İçeriğe geç

Orhanlı Kurye

Orhanlı Kurye
Orhanlı Kurye

Orhanlı İstanbul Büyükşehir Belediyesi il sınırları içerisinde bulunan Tuzla ilçesine bağlı mahallelerden 17 mahalleden biridir. Giderek genişleyen ve gelişen bölgenin nüfus popülasyonu, yeni hayata geçirilen projelerle birlikte hızla artmaktadır. Bölge özelinde gerek iş hayatı gerekse de sosyal yaşam yoğun bir şekilde günlük faaliyetlerini yerine getirmektedir. İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi zaman zaman trafik sorunları ile karşılaşılmaktadır. Bu sorunların temel nedeni hayli geniş bir alan kaplayan ve hemen hemen her evde bir iki tane bulunan dört tekerli taşıma araçlarıdır. İş giriş ve çıkış saatlerine birde yağışlı havalar eklendiğinde işin içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Bu da bölge sakinlerin huzurlarını kaçırmakta özellikle taşıma hizmetleri konusunda sıkıntı yaşanmaktadır. Tüm bu sorunlara yenilikçi bir çözüm sunan firmamız Orhanlı kurye hizmetleri ile sizlere çok daha pratik bir teslimat deneyimi sunmaktadır.

  • İstanbul içi acil kurye hizmeti
  • Güvenli ve profesyonel taşımacılık anlayışı

Günün her saatinde aklınıza gelen her an ihtiyaç duyulması halinde moto kurye hizmetiyle işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurye sektöründe yaşanan tüm olumsuzlukların ve aksaklıkların çözülmesi adına profesyonel deneyimini sahaya yansıtan kurumsal firmamız 7 gün 24 saat taşımacılık anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Trafikli yolları sebebiyle oldukça dar ve karmaşık sokakları bulunan İstanbul’da yoğunlaşan bölgelerin çözümü olan firmamız, bölgesel olarak yetiştirilen deneyimli ekibi sayesinde teslimat işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirmektedir. Orhanlı kurye hizmetimizi İstanbul Büyükşehir Belediyesi il sınırları içerisinde tüm noktalara güvenle gerçekleştirmekteyiz. Üstün altyapı ağına sahip kuryelerimiz manevra kabiliyetleri ve pratik yapıları ile siz değerli müşterilerimize hızlı bir hizmet ağı sunmaktadır.

  • Uçak kargo hizmeti
  • Araçlı kargo hizmeti

Orhanlı Kurye Hizmeti

Trafik çilesinden kurtulmanızı sağlayan Orhanlı kurye hizmeti ayrıca zaman yönetiminizi doğru gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ekonomik ve hesaplı bir hizmet almanızı sağlayan bu işlemler sırasında bütçeniz açısından dev tasarruflar gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın bölge özelinde sizlere sunduğu hizmetler sayesinde en kaliteli teslimat işlemlerini bütçenizi aşmayan en makul piyasa fiyatlarına bulabilirsiniz. Tamamen şeffaf fiyat politikamız sayesinde müşterilerimizin tüm hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak çok yönlü üstün bir hizmet sunmak adına gayret ediyoruz.

İstanbul il sınırlarının tüm noktalarına hâkim olan Orhanlı kurye ekiplerimiz güler yüzlü çalışma prensipleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Bölge ekiplerimiz hızlı bir şekilde teslimatları kabul ediyor ve konforlu bir taşıma anlayışı gerçekleştirerek emanetlerinize sahip çıkıyor. Planlanan zamanda ve istediğiniz şekilde teslimatları güvenle adreslerine taşıyan firmamız hizmetleri sırasında sürprizlere asla yer vermemektedir.

  • Bölgesel hizmet ağı
  • %100 müşteri memnuniyeti önceliği

Deneyenlerin asla vazgeçemeyeceği bir teslimat deneyimini sizlerle buluşturan firmamız, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde her geçen gün piyasadaki güvenin öncü adresi olmaya devam etmektedir. Orhanlı kurye hizmetlerimiz kapsamında düğün, nikâh, nişan, kına, sünnet, davet, açılış, balo, baby shower, tanıtım, fuar gibi tüm organizasyon ve özel günlerinizin davetiyelerini sizin adınıza toplu dağıtım hizmetimizle gerçekleştirmekteyiz.

Ekspres dağıtım ağımız sayesinde iş tanıtım bültenlerinizi, faturalarınızı, tebrik kartlarınızı, aylık ve haftalık mecmualarınızı hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. Sizde Orhanlı kurye hizmetlerinin ses getiren avantaj ve kampanyalarından yararlanabilir eşsiz taşıma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İşlerinizin bir an olsun aksamaması için her zaman hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sizleri bekliyor.

  • Gece kurye hizmeti
  • Toplu dağıtım seçenekleri

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp