İçeriğe geç

Samandıra Kurye

Samandıra Kurye
Samandıra Kurye

Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile sunmuş olduğumuz Samandıra kurye hizmetimizle sektörde her zaman ön plana çıkıyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak çözümler sunarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Son teknoloji araçlarımız ve alanında uzman çalışanlarımız ile daima yanınızdayız.

Samandıra kurye hizmetlerimizden 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmanız durumunda kısa sürede sizlere dönüş yaparak hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler veriyoruz. Kurumsal ve bireysel olan müşterilerimize daima hizmet veriyoruz. Kurumsal müşterilerimiz ile düzenli anlaşmalar yaparak iş yüklerini hafifletiyor, müşterilerini memnun etmelerini sağlıyoruz.

Samandıra kurye hizmetlerimiz ile sizlere pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Sunduğumuz avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Gönderilerinizi kısa sürede ve sorunsuz şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.
 • Hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşarsanız kısa sürede ortadan kaldırarak her zaman yanınıza oluyoruz.
 • 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırıyoruz.
 • Anlık konum hizmeti vererek dilediğiniz zaman gönderinizin durumunu sorgulatmanızı sağlıyoruz.
 • Teknolojiyi yakından takip ederek modern ve yenilikçi alternatifler sunuyoruz.
 • Motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak herhangi bir sorun yaşanmasını önlüyoruz.
 • Gerekli olan evraklara sahip olarak yasal şekilde hizmet veriyoruz.
 • Gerekli olan tecrübe ve deneyime sahip olduğumuz için profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.
 • Her bütçeye hitap eden fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Bunlar gibi daha pek çok avantajdan yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Samandıra kurye hizmetimiz ile gönderinizi İstanbul’un her noktasına ulaştırıyoruz.

Samandıra kurye hizmetimiz ile ehliyet, ruhsat, pasaport, kimlik, belge, dosya, evrak, fatura, kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar, çiçek, hediyelik eşya, pasta, para, cüzdan, yemek ve içecek çeşitleri gibi pek çok ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Taşıma hizmetlerimiz sırasında bir sorunla karşılaşmamanız için tüm tedbirleri alıyoruz.

Samandıra Kurye Hizmeti

Samandıra kurye hizmetimiz ile geleneksel kargo hizmetlerinin çok üstünde hizmet seçenekleri sunuyoruz. Kurye hizmetlerimizin geleneksel kargo şirketlerinden farkı şu şekildedir:

 • Geleneksel kurye şirketlerinde gönderileriniz sizden teslim alınır ve merkez şubesine götürülür. Gönderiniz alıcısına dağıtım gününde teslim edilir. Ancak kurye hizmetlerimizde gönderiniz alınır ve direkt alıcısına teslim edilmek üzere yola çıkar. Bu sayede hem daha kısa sürede hem de daha güvenilir şekilde teslimat gerçekleşir.
 • Kargo şirketlerinde gönderininiz dağıtım gününde teslim edilir. Ancak biz 7/24 hizmet verdiğimiz için mesai saati ve dağıtım günü gibi günleri beklemenize gerek kalmaz. Böylece işleriniz aksamaz ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Kurye hizmetlerimizde gönderinizin ne zaman alıcısına teslim edileceği bellidir. Dolayısıyla dilediğiniz gibi plan ve program yapabilirsiniz.
 • Kargo şirketlerinden almış olduğunuz hizmet sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız, karşınızda muhatap bulmak pek kolay olmayabilir. Fakat biz her zaman garantili şekilde hizmet vererek mağdur kalmanızı önlüyoruz. Zararınızı maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılıyoruz.

Samandıra Motor Kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ya da avantajlı tekliflerimizden yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde size dönüş yaparak hizmetlerimiz ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güler yüzle karşılayarak Samandıra Kurye hizmetlerimiz hakkında yardımcı oluyoruz. Bütçelerine uygun bir fiyatta anlaşma sağlayarak hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp