İçeriğe geç

Şirinevler Kurye

Şirinevler Kurye
Şirinevler Kurye

Yıllardır hizmetinizde olan ve daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını kaliteli bir şekilde yürütmekte olan Şirinevler kurye olarak paket teslimatlarımızı daima güvenilir ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yıllar içinde edinmiş olduğumuz iş tecrübemiz ile zamanla İstanbul’un iki yakasında da hizmetlerimizi kalite standartlarımızdan ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan ve daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekte olan motor kuryelerimizi sürücü belgesine sahip olan tecrübeli kişilerden oluşturmaktayız.

Firmamız olarak müşterilerimizin isteklerini daima göz önünde bulundurarak iş hizmetlerimizi daima müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede gerçekleştirmekteyiz. Bu sebeple müşterilerimizin çalışanlarımızdan kaynaklı herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına motor kuryelerimizi daima yeterli konum bilgisine sahip ve tecrübeli kişilerden oluşturmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz her an paket teslimatlarınızda yardımcınız olmak adına Şirinevler kurye olarak çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Her türlü acil paket teslimatlarınızda firmamızı dilediğiniz an gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Şirinevler Kurye Hizmeti

Siz değerli müşterilerimize birçok farklı alana hitap eden ürünlerin teslimatlarını kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek kapsamlı bir iş hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple bu zamana kadar teslimatını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünler genellikle şu şekildedir:

● Kimlik ve pasaport

● Hediyelik eşyalar

● Medikal malzemeler

● İlaçlar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çeşitli evrak ve belgeler

● Çiçek buketleri

● Pastalar

Şirinevler kurye olarak daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ancak firmamız motor kuryelerimizin can güvenliğini korumak adına çok ağır ve çok büyük olan ürünlerin paket taşımacılığını yapmamaktadır. Bunların dışında taşınması resmi olarak devlet tarafından yasaklanmış olan ürünler de firmamız tarafından kabul edilmemektedir.

Yıllar içerisinde gelişerek İstanbul’un iki yakasında da geniş ve kapsamlı bir teslimat hizmeti sunan firmamız işlerini daima titiz ve disiplinli bir şekilde yürütmektedir. Bundan dolayı firmamızın çeşitli kurye seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Şirinevler kurye tarafından belirlenen bu kurye seçenekleri paketinizin teslim edilme süresini ve fiyat seçeneğini belirleme konusunda oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebeple kurye türünü seçerken paketinizin aciliyet durumunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Standart kuryelerimiz paketinizin teslimatını gün içinde herhangi bir saat aralığında hizmetinize sunarken, acil kurye hizmetimiz paketinizi dilediğiniz adreslere 90-120 dakika arasında teslim etmektedir. Vip kurye hizmetimiz ise bu süreyi daha da kısaltmakta ve 15-45 dakika arasında paketinizin teslimatını sorunsuz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şirinevler kurye olarak hizmetinize sunmakta olduğumuz çeşitli kurye seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ancak hangi kurye türünü seçerseniz seçin paketiniz daima kaliteli bir şekilde paketlenerek, dilediğiniz adreslere daima memnun kalacağınız şekilde teslim edilir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz kurye tipine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak müşterilerimize sunmakta olduğumuz iş hizmetimiz ise daima yüksek kalitededir. Kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmekte olduğumuz paket teslimatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için internet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bu alanda geliştirmekte olan firmamız tarafından tarafınıza sunulan fiyat seçeneklerimiz daima ekonomik ve bütçe dostudur. Kaliteli ve güvenilir teslimat hizmetlerimizden daima gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati Şirinevler kurye olarak hizmetinize hazırız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp