerleriyle, sakinleriyle İstanbul’un en yoğun semtlerindendir. Semt sakinlerinin ihtiyaç duyduğu hızlı ve güvenilir taşımacılık için firmamız Acil Moto Kurye olarak sektörde gösterdiğimiz yenilikçi anlayışla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamızın Fikirtepe kurye hizmeti verirken en özen gösterdiği konu, müşteri memnuniyetidir. Hizmet anlayışını müşterilerinin istek ve taleplerine göre şekillendirmektedir. Hassas olduğumuz diğer iki konu ise dikkat ve disiplinli çalışmadır.

Personelimiz alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Kadromuzu seçerken belirlediğimiz kriterlerden bazıları şunlardır:

  • Uzun saatler çalışabilecek, yoğun bir şekilde çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Mental ve fiziksel olarak güçlü
  • İletişimi kuvvetli
  • Disiplinli
  • Güler yüzlü
  • Uyumlu
  • İşleyişe hâkim olacak kapasitede.

Kuryelerimiz için de bunlara ek olarak sürüş kabiliyeti yüksek, öfkesini her koşulda yönetebilen, algısı ve refleksleri iyi olanlara bakıyoruz. İstanbul’un yoğun trafiğinde dayanıklı olması, hızlı ve güvenilir bir teslimat yapabilmesi için bunlar en gerekli özelliklerdendir.

Kuryelerimizin sağlığını tehdit eden, aynı zamanda yasal prosedüre uymayan hiçbir paketi taşımıyoruz. Firmamız bu iki unsura dikkat ederek bireysel olsun kurumsal olsun diğer her paketi taşıyor. Mesela özel gününüzde eşinize veya arkadaşınıza çiçek veya pasta alarak sürpriz yapmak istiyorsunuz. Çağrı merkezimizi arayıp dilediğiniz saatte teslim almamızı isteyebilir, belirlediğiniz saatte teslim etmemizi isteyebilirsiniz. Biz de adresinize gelip alıcısına teslimatı yaparız. Narin paketlerinizi hasar görmeden taşıyabildiğimiz gibi pahaca değerli teknolojik olan ürünleri de hiçbir sorun yaşamadan taşıyoruz.

Kurumlar da aynı şekilde; evraklarını, dosyalarını ya da imzalatmak istedikleri sözleşmeleri kuryelerimize teslim eder, onlar da verilen adrese alıcının bizzat kendisine ulaştırırlar. Güven bizim için her şey demektir. Bugüne kadar müşterilerimizin bir kere bile firmamıza güveninin sarsılmasına izin vermedik.

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Fikirtepe kurye olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hıza dayalı paketler oluşturduk:

  • Normal
  • Express
  • Vip

Normal kurye seçeneğimizde kuryemiz gün içerisinde adresinize 35 dakika içinde gelerek paketinizi alır, 180 ila 240 dakika içinde verdiğiniz adrese teslim eder. İkinci seçeneğimiz express kurye ise hızlı gönderim yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir pakettir. Kuryeyi çağırdığınız andan itibaren 30 dakika içinde adresinizde olur. 90 ila 120 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. En son, en hızlı ve acil olarak kullanabileceğiniz seçeneğimizde kuryemiz 25 dakikada adresinize gelerek en geç 90 dakika içinde alıcıya paketi ulaştırır. 7/24 hizmet veren firmamız günün her saati paketlerinizi taşımanın mutluluğunu yaşamaktadır. İnsana olan hizmet anlayışı, güveni ve hızı da beraberinde getirince kalite standartlarının da üstünde bir çalışma ortaya çıkar. Böylece emnuniyet kendiliğinden oluşur.

İstanbul trafiğinde en yoğun şekilde olan saatlerde bile hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fikirtepe kurye olarak paketlerinizi motosiklet ile en hızlı şekilde taşıyoruz. Firkirtepe’den İstanbul’daki bütün ilçelere, semtlere en güzel şekilde hizmet verirken aynı zamanda şehirlerarasına da motosikletle götürüyoruz. Fakat motosiklete sığmayan büyüklükteki paketleri de arabalarımıza yerleştiriyoruz. Arabalı kurye seçeneğimiz de ihtiyaçlarınız gereği ortaya çıkmıştır. Uçak kargo ise aynı gün içinde şehir dışında olan sevdiklerinize veya iş ortağınıza göndereceğiniz paketin veya evrakın ulaştırılmasını sağlar. Paketi uçak kargoya teslim ediyoruz. Sonrasında da kargodan alıp adrese teslim edecek sistemimiz mevcuttur.

Yılların verdiği tecrübe ile bilgi birikimimizi, teknolojik gelişmeleri takip ederek birleştirdiğimizde ortaya memnuniyeti sağlayan bir hizmet çıkmış oluyor.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp