İçeriğe geç

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye
Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz kurye firmamız 2010 yılında kurulmuş olup alanında lider bir firmadır. İstanbul genelinde 14 Anadolu Yakası’nda, 25 Avrupa Yakası’nda olmak üzere tüm ilçelerde şubelerimiz bulunmaktadır. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak sizlere her gün daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için çabalıyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren bünyemizde bulunan yüzlerce çalışma arkadaşımız ve teknik destek ekibimiz ile birlikte 2022 yılı itibariyle yüz binlerce müşterimize hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca gönderilerinizi bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Ayrıca diğer birçok firmadan farklı olarak resmi tatillerde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kemerburgaz kurye firmamız sayısız alanda verdiği hizmetler ile ihtiyacınız olduğu an yanınızda. Aynı gün içerisinde müşterilerimize ulaştırılması gereken özel kargolardan resmi evraklara, kırılmaması gereken narin parçalardan özel günlerinizde kullanılacak çiçek, pasta ve hediyelik eşyaya, sağlık alanında ihtiyacınız olan ürünlerden günlük market ihtiyaçlarınıza, otomotiv parçalarından tekstil ürünlerine, elektronikten evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına kadar sayısız alanda hizmet vermekteyiz. Gönderilerinizi isterseniz şubemize teslim edebilir isterseniz de bulunduğunuz yerden teslimatını sağlayabilirsiniz. Gönderileriniz için hiçbir saat sınırlamamız bulunmamaktadır.

Müşterilerimizin zamanlarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yaşanılabilecek aksaklıklara karşı alabileceğimiz tüm önlemleri almaya çalışıyoruz. Her personelimiz Kemerburgaz kurye olarak hizmet vermeye başlamadan önce eğitime tabi tutulmakta ve son teknoloji olan ekipmanları kullanmaktadır. Araçlarımızın bakımı her gün profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şirketimize ulaştığınızda gönderiniz 30 dakika içinde bulunduğunuz yerden alınacak ve istediğiniz saat aralığında alıcısına teslim edilmektedir. Trafiğin yoğun olmasından kaynaklı yaşanabilecek gecikmelerde ise ücret iadesi garantisiyle bu hizmeti sunan tek kurye şirketiyiz.

Günümüz şartlarında hizmet veren bir firmaya ulaşmanın zorluğunu bildiğimizden dolayı siz değerli müşterilerimize 7/24 canlı destek sunmaktayız. Gönderi bilgileriniz, gönderi durumunuz, adres değişikliği gibi birçok konuda sorularınızı yanıtlayacak profesyonel ekibimiz bir telefon uzağınızda. Ayrıca kuryemizi gönderinizi teslim ederken canlı konum ile takip edebilir ve birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgesi’ne sahiptir. Ayrıca toplanan kişisel verilerin korunması gizlilik politikası kapsamında firmamızın sorumluluğu altındadır.

Kemerburgaz Kurye Hizmeti

E-ticaretin çok hızlı gelişmesi ile birlikte büyük bir talep patlaması yaşayan kargo sektöründe şehir içi trafiğe takılmayan Kemerburgaz kurye zaman açısından en hızlı ve bu anlamda en çok kazandıran ulaşım şekli oldu. Bireysel gönderilerin yanı sıra işletme, kobi ve kurumsal firmaların sıkça Kemerburgaz kurye kullanmaya başladığını görüyoruz. Küçük ebatlı gönderileri için personel zamanından çalmamaları, araç meşgul etmemeleri, yakıt ücreti ve araç amortismanı gibi maddelerde göz önünde bulundurulduğunda hizmet alımı çok cazip hale gelmesi sektörün büyümesini sağlamaktadır.

Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte ticaretin sanal dünyaya kayması nakliye ve lojistik sektörünü daha kıymetli hale getirdiği bir gerçek. Küçük ebatlı gönderimlerde hepimizin artık daha sık gördüğü motorlar şehir içi trafiğini aşma noktasında önemli bir çözüm oluşturmuş durumda.2020 yılından bu yana rekor satış rakamlarına ulaşan motosiklet satışlarındaki artışın ana nedeni ise kurye sektörünün büyümesi. Trafikte artık kurye görmeye alışan sürücü ve yayalar, yapılan işin kıymetini, bizzat yaşayarak test ettikleri için sektöre ve çalışanlara bakış açısı pozitif yönde eğilim göstermektedir.

Tüm periyodik bakımları düzenli yapılan araçlarımız, tam teçhizatlı tecrübeli personelimiz ile İstanbul’un 39 ilçesine aynı gün ve belirtilen saatte sorunsuz ve güler yüzlü teslimat için hizmetinizdeyiz. Mesai saatleri dışında istenilen teslimatlar için acil kurye taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz. Dilerseniz telefon numaralarımızdan dilerseniz WhatsApp hattımızdan veyahut internet sitemiz üzerinden Kemerburgaz kurye taleplerinizi çözüme kavuşturmak üzere yanınızdayız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp