İçeriğe geç

Vip Kurye

Vip Kurye
Vip Kurye

Vip Kurye, kurye sektörünün en çok aranan kurye modellerinden birisidir ve Motor Kurye firmamız bu alanda benzersiz çözümler sunarak her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmaktadır. VİP Kurye hizmetimiz aynı zamanda elit kurye olarak da anılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere en hızlı kurye modelidir ve en kısa sürede teslimatlarımız yapılmaktadır.

Acil ihtiyaçlara yönelik olup kurye sektörü zaten acil gönderi ihtiyaçlarından doğmuştur. Geleneksel kargolarla İstanbul içindeki iki adres arasında dahi bir paket birkaç günde taşınabilirken insanların çoğa kez bu kadar zamanları olmamakta, çok acil ihtiyaçları doğmaktadır. Bu kapsamda pek çok kurye modeli geliştirilmiş olsa da bunlar içinde de farklı sürelerde teslimat vadeden seçenekler vardır. Vip Kurye bütün bu kurye modelleri arasında en hızlı olanıdır ve firmamız bu modeli ile İstanbul’un en uzak noktaları arasındaki dahi en geç yarım saatte paket teslimi vadedebilmektedir.

Kurye hizmetimizle günün herhangi bir saatinde hizmet verebiliyoruz. Kent içinde herhangi bir semte ya da mahalleden aynı semt içindeki başka bir adrese ya da İstanbul’un herhangi bir adresine taşımacılık yapabiliyoruz.

Sektörde ilk günden bu yana hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, her defasında en kaliteli, en güvenilir ve en hızlı teslimatı yapıyoruz. Bütün taşımalarımızı sigortalı olarak yapıyor, paketleriniz için her türlü güvenlik önlemini almakla birlikte sigortalayarak maddi yönden aklınızda bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Vip Kurye olarak gönderilerinizin teslimat süresini konuma göre belirliyor, paketi teslim alacağımız adres ile teslim edeceğimiz noktalar arasındaki net mesafeyi çıkarıyor, mümkün olan en kısa sürede teslimatlarımızı yapıyoruz. İstanbul içindeki bütün semt ve mahallelere hizmet verdiğimiz gibi çevre illere de hizmet veriyoruz.

VİP Kurye aynı zamanda acil kurye olarak da adlandırılabilmektedir. Bu yönüyle en acil ihtiyaçlar için tercih edilen kurye modeli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Zaman, mekân fark etmeksizin bütün acil kurye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Vip Kurye Hizmeti

Vip Kurye uygulamalarımızda teslimat garantisi veriyor, konum tecrübesi olan kuryelerimizle çalışıyoruz. En büyük zenginlik kaynağımız olan kuryelerimiz bütün İstanbul lokasyonuna hâkim oldukları gibi yeni teknolojileri başarıyla kullanabilmekte, adres bulmakta hiç zorlanmamaktadırlar. Bu da beraberinde en hızlı kurye deneyimini sizlerle buluşturmaktadır.

Kuryelerimizin tamamı alanında deneyim sahibi, tecrübeli, özverili, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda her biri modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en yeni teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmış araçlarla çalışmaktadırlar. Bütün bunlar teslimat süreçlerimizdeki riskleri minimuma indirmekte, çok seri hareket edilebilmektedir. Her nerede olursanız olun iletişim kanallarımızı kullanabilir, acil kurye talebinizi iletebilir ve dakikalar içinde yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

Kurye hizmetlerimizle her açıdan benzersiz bir deneyim sunduğumu gibi kurye fiyatları hususunda da beklentileri karşılıyoruz. Vip Kurye fiyatlarımız çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Gönderilerin boyutu, evrak ya da paket olması, teslimat adresi ile paket alım adresi arasındaki uzaklık, teslimat süresi, taşıma zamanı gibi etkenler fiyatlarda belirleyici olmaktadır.

Motor Kurye olarak daima kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermeye çalıştığımız gibi aynı zamanda en uygun fiyatlı kurye deneyimini de yaşatmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sektördeki en iyi fiyat teklifleriyle karşınıza çıkıyoruz. 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilir ya da diğer iletişim kanallarımızı kullanarak Vip Kurye fiyatını öğrenebilir, randevu talebinde bulunabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp