İçeriğe geç

İzmir Kurye

İzmir Kurye
İzmir Kurye

İzmir, ülkemizin kalabalık şehirleri arasında üçüncü sırada yer alır. Sanayisiyle, ticaret alanlarıyla, özellikle turizmiyle dikkatleri üzerine çeker. Limanıyla önemli bir ticaret merkezidir. İş kolları ile yerli ve yabancı turisti ile yerleşik olarak oturan haklı ile geniş bir nüfusa sahiptir. Hızın her alanda öneminin arttığı, trafikte kalmaktan insanların bunaldığı bir zaman diliminde yaşıyoruz. Bu sebeple de bir adresten başka bir adrese kısa sürede varmak, bir siparişi en kısa sürede elimizde bulmak git gide önemli bir hal almaktadır.

İzmir’de süratle işlerini yoluna koymak isteyen işletmelerin, kurum ve kuruluşların en fazla tercih ettiği hizmetlerden biri kurye sistemidir. Biz de ilde yoğun talebi karşılayabilmek için İzmir Kurye olarak hizmet vermekteyiz.

Süratin ve güvenin ön planda olduğu işlerden biri kurye sistemidir. Bu sebeple firmamız bu iki unsura çok değer vermektedir. Kurduğu profesyonel hizmet anlayışıyla bu iki değer için gereken çalışmaları yapmaktadır.

İzmir kurye hizmeti ile hem bütün iş kollarına, kurum ve kuruluşlara hem de bireysel gönderilere taşıma imkânı sunuyoruz. Bunu yaparken de müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemleyerek farklı hız seçenekleri sunuyoruz:

  • Normal İzmir kurye
  • Hızlı İzmir kurye
  • Acil İzmir kurye
  • İzmir gece kurye

Bu, hıza dayalı farklı uygulama tarzımız, müşterilerimizin zamanını ve bütçesini daha verimli kullanmalarını sağlamak için tasarlandı. Çünkü gün içinde acil olmayan teslimatları normal kurye kullanarak adrese teslim edebiliriz. Bu sistem sayesinde dilediğiniz seçeneği tercih edebilir, gönderinizin zamanını siz belirleyebilirsiniz.

İzmir gündüz yoğun bir şehir olduğu kadar gece de hareketliliği devam etmektedir. Bu da pek çok iş kolunu etkilemektedir. Firmamız İzmir kurye de günün her saati hizmet vermektedir. Bunun için gece dahi taşımacılığa devam eder. Zamanı en iyi şekilde kullanmayı sağlayan taşımacılık sistemimiz ile 24 saat hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli bu uygulamayı sunmaya gayret ediyoruz.

İstanbul İzmir Kurye

İzmir kurye olarak sektördeki ilerlemeleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, biz de firma olarak kendimizi her zaman bir adım öteye taşımak için özverili ve gayretli çalışmalar yürütüyoruz. Bunun için sistemlerimizi yeniliyoruz, personel seçimine dikkat ettiğimiz gibi, kullandığımız araçların teknik yapısına, donanımına çok fazla dikkat ediyoruz. Biliyoruz ki süratli bir taşımacılık modelinde varılacak noktaya aksaklık olmaktan ulaşmak önemlidir. O sebeple oluşabilecek sıkıntıları en aza indirmeye, hatta problem yaşanmamasına gayret ediyoruz.

İzmir kurye hizmeti sunan kuryelerimiz aynı zamanda gönderileri taşırken de çok özenli davranır. Herhangi bir şekilde kaybolmasına, zedelenmesine izin vermez. Motosikletin dayanıklı yapısı, taşıma kapasitesi yaşanabilecek sorunların önüne geçer. Elbette ki kuryelerimizin tecrübeli manevraları herhangi bir zarara izin vermez.

İzmir Kurye olarak yasal çerçevede sorun teşkil etmeyen her ürünü taşıyoruz. Aynı zamanda kuryelerimizin sağlığı için tehdit oluşturabilecek gönderileri de kabul etmiyoruz. Bu iki özellik dışındaki bütün gönderileri en hızlı ve güvenli şekilde taşıyabiliriz.

Kurye hizmeti kullanmak isteyenlerin merak ettiği konulardan biri de aldıkları hizmetin bedelinin ne olacağıdır. Yukarıda sıraladığımız hız seçenekleri, müşterilerimizin bütçesi için de güzel bir alternatif sunmaktadır. Çünkü gece kurye hizmetimizle normal kurye hizmetimiz arasında zamansal bir fark ve bu nedenle de fiyatı etkileyen bir durum vardır. Aynı şekilde bu fark, mesafe ile ilgili hesaplamada da söz konusudur. En yakın km ile en uzak km arasında hesaba yansıyan bir farklılık bulunur. Firmamız yine de bütün bu ölçütlere rağmen en uygun hizmeti sunmaya çabalar.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp