İçeriğe geç

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye
Akfırat Kurye

Akfırat kurye ekibi olarak hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimizi belirleyerek yola çıktık. Ve bu hedeflerimizin başına değerli müşterilerimizin memnun olması için yapmamız gerekenleri ekledik. Artık çok hızlı bir dünyamız var ve ayak uydurmak için çeşitli teknoloji ve imkanlardan faydalanmaya çalışmaktayız. Teknolojinin gelişmesi e-ticaret sektörünün gelişmesini de sağlamıştır. E-ticaret firmaları artık dünyanın en çok kazanan firmaları arasında yer almaktadır. Satın alınan ürün ve hizmetlerin bize ulaştırılması için çeşitli kurye ve kargo firmaları mevcuttur.

Kalabalık insan ve araç trafiği sebebiyle kargo bekleme süreleriniz günden güne artmakta birçok işleminiz yarım kalmaktadır. Ancak kurye hizmetleri çok iyi bir alternatif olarak hayatımıza adapte olmaya devam ediyor ve işlemlerimizi çok kolay hale getiriyor. Akfırat kurye en hızlı kurye hizmetlerini size ulaştırıyor. Gece ve gündüz ayrımı yapmaksızın teslimatlarınız tamamlanıyor.

Müşteri odaklı bir hizmet politikasıyla yolumuza devam ederken çeşitli kurye teslim şekilleri geliştirdik ve uygulamaya başladık. Şirket çatımız altında birçok il ve ilçede ağımızı genişlettik. Tecrübeli ve işinin uzmanı personelleri ekibimize kattık. 7/24 teslimat yaparak müşterilerimizin beklentilerine her zaman daha çok karşılık vermeye çalışarak yolumuza devam ediyoruz. Acil kurye, gece kurye, hızlı kurye, şehir içi kurye, şehir dışı kurye ve vip kurye hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Akfırat moto kurye sizeher zaman bir telefon kadar yakındır. Bizleri aradığınız zaman belirttiğiniz noktalardan paketlerinizi teslim alıyoruz. Gidilecek mesafe ve ürün bilgilerine göre ücretler değişiklik göstermektedir. Ücretler bütçe dostu olup müşteri odaklı bir yaklaşımla uygun seviyelerde tutulmaktadır. Şehir içinde her bir nokta için güzergâh tecrübesi olan kuryelerimiz trafiğe takılmadan güvenli bir şekilde teslimatınızı gerçekleştirmektedir.

Akfırat Kurye Hizmeti

Akfırat kurye ekibi size günün her saati en hızlı teslimat hizmetini sunarken can ve mal güvenliğini tehdit edici davranışlardan kaçınmaktadır. Hızı yakalarken kaliteden ödün vermek firmamız çatısı altında söz konusu olmamaktadır.  Bizlere teslim edilen her bir gönderi güvencemiz altına alınmaktadır. Maddi değerlerine bakılmaksızın her bir paketiniz en uygun şekilde koruma ambalajlarına alınmaktadır. Gönderi yapmak istediğinizde ve gönderiniz teslim edilene kadar geçen sürede çağrı merkezimize ulaşabilmekte ve ihtiyacınız olan soruları sorabilmektesiniz.

Akfırat kurye ile şehir içi gönderimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirdiğiniz gibi şehirlerarası gönderimleriniz için anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmaları aracılığıyla yine çok rahat bir şekilde gönderi talebinde bulunabilmektesiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yer alan hizmet ağımız ile gelişmiş bir kurye hizmetiyle tanışacaksınız.

  • 7/24 müşteri destek hattı
  • Şehir içi ve şehir dışı teslimat seçenekleri
  • Uygun ücret politikası
  • Çözüm odaklı hizmet anlayışı
  • Gece kurye hizmeti
  • Vip gönderim imkanı
  • Hızlı ve acil kurye imkânı
  • Kaliteli ve güvenli teslimat

Avantajları ile hızlı ve kaliteli bir kurye hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin esas alındığı tüm avantajlarımız ile onların yanında olmaya devam ediyoruz. Profesyonel bir ekip ile sağlayacağımız avantajlar sayesinde zaman tasarrufu sağlayarak hem kişisel işlemlerinizde hem de ticari faaliyetlerinizde her zaman bir adım öne geçeceksiniz. Kıymetli evraklarınızı, değerli eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz. Akfırat kurye hizmetlerimize iletişim numaralarımız ile kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Telefon numaramızdan arayabilir veya WhatsApp iletişim hattımızdan bize yazabilirsiniz. Çeşitli avantajlarımızdan ve hızlı kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp