İçeriğe geç

Darıca Kurye

Darıca Kurye
Darıca Kurye

Motor Kurye firması olarak bünyemizde yer alan Darıca kurye hizmetimiz ile uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir kurye hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri her ürünü, çok özenli bir şekilde Darıca sınırları içerisinde ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırıyoruz. Bu sayede hem sizi kargo gönderme işlemleri ile uğraştırmıyor hem de kargonuzu alacak olan kişilerin günlerce gönderiyi beklemesinin önüne geçiyoruz.

Darıca kurye hizmetleri; müşteri odaklı çalışma disiplini, alanında uzman bir ekip ve güçlü bir altyapı gerektirmektedir. Günümüzde sektörde aktif bir şekilde birçok kurye hizmeti sunan firma olsa da gerek titiz çalışma prensiplerimiz, gerek sürekli güçlendirmeye devam ettiğimiz altyapımız, gerekse de uzun senelerdir elde ettiğimiz deneyimlerimiz ilekurye hizmetini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Darıca kurye hizmetlerimiz bünyesinde bulunan çalışanlarımızı sürekli testlerden ve eğitimlerden geçirerek hepsinin alanında uzmanlaşmasına imkan sunarken, hizmet verdiğimiz araçlarımızı hem periyodik hem de yıllık zamanlarda bakım onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Bu sayede ne çalışanlarımızın sebep olabileceği ne de araçlarımız kaynaklı herhangi bir problemin meydana gelmesinin önceden önüne geçmekteyiz. Uzun senelerdir çalışmalarımızı sürdürdüğümüz sektörümüzde Darıca kurye hizmetlerimiz ile adımızdan söz ettirirken, üst düzey kalitedeki profesyonel yaklaşımımızla her geçen gün hizmet ağımızı daha fazla genişletmeye devam etmekteyiz.

Darıca Kurye Hizmeti

Firmamıza ulaşım sağlamanız durumunda bünyemizde yer alan Darıca kurye hizmetimizle zamanında teslim edilmesi gereken çiçek ya da kişiye ulaştırılması gereken evrak gibi önemli ve özel gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, teslim adımında gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlerin beklemesine ve şubeye gitmesine gerek kalmadan işlemlerinizi en kısa süre içerisinde tamamlamaktayız.

Daha sonra teslim almış olduğumuz gönderileri üst düzey güvenlik önlemlerimizle, büyük bir özenle ve zamanında gönderilerin ulaştırılması gereken kişilere teslim etmekteyiz. Bu sayede de gönderiyi teslim alacak kişilerin günlerce gönderi bekleme durumlarını ortadan kaldırırken hem gönderiyi teslim alacak kişilerin hem de sizlerin daha profesyonel bir hizmetten faydalanmalarına imkan sunmaktayız.

Darıca kurye hizmetimizi sunmaya başladığımız ilk günden beri müşteri odaklı çalışma şeklimizi kesintisiz bir şekilde devam ettirmekteyiz. Çalışmalarımızı büyük bir özen, dikkat ve titizlikle gerçekleştirirken her teslimat işlemimizi ilk günkü titizliğimiz ve dikkatimizle tamamlamaktayız.

Kurye son senelerde daha da fazla yaygın hale gelen bir hizmettir. Sağladığı kolaylıklar göz önünde bulundurulunca büyük illerde özellikle tercih edilmektedir. Kurye hizmetleri ile çoğunlukla ve en fazla özel evraklar, aylık ya da haftalık dergi ve gazeteler, hediyeler ve yemek siparişleri taşınmaktadır.

Motor Kurye firmamız gönderinizi aynı gün içerisinde alıcısına teslim ettiğinden ve güvenli bir hizmet sunduğundan müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir. Hem stresten hem de trafikten uzak durarak gönderilerinizin taşınması için firmamız her zaman hazır bir şekilde beklemektedir. Müşterilerimiz bu sırada farklı işleri ile meşgul olabilmektedir.

Kurye fiyatlarının geçtiğimiz senelerde fazla olduğu düşünülse de verilen hizmet dikkate alındığında ne kadar uygun fiyatlı olduğu kanısına varılacaktır. Firmamız daima müşteri memnuniyetini farklı alanlarda göstermeye çalışmaktadır. Sunduğumuz fiyatlar da bunlardan biridir. Firmamız sağladığı Darıca Kurye hizmetleri için en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Fiyatları etkileyen unsurlar gönderinin teslim edilmesi gereken adres, taşıma sırasında kullanılan araç, taşıma sırasındaki hava şartları, gönderinin türü ve boyutlarıdır. Kurye fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize daima ulaşım sağlayabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
Phone icon
7/24 Gsm
WhatsApp icon
WhatsApp
×