İçeriğe geç

Göztepe Kurye

Göztepe Kurye
Göztepe Kurye

Firmamız Göztepe kurye olarak hizmet verir. Göztepe’den Kadıköy’e, bütün Anadolu Yakası’na ve Avrupa Yakası’na hizmet götürüyoruz. Müşterilerimiz sağladığımız hizmetin avantajlarından çok istifade ediyor:

  • Hızlı bir taşıma sistemimiz var.
  • En acil durumlarda en hızlı teslimatı gerçekleştirebiliyoruz.
  • Gündüz gece demeden günün her saati hizmet veriyoruz.
  • Güvenli bir şekilde taşıma sağlıyoruz.
  • Gizliliğine önem veriyor, hiçbir şekilde 3. şahıslarla gönderiyi paylaşmıyoruz.

Göztepe semt olarak İstanbul’un gözdesidir. Bu güzide semte hizmet taşırken müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Gerek semt sakinlerimizin gerekse işletme sahiplerinin gönderilerini istedikleri saat diliminde alıyoruz. Yine istedikleri saat diliminde alıcısına teslimat yapıyoruz. Eski bir yerleşim yeri olması, bazı dar sokaklarının bulunması tecrübeli kuryelerimizin sorun yaşamasına sebep olmaz.

Kuryelerimiz her koşulda ve her unsura göre çalışabilmektedir. Yoğun tempoya dayanıklı kuryelerimiz, aynı zamanda da şartlara kolaylıkla uyum sağlar.

Göztepe kurye ekibimiz, her biri kendi alanında uzmandır ve tecrübelidir. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Yaşansa bile müşterilerimize aksetmeden hızlıca çözüm sağlanır. Ekibimiz birbiriyle koordineli hareket eder. Müşterilerimiz çağrı merkezimizi aradığı andan itibaren artık kuryesinin emin ellerde olduğunu bilir. Biz de firma olarak bu güveni boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz.

Göztepe kurye ekibimiz, teslim aldığı gönderileri en güvenli şekilde yeni alıcısına ulaştırıyor. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun, trafik ne kadar yoğun olursa olsun gönderi en iyi şekilde muhafaza edilir. Kuryelerimiz müşterilerimizden aldığı şekliyle hiçbir bozulma olmadan teslimatı gerçekleştirir. Zaten paket kuryelerimize geçtiği andan itibaren artık paketin sorumluluğu da kuryelerimize ait olur. Ulaşımda ne kadar sıkıntı yaşanırsa yaşansın güvenle ve zamanında teslimat sağlıyoruz. Kuryelerimize bu noktada büyük sorumluluk düşüyor. Onlar da kendi görevlerini eksiksiz yerine getirerek kaliteli ve güvenilir bir hizmet gerçekleştiriyor.

Göztepe Kurye Hizmeti

Göztepe kurye ekibimiz, günün her saati hizmet verir. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde istediğiniz her an müşteri hizmetlerini arayıp paketinizin taşınmasını talep edebilirsiniz. Geniş bir müşteri portföyümüz olduğu için taşıdığımız paketlerin içeriği de bununla doğru orantılıdır. Çok farklı konseptte malzeme taşıyoruz. Kimi zaman kurumsal yazışmalar, kimi zaman evraklar, kimi zaman özel günler için hediyeler, bir doğum günü pastası, kimi zaman elektronik bir eşya oluyor. Farklı boyutta, farklı ağırlıkta olan bu paketlerin en önemli iki özelliği güvenle ve hızla taşınmalarıdır.

Göztepe kurye ekibimiz paketi teslim aldığı andan itibaren bir teslimat planı vardır. Ona uyum sağlar. En kısa sürede gideceği güzergâhı navigasyon yardımıyla da belirler. Ayrıca hizmet verdiği bölgeyi çok iyi tanıdığı için hangi sokağın kestirme hangisinin daha rahat olduğunu bilerek hareket eder. Bu da hızı beraberinde getirir. Çok acil durumlardaki kurye hizmetimiz en geç 45 ila 60 dakika arasını bulur. İstanbul’da hayat gece saatlerinde de devam etmektedir. Özellikle il merkezlerinde çalışanların çokluğu kurye hizmetine de yansır. Gece saatlerinde çalışanların taleplerine de yardımcı olan ekibimiz, her koşulda özveri ile hizmet verir.

Göztepe kurye olarak en kaliteli hizmeti özveri, disiplin ve titizlik ile çalışarak sağlıyoruz. Bütün ekibimiz kalite standartlarının da üstünde hizmet vermek için çok çalışıyor. Donanımdan yazılıma, teknikten halkla ilişkilere kadar bütün ekip uyumlu ve disiplinli çalışarak yoğun talep gören bir hizmette bulunuyor. Bu hizmeti en iyi ve en uygun şekilde vermeye gayret ediyoruz. Fiyatlarımızı ekonomik tutarak hizmetimizden bütün müşterilerimizin rahatlıkla istifade etmesini sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp