İçeriğe geç

Çorlu Kurye

Çorlu Kurye
Çorlu Kurye

Çorlu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe çok uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek için bünyemizde çok fazla özellik bulundurmaktayız. Tecrübeli ve deneyimli elemanlar, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, piyasa koşullarına göre uygun fiyatlar, vakit kaybını önleyecek şekilde hızlı teslimat ile sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca ürünlerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde teslimini sağlayacak güvenli hizmet, çeşitli ödeme seçenekleri, çeşitli teslimat seçenekleri, teknoloji kullanımı gibi pek çok alanda kendimizi fazlası ile geliştirmekte ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletmemizden hizmet almak istediğiniz zaman verdiğiniz siparişler teknolojik sistemlerimize anlık olarak düşmekteyiz.

Hazırlanan ürünlerinizi teslim alan kurye elemanlarımız tüm ürünlerinizi teker teker olmak üzere kontrol etmekte ve hatalı veya eksik bir ürün olmamasını sağlamaktadır. Daha sonra çevresel bilgileri sayesinde evlerinize gelen en doğru yolu tespit ederek yola koyulmaktadır. Daha sonra adreslerinize gelen kurye elemanlarımız sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz ödeme ve teslimat seçeneklerini uygulamak suretiyle siparişlerinizi sizlere etmekte ve ayrıca internet adresimizi ziyaret ederek aldığınız hizmet hakkında puanlama ve yorum yapmanızı istemektedir. Yaptığınız puanlama ve yorumlar ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin eksik yanlarını belirlemekte ve bu eksik yanların giderilmesini sağlamaktayız.

Çorlu kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinde siz müşterilerimize pek çok sayıda teslimat yöntemi sunmakta ve sizlerin günlük durumlarınıza en uygun şekilde teslimat yöntemi seçebilmeniz sağlanmaktadır. İnternet üzerinden sipariş verirken seçebileceğiniz üç teslimat yönetimi bulunmaktadır. Zili çalmadan teslimat, normal teslimat ve temassız teslimat bu üç teslimat yöntemi olarak karşınıza çıkmaktadır. Zili çalmadan teslimat yönteminde adreslerinize gelen kurye elemanlarımız zilinizi çalmadan kuryelerinizi kapınıza asmaktadır. Bu şekilde evlerinizde uyuyan küçük çocuğunuz var ise eğer onları uyandırmadan kurye hizmeti verilmiş olmaktadır.

İstanbul Çorlu Kurye

Çorlu kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin olmaz ise olmaz materyali olan motorlarımıza çok büyük önem ve özen göstermekteyiz. Motorlarımızı satın alma aşamasında motor güçlerine, beygir güçlerine ve diğer tüm özelliklerine detaylı bir şekilde bakmakta ve sizlere sunulan hizmetin kalitesini artıracak özellikler de motorların seçilmesini sağlamaktayız. Ayrıca düzenli olarak kullandığımız motorlarımızın da tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve sunulan hizmet esnasında hiçbir problem yaşanmamasını amaçlamaktayız. Ayrıca düzenli olarak kullandığımız bu motorlarımızın ürün taşıma haznelerine de ayrı bir özen göstermekte ve bu haznelerin en geniş olanlarını kullanmaktayız. Geniş hazneler sayesinde müşterilerimizin gönüllerinde istediği ürünleri sipariş verebilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca bu ürün taşıma hazneleri yüksek derecede güvenli hale getirilmek için dizayn edilmektedir.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmetini elimizden geldiğince en hızlı şekilde sunmakta ve bu hız sayesinde sizlerin zamandan tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için motorlarımızın bakımlarını zamanında yaptırmakta, çalışan elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri alanında eğitimler vermekte, kullandığımız teknolojik sistemleri devamlı olarak güncellemekte ve navigasyon sistemi kullanmak suretiyle ürünlerinizi sizlere getirme aşamasında trafiksiz yollar tercih edilmektedir. Saydığımız tüm bu özelliklerin ortak amacı siz müşterilerimizin aldığınız kurye hizmetinden memnun kalmanızdır. Ayrıca sunulan Çorlu kurye hizmetinin hızlı olması ve aksaklığa uğramaması adına işletmemiz bünyesinde her zaman yedek kurye elemanlarımız ve yedek motorlarımız bulunmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp